Rowenta

Vreckové, bezvreckové, tyčové a ručné vysávače Vreckové a bezvreckové vysávače

Široký sortiment vreckových a bez vreckových vysávačov na všetky typy podláh vhodné aj pre alergikov, či majiteľov domácich zvierat.

Robotické vysavače a parné mopy Tyčové a ručné vysávače

Uľahčite si upratovanie s tyčovými vysávačmi s cyklónovou technológiou, vysokým výkonom a jednoduchou obsluhou.

Banner A Robotické vysávače

Inteligentné robotické vysávače, ktoré spravia všetku prácu za vás. S nastaviteľnými programami pre upratovanie a mobilným párovaním.

Banner A Parné mopy

Parné mopy na čistenie rôznych typov podláh pre intenzívnu čistotu a dokonalé výsledky s rýchlim nahriatím a vysokým výkonom.

Banner A Starostlivosť o vlasy 

Pre perfektný účes každý deň bez námahy a poškodenia vlasov nájdete v ponuke Rowenta okrem klasických fénov aj rôzne kulmy a kulmofény. Na dokonale rovný a hladký účes siahnite po žehličke na vlasy alebo novej žehliacej kefe.

Banner A Epilácia a dámske holenie

Veľký sortiment Rowenta epilátorov s masážnou hlavicou pre zmiernenie bolesti alebo epilátory vhodné do sprchy. 

Banner A Holenie a zastrihávanie

Široká škála zastrihávačov Rowenta s množstvom príslušenstva - na vlasy, fúzy ale aj na zastrihnutie chĺpkov. Nájdete tu tiež produkty vhodné do sprchy alebo zastrihávač s výkonným odsávacím systémom na zber odstrihnutých chĺpkov.

Banner A Čističky a zvlhčovače vzduchu

Pre zdravie vás a vašich blízkych ponúka Rowenta veľa druhov čističiek vzduchu, ktoré efektívne znižujú pravdepodobnosť prenosu ochorení a alergénov. Zvlhčovače vzduchu sa navyše postarajú o optimálnu vlhkosť vo vašej domácnosti.

Banner A X-Force Flex Animal 3 v 1 - Tyčový vysávač

Bezdrôtový tyčový vysávač 3 v 1 Rowenta X-FORCE Flex 11.60 Animal, prináša ešte výkonnejšie vysávanie, hlavne pre alergikov a majiteľov zvierat.

 

Banner A Dual Force 2 v 1 - Tyčový vysávač

Rowenta vysavač Dual Force 2 v 1 v čiernom vyhotovení s integrovaným ručným vysávačom vás očarí vysokým výkonom a nízkou hmotnosťou iba 2,5 kg.

 

Banner A X-PLORER - Robotický vysávač s mopom

Vysavač vysáva a mopuje zároveň. Vysoko účinná kefa Animal Turbo si poradí aj s nepoddajnými chlpmi z vašich domácich miláčikov.

 

Banner A Silence Force Cyclonic Home & Car - Bezvreckový vysavač

Pokročilá cyklónová technológia a dvojpolohová kefa Power Air si poradí s prachom bez ohľadu na daný typ podlahy. Vďaka pokročilému dizajnu rukoväte Ergo Comfort a akčnému rádiusu až 11m je manipulácia s ním veľmi jednoduchá.

 

Banner A Forever Sharp - Zastrihávač

Holí, zastriháva a tvaruje všetky dĺžky brady bez potreby výmeny britiev. Forever Sharp je všestranný a vodeodolný prístroj 3v1, vybavený samoostriacími čepeľmi zo 100% antikorovej ocele.

 

Banner A Air Care Ultimate Experience - Výkonná kulma

Keramická vrstva s ionizátorom zabezpečí aby vaše vlasy boli vždy zdravé s prirodzením leskom. Výkony motor zaisti rýchle nahriatie. Tvar kulmy v písmene L umožňuje pohodlnú manipuláciu a tvarovanie účesu.

 

Banner A Nomad Specialist - Fén

Výkonný fén s príkonom až 2 200 W a ergonomickým dizajnom pre pohodlné používanie.

 

Banner A Brush & Straight - Žehlička na vlasy

Zachová vlasom perfektný vzhľad vyžehlených vlasov. Žehlička priaznivo pôsobí na skleslé a ochabnuté vlasy. Obsahuje integrovanú kefu, ktorá zväčšuje objem vyžehlených vlasov.