Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+

 • Doprava zadarmo

Rowenta-RO7487EA Silence force

Rowenta-RO7487EA Silence force


Hmotnosť: 9185 g, Maximálna hlučnosť: 58 dB, Maximálny príkon: 400 W, Operačný rádius: 11 m, Indikátor plného vrecka/nádoby: Áno, Objem vrecka/nádoby: 4.5 L Viac info


Cena 269,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

96% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ RO7487EA vybavený motorom EffiTech dosahuje vyššieho výkonu so spotrebou menšieho množstva energie. Vysávač je vhodný aj pre alergikov, systém Allergy + zachytáva až 99,98 % prachu a alergénov. Navyše je extra tichý iba 58dB(a), pohodlný a dosahuje bezchybnú kĺzavosť. Hubica Power Air Dust efektívne odstráni nečistotu na všetkých typoch povrchov a škár. Samozatváracia klapka vreciek Hygiene+ bráni výstupu nečistotu z vysávača. Rowenta sa zaviazala na 15 rokov jednoduchej opraviteľnosti svojich výrobkov.

Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Allergy+

 • Vysoký výkon
 • Extra tichý chod iba 58dB(a)
 • Perfektná kĺzavosť
 • Vhodný pre alergikov
 • Pokročilá hlavica Power Air na všetky typy povrchov
 • Viacpolohová kefa
 • Energetická efektívnosť
 • Motor EffiTech (vysoký výkon nízka spotreba)
 • Vrecká Hygiene+
 • Ergonomická rukoväť 
 • Pohodlné vysávanie

Silný výkon, Tichý chod a dokonalý sklz

Zažite dokonalý komfort z vysávanie s extra tichým chodom vďaka technógii Extreme Silence 58dB(A) čo takmer neprekročí hlasitosť bežnej konverzácie. Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ RO7487EA vás očarí svojím vysokým výkonom a ultra tichým chodom. Jeho príkon je 400W a dĺžka prívodového kábla až 8.4 m. O jeho ľahkú manipuláciu sa postarajú štyri 360° stupňové kolieska a ergonomicky tvarovaná rukovať.

Vhodný aj pre alergikov

pokročilý filtračný systém Allergy + efektívne eliminuje až 99,98% prachu, alergénov, zvieracích chlpov ci zvyšky roztočov za pomoci výkonným filtrom a vreckám Hygiene+. Vysávač tak svojimi antialergickými vlastnosťami zvyšuje kvalitu ovzdušia a zaisťuje zdravšie hygieničke prostredie. Vysávače Allergy + sú tak vhodné aj pre osoby s alergiami či inými dýchacími ťažkosťami.

Motor Effitech a hubica Power Air Dust

Technológia motoru effitech pre maximálnu energetickú účinnosť vysávaču dodá silný výkon aj pri malej spotrebe energie. Dvojpolohová hubica vysávača Rowenta Silence Force Allergy+ je vhodná na čistenie všetkých podláh od kobercov, parkiet až po dlažbu a špinu odstráni aj z ťažko dostupných škár. 

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2200 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu.  Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 9185 g
Maximálna hlučnosť 58 dB
Maximálny príkon 400 W
Operačný rádius 11 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Áno
Objem vrecka/nádoby 4.5 L

Ocenenie a hodnotenia produktov

Rowenta-RO7487EA Silence force

Rowenta-RO7487EA Silence force

4,7 / 5

6 recenzií Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+

96% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

Karina

24. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaIvan

23. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Umiestnenie napájacieho kábla...vyložene nevhodné!
 • Pri každej zmene polohy vysávača sa kábel dostáva pod jeho kolieska a drhne posun vysávača (na parketách vznikajú čmuhy).. Musí sa ručne zase správne upraviť, aby ďalšie posúvanie bolo umožnené bez zadrhávania. Riešenie: Podobné umiestnenie kábla z vrchu, ako pri žehličkách.

+ tichý (relatívne) chod, <br /> + robustný výkon,<br /> + univerzálnosť...<br /> - umiestnenie napájacieho kábla vzadu,<br /> - možnosť samostatného nástavca na prach <br /> (s vláknami),<br /> - zložité uloženie prach. vrecka, hlavne pri výmene<br />


Peter

1. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Dizajn, výkon

Som s výrobkom spokojný.