Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua 3v1

16× Zobraziť


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Áno, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 45 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Automatická detekcia povrchu: Nie, Flexibilný ohybný kĺb: Áno, Pre domácnosti so zvieratami: Áno, HEPA filter: Áno, Objem: 0,99 l, Vyberateľná batéria: Áno, Informačný display: Áno, Maximálna hlučnosť: 82 dB, Hmotnosť: 5,1 kg. Viac info


Cena 329,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 33,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

16×

95% Kvalita
Výborná

91.3% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Bezdrôtový tyčový vysávač 3 v 1 Rowenta Xforce Flex 11.60 Aqua vysáva aj vytiera podlahu naraz. Je vhodný na všetky typy povrchov - vrátane kobercov s vysokým vláknom, a účinne povysáva aj chlpy po vašich zvieratách. Má podsvietenú LED hubicu, aby ste ešte ľahšie zbadali nečistoty. Vďaka digitálnemu motoru DigitalForce má maximálny sací výkon, až 130 Air wattov. Kontrolný displej umožní sledovať dobu prevádzky v reálnom čase. Vysávač má 3 režimy výkonu, idálne podľa typu povrchu. Zároveň dosiahne až 4-krát ďalej pod nízkym nábytkom vďaka svojej flexibilnej technologií. Parkovacia funkcia Stop & Go umožní oddych počas upratovania kedykoľvek a kdekoľvek, trubica s kefou pritom zostanú samostatne stáť na mieste odloženia. Vyberateľná batéria s prevádzkovou dobou 45 minút. Hubica na umývanie Rowenta Aqua je súčasťou balenia, vysáva a umýva naraz a skráti celkový čas upratovania o polovicu.

 

Flexibilný Tyčový Vysávač Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex 11.60 Aqua

 • Bezdrôtový tyčový vysávač 3v1 (vysávanie, mopovanie, ručný vysávač)
 • Mopovacia hlavica v príslušenstve
 • Flex funkcia dosiahne až 4 krát ďalej
 • 3 režimy rýchlosti na všetky typy povrchov
 • Tlačidlo intenzívneho výkonu pre ešte výkonnejšie vysávanie
 • Kontrolný display, pre kontrolu stavu batérie
 • Turbo kefa na vysávanie veľkých nečistôt, aj po zvieratách
 • LED podsvietenie hubice
 • Funkcia Stop&Go
 • Vyberateľná batéria a dlhšia výdrž vysávania 45 minút nepretržite
 • Úroveň hluku 82 dB(A)
 • 99,9% účinnosť filtrácie nečistôt
 • Obsah balenia: Čistiaca hubica s turbo kefou, Mopovacia hubica Aqua s 2 mopmi, Mini elektrická kefa, Hubica na čalúnenie, Štrbinová hubica, Integrovaná kefa Easy Brush, napájacia stanica

 

Vlastnosti Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex

Filtruje až 99,9% nečistôt

Bezdrôtový tyčový vysavač Rowenta RH9890WO X-FORCE Flex 11.60 Aqua 3 v 1 ponúka maximálnu hygienu a filtráciu vďaka 99,9 % filtračnej technológii. Zachytí všetky častice, vrátane tých najmenších, a vypúšťa mimoriadne čistý vzduch.

Animal kit

Mini kefa Electro na odstránenie hlboko usadených vlasov a nečistôt, štrbinová hubica pre ťažko dostupné miesta, kefa na pohovky zabezpečí dokonalé vysávanie látkou potiahnutého nábytku, dve integrované jemné kefy vám umožnia kedykoľvek povysávať rôzne typy povrchov a napájacia stanica zabezpečí jednoduché pripojenie a uloženie vášho prístroja.

Vysávanie a umývanie jedným ťahom

Bezproblémové čistenie s hubicou Aqua vám ušetrí čas, a to vďaka vysávaniu a umývaniu jedným ťahom, čo znamená paralelné čistenie s maximálnym pohodlím. Súčasťou balenia je aj čistiaca hubica Rowenta Aqua s 2 mopmi.

Motor DigitalForce pre výkonné čistenie

Nový motor DigitalForce vďaka aerodynamickým lopatkám optimalizuje sanie a optimalizuje rýchlosť. Táto technológia poskytuje maximálny sací výkon 130 air wattov.

Dlhšia prevádzková doba s vyberateľnou batériou

Vyberateľná 25,2-voltová batéria ktorá má až 7 článkov poskytuje silný a konštantný sací výkon s dobou prevádzky až 45 minút. Bez nutnosti dobitia povysáva celý dom. V prípade potreby vyššieho výkonu je možné zakúpiť dodatočnú batériu Rowenta ZR009701 X-FORCE 11.60 a zvýšiť tak dobu prevádzky až na 1 hodinu a 30 minút.

Kontrolný displej a 3 pokročilé režimy

Kontrolný displej ukazuje v reálnom čase ako dlho prístroj ešte zostane v prevádzke, máte tak vždy prehľad o výkone a voľnosti pohybu. Vysávač zabezpečí dokonalú rovnováhu a optimalizáciu pri vašom upratovaní, poskytuje až 3 pokročilé režimy na všetky vaše povrchy od mäkkých podláh, cez odstránenie zvieracích chlpov až veľkých nečistôt. Úsporný režim ktorý je ideálny pre časté vysávanie všetkých povrchov a umožňuje 45 minút voľného pohybu. Na záver máte na výber tlačidlo intenzívneho výkonu.

Funkcia Flex až 4-krát ďalej

Poupratovať každý centimeter vášho domova a zbaviť sa prachu vo všetkých možných škárach nebolo nikdy jednoduchšie ako teraz. Flexibilita a vysoký sací výkon vysávača sa postará o všetky potreby. Dosiahne až 4-krát ďalej a žiaden prach nezostane na mieste vďaka svojmu neprekonateľnému výkonu. S hubicou Power LED Vision je ľahšie povysávať tmavé miesta. 

Jednoduchá údržba

Spoločnosť Rowenta spolu s vysávačom poskytuje aj svoju najväčšiu nádobu na prach s objem až 0.9 litra. Nádoba je prispôsobená na veľké plochy a čo najmenej časté vysypávanie. Intuitívny dizajn výrobku zabezpečuje ľahkú dostupnosť nádoby na prach a možnosť vyprázdnenia bez potreby odstrániť trubicu. Filter Rowenta ZR009007 a nádoba na prach sú umývateľné vodou, vďaka čomu bude váš prístroj vždy dokonale čistý.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 5.1 Kg
Objem 0.99 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 45 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Detekcia znečisteného filtra Nie
Vysáva a mopuje naraz Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Áno
HEPA filter Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

16 recenzií Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua 3v1

95% Kvalita
Výborná

91.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Gabriela

21. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


pomer cena : kvalita je výborný


Kovacs

18. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMarek

15. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výborná manipulácia -ohybnost, oproti inému tyčovemu vysávaču, rozličné možnosti využitia nastavcov podľa potrieb.
 • Multifunkčnosť

Potešili má rozličné možnosti využitia tohto vysávača a dostupnosť aj do ťažko dostupných miest v domácnosti


Matej

8. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • tichy
 • spratny
 • ziaden kabel
 • na ECO rezime celkom pekne saje
 • vaha
 • cena
 • vysavac s mopovacou stanicou je odost tazsi

Fajn produkt