Rowenta

Vreckové, bezvreckové, tyčové a ručné vysávače Vreckové, bezvreckové, tyčové a ručné vysávače

Pre akýkoľvek typ podláh, či už máte v rodine alergika alebo domáce zvieratá, v sortimente Rowenta vysavačov nájdete riešenie pre každého. Môžete vyberať zo širokej ponuky vysávačov od klasických podlahových vreckových alebo bezvreckových, cez tyčové, ktoré môžu byť bezkabelové a tiež v kombinácií 2v1 s ručným vysavačom.

Robotické vysavače a parné mopy Robotické vysavače a parné mopy 

Novinkou v sortimente Rowenta vysavačov sú robotické vysavače, ktoré sa postarajú o automatické vysávanie bez vašej námahy a poskytujú skvelý výkon aj na kobercoch.  

staroslivosť o vlasy Starostlivosť o vlasy

Pre perfektný účes každý deň bez námahy a poškodenia vlasov má Rowenta v ponuke široký výber produktov. Okrem klasických fénov nájdete v ponuke Rowenta kulmy - klasické i kónické, kulmofény a automatické kulmy pre dokonalé vlny ako od kaderníka. Pre perfektne rovný a hladký účes siahnite po žehličke na vlasy alebo po novinke - žehliacej kefe alebo kombinácii fénu a žehliacej kefy. Pre vytvorenie netradičných účesov má Rowenta v ponuke krepovačku a ďalšie multistylery s ktorými žiadny účes nebude problém. 

Epilátory a zastrihovače Epilátory a zastrihovače

Rowenta má v sortimente epilátorov klasické - s masážnou hlavicou pre zmiernenie bolesti a epilátory vhodné do sprchy a tiež IPL epilátory pre dlhodobé a bezbolestné odstránenie chĺpkov za pomoci pulzného svetla. Rowenta rovnako ponúka aj širokú škálu zastrihávačov so širokou ponukou príslušenstva - na vlasy, fúzy ale aj na zastrihnutie chĺpkov. Nájdete tu produkty vhodné do sprchy alebo s výkonným vákuovým systémom na zber odstrihnutých chĺpkov. 

RH6751

Vysávač Dual Force 2v1 – bezdrôtový vysávač s integrovaným ručným vysávačom v jednom ľahko použiteľnom zariadení s výkonnou motorizovanou kefou a LED osvetlením.

RO7485

Vreckový vysavač Silence Force je najtichší vysávač triedy 4A+ s dokonalou klznosťou a vysokým výkonom na každom povrchu, vrátane koberca pri použití len jednej hubice. Je ideálny pre alergikov a má energetické hodnotenie A4++.

RO7691

Výkonný bezvreckový vysávač Silence Force 4A+ je najtichší cyklónový vysávač 4A+ na svete. Spojenie mimoriadne výkonného upratovania s pohodlím výnimočne tichej prevádzky. Ideálny do domácnosti so zvieratami. 

RY7597

Parný mop a vysávač v jednom Clean & Steam je ideálny tyčový vysávač na akýkoľvek povrch vrátane kobercov. Vďaka cyklóne prináša vysoký sací výkon a nastaviteľná pára eliminuje až 99% baktérií len pomocou vody z kohútika. 

ROWENTA CF5820F0 POWER STRAIGHT

Power Straight je prvá žehliaca kefa určená aj na vlnité a kučeravé vlasy. Vďaka špeciálnym štetinám s trojitým účinkom a nastaviteľnej teplote ľahko vyžehlí aj tie najkučeravejšie vlasy. Výkonný generátor iónov dodáva vlasom hydratáciu a lesk. 

ROWENTA CF3730F0 SO CURLS PREMIUM CARE

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls s keratínom, ionizátorom a arganovým olejom pre dokonalé lesklé kučery, ktoré dlho vydržia zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. 

ROWENTA CV9520F0 EXPERTISE PRO AC 

Sušič vlasov Expertice PRO AC s profesionálným AC motorom pre neuveriteľne rýchly a profesionálny styling bez kompromisov. 6 nastavení teploty a rýchlosti vzduchu, studený vzduch pre fixáciu účesu a ionizátor pre žiarivo lesklé a hladké vlasy.

ROWENTA TN9300F0 AIRFORCE ULTIMATE

Vákuový zastrihávač vlasov Rowenta Airforce Ultimate vďaka čepeliam s titanovým povrchom jediným ťahom dosiahne prvotriedný zostrih. Výkonný integrovaný vákuový systém zachytí až 99% vlasov ihneď po odstrihnutí. K dispozícií je 17 nastavení dĺžky zástrihu.