Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler


Ionizátor: Áno,


Cena 49,90 €

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kefa na vlasy Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler je fén a styler v jednom. . Kefa s veľkým pádlovým designom prechádza vašimi vlasmi, aby ich rozčesala, vysušila a vyhladila. Kefa disponuje dvoma úrovňami nastavenia teploty a tlačidlo studeného vzduchu na úplné vysušenie a flexibilitu stylingu. Tento jedinečný fén je obohatený o IONIC TECHNOLOGY®, ktorá okamžite zabezpečuje prúdenie vzduchu a Vy získate viac času na oslnenie sveta.

Kefa na vlasy Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler

  • Suši a tvaruje v jednom
  • Pevné štetiny
  • Ionizačná technológia
  • 2 úrovne teploty
  • Tlačidlo studeného vzduchu
  • Otočný napájací kábel

Ionizačná technológia

Tento jedinečný fén je obohatený o IONIC TECHNOLOGY®. Ionizačná starostlivosť sa stará o antistatické sušenie, kedy záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú kutikuly a výsledným efektom budú dokonale lesklé vlasy. Účes bude hladký a bez strapatenia. Vyhladzuje a zjemňuje vlasy a znižuje krepatenie a statiku. Vyskúšajte ho sami a neoľutujete.

Krásny účes

Fén a styler Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler je revolučný nástroj na úpravu vlasov, ktorý kombinuje silu fénu a presnosť stylera. Kefa s veľkým pádlovým designom prechádza vašimi vlasmi, aby ich rozčesala, vysušila a vyhladila za polovičný čas! Jediným krokom dosiahnete hladké, lesklé a žiariace vlasy. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ionizátor Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Revlon RVDR5212E1 Salon One Step Styler

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené