Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+

5-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ RO7487EA vybavený motorom EffiTech dosahuje vyššieho výkonu so spotrebou menšieho množstva energie. Vysávač je vhodný aj pre alergikov, systém Allergy + zachytáva až 99,98 % prachu a alergénov. Navyše je extra tichý iba 58dB(a), pohodlný a dosahuje bezchybnú kĺzavosť. Hubica Power Air Dust efektívne odstráni nečistotu na všetkých typoch povrchov a škár. Samozatváracia klapka vreciek Hygiene+ bráni výstupu nečistotu z vysávača. Rowenta sa zaviazala na 10 rokov jednoduchej opraviteľnosti svojich výrobkov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 24 %

Zvážte aj tento produkt

Podlahový vysávač Electrolux PD82-8DB Pure D8.2 s výkonom 600 W prinesie vynikajúce výsledky na všetkých typoch povrchov. Prach a nečistoty sú zachytávané do štandardného vrecka S-Bag® s objemom 3,5L. Technológia SmartMode zaistí automatickú reguláciu výkonu medzi podlahou a kobercom. Hubica s úplne novým dizajnom OneGo Power Clean je určená na špičkový zber prachu a špiny bez ohľadu na typ podlahy. Medzi ďalšiu prednosť vysávača patrí tichý chod so systémom PureSound a hlučnosťou len 57dB. Farba: tmavá modrá

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 57 dB
 • Operačný rádius: 12 m
 • Umývateľný filter: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+

 • Vysoký výkon
 • Extra tichý chod iba 58dB(a)
 • Perfektná kĺzavosť
 • Vhodný pre alergikov
 • Pokročilá hlavica Power Air na všetky typy povrchov
 • Viacpolohová kefa
 • Energetická efektívnosť
 • Motor EffiTech (vysoký výkon nízka spotreba)
 • Vrecká Hygiene+
 • Ergonomická rukoväť 
 • Pohodlné vysávanie

Silný výkon, Tichý chod a dokonalý sklz

Zažite dokonalý komfort z vysávanie s extra tichým chodom vďaka technógii Extreme Silence 58dB(A) čo takmer neprekročí hlasitosť bežnej konverzácie. Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ RO7487EA vás očarí svojím vysokým výkonom a ultra tichým chodom. Jeho príkon je 400W a dĺžka prívodového kábla až 8.4 m. O jeho ľahkú manipuláciu sa postarajú štyri 360° stupňové kolieska a ergonomicky tvarovaná rukovať.

Vhodný aj pre alergikov

pokročilý filtračný systém Allergy + efektívne eliminuje až 99,98% prachu, alergénov, zvieracích chlpov ci zvyšky roztočov za pomoci výkonným filtrom a vreckám Hygiene+. Vysávač tak svojimi antialergickými vlastnosťami zvyšuje kvalitu ovzdušia a zaisťuje zdravšie hygieničke prostredie. Vysávače Allergy + sú tak vhodné aj pre osoby s alergiami či inými dýchacími ťažkosťami.

Motor Effitech a hubica Power Air Dust

Technológia motoru effitech pre maximálnu energetickú účinnosť vysávaču dodá silný výkon aj pri malej spotrebe energie. Dvojpolohová hubica vysávača Rowenta Silence Force Allergy+ je vhodná na čistenie všetkých podláh od kobercov, parkiet až po dlažbu a špinu odstráni aj z ťažko dostupných škár. 

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2200 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu.  Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 58 dB
Operačný rádius: 11 m

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 38 cm
Hmotnosť: 9185 g
Výška: 35,8 cm
Hĺbka: 57 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 400 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4,5 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 5

Ostatné

Kód produktu: 2211400809

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore