Remoska® Tria Blue - modrá (4,5l/3l)

 • Zľava 21 %

Remoska, Objem: 4 l, Počet programov: 1, Vnútorná vrstva: teflon, Hmotnosť: 6500. Viac info


Cena 149,99 €

Zľava 21 % z predchádzajúcej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický hrniec Remoska® Tria Blue remoska slúži pre ľahkú, chutnú, zdravú a úspornú tepelnú úpravu potravín. Vďaka jej všestrannému využitiu nahrádza niekoľko spotrebičov a ponúka stovky možností prípravy pokrmov. Srdcom Remosky® je kvalitná misa s priemerom 28 cm, potiahnutá trojvrstvovým nepriľnavým povrchom, a využiteľným objemom 3/4,5 litra. Vo výbave Remosky® Tria nájdete 3 veká: veko s vykurovacím telesom, sklenenú pokrievku a softtlakové veko. Neoceniteľný je aj praktický stojan, vyrobený z teplotne odolného plastu, vďaka ktorému môžete misu položiť kdekoľvek. Príkon: 610 W. Farba: čierna/modrá.

Remoska® Tria Blue

 • 3 vrchnáky = príprava jedla 3x inak
 • Trojvrstvový nepriľnavý povrch
 • Vhodná pre všetky druhy sporákov
 • Priemer misy: 28 cm
 • Využiteľný objem na varenie: 4,5 l
 • Využiteľný objem na pečenie: 3 l
 • Príkon: 610 W

Jedna remoska® = stovky možností

Ak vo svojej kuchyni šetríte každý centimeter, nesmie u vás doma chýbať Remoska® Tria - multifunkčné kuchynské zariadenie, ktoré vďaka trom rôznym vrchnákom robí z jedného hrnca tri rôzne kuchynské spotrebiče.

S Remoskou Tria pečiete, dusíte a varíte aj pod tlakom v jedinom hrnci. Rozumie si so všetkými druhmi sporákov, takže s vami nevypečie, bez ohľadu na momentálne vybavenie kuchyne.

Rozhodnite sa pre kvalitu

Základom pečenia je objemná misa, ktorá je z vnútornej aj vonkajšej časti potiahnutá trojvrstvovým nepriľnavým povrchom. K mise sú pripevnené dva úchyty. Úchyty sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolávajúcim teplotám až do 250 °C a tým umožňujú bezpečnú manipuláciu a tiež možnosť pečenia v rúre. Úchyty sú v čiernej farbe.

 • Misu z liateho hliníka po použití len vytriete obrúskom.

3x inak

Súčasťou balenia sú 3 rôzne veká s dizajnovými a funkčnými prvkami v čiernej farbe:

Veko s vykurovacím telesom

Horná časť vrchnáku je vyrobená z nerezového plechu. Dolná časť vrchnáku je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami vo vrchnáku. Vrchnák na pečenie má sklenené okienko. Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou je odnímateľný od držadla. Vypínač je umiestnený na hornej časti držadla, tak aby sa kontrola stavu zap/ vyp bola možná v akejkoľvek polohe. Umiestnenie vypínača na hornej časti držadla uľahčuje ovládanie pre pravákov aj ľavákov. Vrchnák je navrhnutý tak, aby mohol byť položený na pracovnú plochu vykurovacou časťou smerom nahor.

V kombinácii s vykurovacím vrchnákom možno elektrický hrniec na pečeie REMOSKA® Tria použiť na prípravu pokrmov varením, pečením, dusením a zapekaním.

 • Pod vekom na pečenie pripravíte kura, ktoré bude mať vždy chrumkavú kožku, akú si pamätáte z nedeľných obedov u babičky.

Sklenená pokrievka

Špeciálny profil okraja vrchnáka umožňuje variť a piecť pod stálym miernym pretlakom pary, čo podporuje zdravé varenie s malým množstvom vody.

 • So sklenenou pokrievkou uvaríte rodine polievku, čo zahreje aj na duši.

Softtlakové veko

Vrchnák je špeciálne funkčne navrhnutý pre pomalý spôsob varenia pod tlakom. Softtlakový vrchnák v kombinácii s objemným hrncom je ideálny pre prípravu mäsitých pokrmov a vývarov.

 • Soft‑tlakové veko sa postará o guláš, za ktorý by sa nehanbil žiadny šéfkuchár.

Súčasťou balenia je praktický stojan, ktorý je vyrobený z teplotne odolného plastu.

 • Vďaka stojanu môžete misu položiť kdekoľvek.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba modrá
Smart Nie
Vstavaný displej Nie
Časovač Nie
Počet programov 1
Objem 4 L
Vnútorná vrstva teflon
Uchovanie teploty Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Remoska® Tria Blue - modrá (4,5l/3l)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami