Remoska P32F/01 4l Prima Glass

14× Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Farba: čierna, Smart: Nie, Vstavaný displej: Nie, Časovač: Nie, Počet programov: 1, Objem: 4 L, Vnútorná vrstva: Teflon, Uchovanie teploty: Nie Viac info


Cena 109,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

14×

60% Kvalita
Dobrá

90% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 14 recenzií

Popis produktu

Nová verzia klasickej elektrickej misy Remoska P32F/01 4l Prima Glass s objemom 4L sa skladá z troch častí. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic. Horná časť je z nerezového plechu a vekom zo skleneným okienkom. Stojan z odolného plastu, ktorý umožňuje pohodlné a bezpečné servírovanie pokrmov priamo na Váš stôl. S remoskou môžete piecť, zapekať, dusiť, vyprážať, grilovať, opekať toasty, ohrievať, alebo rozmrazovať. Vhodná je na všetky druhy mäsa, ako aj cesta. Priemer hrnca 29 cm, hĺbka 11 cm, príkon 580 W.

Elektrický hrniec Remoska P32F/01 4l Prima Glass

 • Príkon: 580W
 • Vnútorný objem: 4L
 • Vnútorný povrch: teflón
 • Vrchné veko zo skleneným okienkom
 • Počet programov: 1
 • Výška misy: 11cm
 • Priemer: 29cm
 • Váha (brutto / netto): 4,5 kg / 3 kg

Obľúbená remoska

Elektrická misa na pečnie Remoska® je známa a veľmi obľúbená. Remoska ponúka 4L vnútorný objem  s teflonovým povrchom a príkom 580W. Remoska pečie, dusí, smaží, zapeká, ohrieva aj rozmrazuje. S Remoskou pripravíte všetky druhy potravín i mäsa. Stačí ju len zapnúť jedným tlačidlom. Vďaka nepriľnavej teflónovej povrchovej úprave sa Remoska ľahko čistí a tým šetrí váš čas.

Jednoduchšia manipulácia

Elektrický hrniec Remoska® slúži pre ľahkú, veľmi chutnú, zdravú a úspornú tepelnú úpravu potravín kdekoľvek! Nový model Prima ponúka zákaznikom niekoľko vylepšení. REMOSKA priniesla pre svojích zákaznikov veko s odnímateľným káblom. Zmenou prešla aj konštrukcia na stojane, ktorý je v prevedení PRIMA opatrený úchytmi, ktoré naopak zmizli z misy, a umožňuje tak ľahké servírovanie pokrmov v mise priamo na stôl. Ostatné parametre obľúbené remosky Classic zostali nezmenené.

REMOSKA sa skladá z 3 častí:

1) Veko s vykurovacím telesom: Horná časť veka je vyrobená z nerezového plechu. Vrchné veko má sklenené okienko. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami vo veku. Pečiace veko nemá sklenené okienko. Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou je odnímateľný od držadla. Vypínač je umiestnený na hornej časti držadla, tak aby kontrola stavu zap / vyp bola možná v akejkoľvek polohe. Umiestnenie vypínača na hornej časti držadla uľahčuje ovládanie pre pravákov aj ľavákov. Veko je navrhnuté tak, aby mohlo byť položené na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom nahor.

2) Misa: Misa je vyrobená z hliníka a jej vnútorná aj vonkajšia časť je povrchovo potiahnutá materiálom Teflon® Classic.

3) Stojan: Stojan je vyrobený z tepelne odolného plastu. Súčasťou stojanu sú veľké držadlá uľahčujúce manipuláciu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Smart Nie
Vstavaný displej Nie
Časovač Nie
Počet programov 1
Objem 4 L
Vnútorná vrstva Teflon
Uchovanie teploty Nie

Hodnotenie

4,6 / 5

14 recenzií Remoska P32F/01 4l Prima Glass

60% Kvalita
Dobrá

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Erik

23. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalitný produkt na rýchle a chutné varenie
 • Nič

Remoska je vydarený výrobok v ktorom sa dá rýchlo a chutne navariť. Prevedenie je kvalitné. Odporúčam.


Marcel

2. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáSylvia

31. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • jednoduché ovládanie
 • dobrý pomer výkon/cena
 • nedá sa regulovať teplota

Praktické riešenie keď potrebujete niečo upiecť a nemáte rúru. Remosku som si kúpila, pretože potrebujem piecť pre dcéru s celiakiou na dovolenke a kupované pečivo jej nechutí. Dizajn Remosky sa od jej príchodu na trh síce nezmenil, ale nijako jej to neuberá na funkčnosti. Ovládanie je veľmi jednoduché. Výhrevné teleso/pečiaca špirála je vo veku Remosky, taklže je možný len ohrev zvrchu. Vďaka tomu je napr. mäso krásne upečené. Samotná nádoba nemá ijaké výhrevné teleso. Zohrieva sa len tým, že sa zohreje od horúceho veka. Držiak na hrniec je z odolného plastu, takže manipulácia je bezpečná. Mínusom je, že sa nedá nijako regulovať teplota. Je štandardne daná, cca 180 stupňov. Hrniec je možné naplniť max. do 2/3 výšky (výška je 11cm) . Je to kvôli tom, že keďže špirála je vo vrchnom veku, vyšší obsah sa začne pripaľovať. Tak či tak, už som tam piekla napr. vianočku a vrch bol síce mierne pripálený, viac nakysla, ale nijako jej to neubralo na chuti. Mala som trochu obavy o upečenie spodnej časti, ale nádoba dobre rozvádza teplo, tak bola dobre upečená aj zo spodu. Treba ale, pre istotu, zmenšiť recept. V pohode upečie chlebík z 300 g múky. Za mňa spokojnosť s kúpou.


marek

31. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania