Roccat Vulcan Pro Optical RGB čierna

  • Doprava zadarmo

Klávesnica, Podsvietenie: Áno, Ergonomické prevedenie: Áno, Programovateľné klávesy: Áno, Multimediálne klávesy: Áno, Lokalizácia: US, Typ spínača: Titan Linear, Prevedenie: Káblové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, čierna. Viac info


Cena 219,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 22,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica Roccat Vulcan Pro Optical má nízky profil a nádherné AIMO RGB podsvietenie, ktoré vás pohltí. Vrchná doska je z eloxovaného hliníka. Klávesnica disponuje mechanickými spínačmi Titan Linear, klávesmi s US lokalizáciou, multimediálnym kolieskom, technológiou ROCCAT Easy-Shift[+], procesorom ARM Cortex-M0 a 512 kB vstavanou pamäťou. K pohodlnému ovládaniu prispeje ergonomický tvarovaná odnímateľná podložka zápästia. Klávesnicu v čiernom vyhotovení prispôsobíte podľa seba pomocou softvéru ROCCAT Swarm. Komunikáciu s počítačom zabezpečuje 1,8 metrový kábel s USB konektorom.

Štýlový dizajn

Herná klávesnica Roccat Vulcan Pro Optical RGB v čiernej povrchovej úprave má nízky profil a vrchnú dosku z eloxovaného hliníka. Ovládanie multimédií uľahčuje otočné koliesko. Pohodlie pri dlhodobom hraní zabezpečí odpojiteľná ergonomická podložka zápästia. Klávesnicu k počítaču pripojíte 1,8 metrovým káblom s USB konektorom.

AIMO RGB podsvietenie

Každý kláves disponuje samostatne programovateľnou LED diódou s dlhou životnosťou. Tá je schopná zobraziť 16,8 miliónov farieb v rôznych špeciálnych efektoch. Priesvitné puzdro každého spínača zabezpečí rovnomerné osvetlenie celej klávesnice.

Mechanické spínače Titan Linear

Mechanické spínače Titan Linear spínajú v hĺbke 1,4 mm. Disponujú puzdrom, ktoré minimalizuje vibrácie pri stlačení. Vyznačujú sa veľmi rýchlou a presnou reakciou a tichým chodom.

Softvér ROCCAT Swarm

Komplexný nástroj na správu a prispôsobenie periférií ROCCAT Swarm vám umožňuje upraviť si hernú klávesnicu podľa vašich potrieb. Nastavíte si v nej podsvietenie aj zadefinujete funkciu pre jednotlivé klávesy.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 2.0
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Áno
Programovateľné klávesy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roccat Vulcan Pro Optical RGB čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené