Remoska Prima P32F Glass (4l)

Cena:
114,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,28 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Nová verzia klasickej elektrickej misy Remoska Prima P32F 4L Glass s objemom 4L sa skladá z troch častí. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic. Horná časť je z nerezového plechu a vekom zo skleneným okienkom. Stojan z odolného plastu, ktorý umožňuje pohodlné a bezpečné servírovanie pokrmov priamo na Váš stôl. S remoskou môžete piecť, zapekať, dusiť, vyprážať, grilovať, opekať toasty, ohrievať, alebo rozmrazovať. Vhodná je na všetky druhy mäsa, ako aj cesta. Priemer hrnca 29 cm, hĺbka 11 cm, príkon 580 W.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 28 %
Popis produktu

Elektrický hrniec Remoska Prima P32F 4L Glass

  • Príkon: 580W
  • Vnútorný objem: 4L
  • Vnútorný povrch: teflón
  • Vrchné veko zo skleneným okienkom
  • Počet programov: 1
  • Výška misy: 11cm
  • Priemer: 29cm
  • Váha (brutto / netto): 4,5 kg / 3 kg

Obľúbená remoska

Elektrická misa na pečnie Remoska® je známa a veľmi obľúbená. Remoska ponúka 4L vnútorný objem  s teflonovým povrchom a príkom 580W. Remoska pečie, dusí, smaží, zapeká, ohrieva aj rozmrazuje. S Remoskou pripravíte všetky druhy potravín i mäsa. Stačí ju len zapnúť jedným tlačidlom. Vďaka nepriľnavej teflónovej povrchovej úprave sa Remoska ľahko čistí a tým šetrí váš čas.

Jednoduchšia manipulácia

Elektrický hrniec Remoska® slúži pre ľahkú, veľmi chutnú, zdravú a úspornú tepelnú úpravu potravín kdekoľvek! Nový model Prima ponúka zákaznikom niekoľko vylepšení. REMOSKA priniesla pre svojích zákaznikov veko s odnímateľným káblom. Zmenou prešla aj konštrukcia na stojane, ktorý je v prevedení PRIMA opatrený úchytmi, ktoré naopak zmizli z misy, a umožňuje tak ľahké servírovanie pokrmov v mise priamo na stôl. Ostatné parametre obľúbené remosky Classic zostali nezmenené.

REMOSKA sa skladá z 3 častí:

1) Veko s vykurovacím telesom: Horná časť veka je vyrobená z nerezového plechu. Vrchné veko má sklenené okienko. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami vo veku. Pečiace veko nemá sklenené okienko. Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou je odnímateľný od držadla. Vypínač je umiestnený na hornej časti držadla, tak aby kontrola stavu zap / vyp bola možná v akejkoľvek polohe. Umiestnenie vypínača na hornej časti držadla uľahčuje ovládanie pre pravákov aj ľavákov. Veko je navrhnuté tak, aby mohlo byť položené na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom nahor.

2) Misa: Misa je vyrobená z hliníka a jej vnútorná aj vonkajšia časť je povrchovo potiahnutá materiálom Teflon® Classic.

3) Stojan: Stojan je vyrobený z tepelne odolného plastu. Súčasťou stojanu sú veľké držadlá uľahčujúce manipuláciu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Časovač: Nie
Objem: 4 L
Uchovanie teploty: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Remoska
iSmart: Nie
Objem: 4 L
Vnútorná vrstva: Teflon

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 52 cm
Hmotnosť: 3000 g
Výška: 19 cm
Hĺbka: 27 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Časovač: Nie
Počet programov: 1

Ďalšie parametre

Uchovanie teploty: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Pomalé varenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: R32F

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore