Rowenta

Vreckové a bezvreckové vysávače Vreckové a bezvreckové vysávače

Široký sortiment vreckových a bezvreckových vysávačov na všetky typy podláh vhodné aj pre alergikov, či majiteľov domácich zvierat.

Tyčové a ručné vysávače Tyčové a ručné vysávače

Uľahčite si upratovanie s tyčovými vysávačmi s cyklónovou technológiou, vysokým výkonom a jednoduchou obsluhou.

Robotické vysávače Robotické vysávače

Inteligentné robotické vysávače, ktoré spravia všetku prácu za vás. S nastaviteľnými programami pre upratovanie a mobilným párovaním.

Banner A Parné mopy

Parné mopy na čistenie rôznych typov podláh pre intenzívnu čistotu a dokonalé výsledky s rýchlym nahriatím a vysokým výkonom.

Starostlivosť o vlasy  Starostlivosť o vlasy 

Pre perfektný účes každý deň bez námahy a poškodenia vlasov nájdete v ponuke Rowenta okrem klasických fénov aj rôzne kulmy a kulmofény. Na dokonale rovný a hladký účes siahnite po žehličke na vlasy alebo novej žehliacej kefe.

Osobná starostlivosť Osobná starostlivosť

Veľká ponuka masážnych prístrojov od značky Rowenta, ktoré vám zabezpečia osobnú starostlivosť na vysokej úrovni.

Holenie a zastrihávanie Holenie a zastrihávanie

Široká škála zastrihávačov Rowenta s množstvom príslušenstva - na vlasy, fúzy ale aj na zastrihnutie chĺpkov. Nájdete tu tiež produkty vhodné do sprchy alebo zastrihávač s výkonným odsávacím systémom na zber odstrihnutých chĺpkov.

Čističky a zvlhčovače vzduchu Čističky a zvlhčovače vzduchu

Pre zdravie vás a vašich blízkych ponúka Rowenta veľa druhov čističiek vzduchu, ktoré efektívne znižujú pravdepodobnosť prenosu ochorení a alergénov. Zvlhčovače vzduchu sa navyše postarajú o optimálnu vlhkosť vo vašej domácnosti.

X-Nano Essential 2v1 - Tyčový vysávač X-Nano Essential 2v1 - Tyčový vysávač

Tyčový vysávač X-Nano Essential 2v1 vám poskytne kompletné pokrytie od podlahy po strop. Batéria s výdržou až 40 minút.

 

Banner A Ako vybrať správny vysávač?

Rozmýšľate nad kúpou nového vysávača ale neviete, ktorý vám bude najviac vyhovovať? V článku „Ako vybrať správny vysávač“ sa dočítate o výhodách jednotlivých typov vysávačov.

 

X-PLORER - Robotický vysávač s mopom X-PLORER - Robotický vysávač s mopom

Robotický vysávač s kvalitným BLDC motorom a funkciou Auto Boost pre automatické prispôsobenie výkonu podľa typu povrchu. Kompletné vybavenie pre majiteľov zvierat.

 

Compact Power XXL Cyclonic - bezvreckový vysávač Silence Force Cyclonic Home & Car - Bezvreckový vysavač

Technológia systému Effitech Motor v spojení s pokročilou cyklónovou technológiou vám zaručia to najkvalitnejšie vysávanie. Kapacita 2,5 L spolu s trojstupňovým systémom pre ľahké a rýchle vyprázdnenie.

 

Banner A Forever Sharp - Zastrihávač

Holí, zastriháva a tvaruje všetky dĺžky brady bez potreby výmeny britiev. Forever Sharp je všestranný a vodeodolný prístroj 3v1, vybavený samoostriacími čepeľami zo 100% antikorovej ocele.

 

Banner A Air Care Ultimate Experience - Výkonná kulma

Keramická vrstva s ionizátorom zabezpečí, aby vaše vlasy boli vždy zdravé s prirodzeným leskom. Výkonný motor zaistí rýchle nahriatie. Tvar kulmy v písmene L umožňuje pohodlnú manipuláciu a tvarovanie účesu.

 

Nomad 2 - Fén Nomad Specialist - Fén

Fén s príkonom 1 600 W a 2 nastavenia teploty/rýchlosti. Kompaktný dizajn a závesné pútko pre jednoduché skladovanie a prenášanie.

 

K/Pro Stylist Karl Lagerfeld - Žehlička na vlasy Brush & Straight - Žehlička na vlasy

Profesionálna žehlička s povrchom Keratin & Glow a LCD displejom. Systém Liss & Curl pre rovné žehlenie ale aj nádherné vlny.