Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★


Podlahový vysávač, Objem vrecka/nádoby: 2,5 l, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Regulácia výkonu: Nie, Operačný rádius: 11 m, Materiál rúrky: kov, Hmotnosť: 8935 g. Viac info


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezvreckový vysávač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA v červenom vyhotovení s vysokým sacím výkonom a silným 550 W motorom poskytuje vynikajúce výsledky z vysávania. Nádoba na prach dokáže pohltiť až 2,5 L špiny. Vysávač je maximálne hygienický a odfiltruje až 99,98% prachu. Pokročilá cyklónová technológia a dvojpolohová kefa Power Air si poradí s prachom bez ohľadu na daný typ podlahy. Vďaka pokročilému dizajnu rukoväte Ergo Comfort a akčnému rádiusu až 11m je manipulácia s vysávačom maximálne jednoduchá. 15 rokov jednoduchej opraviteľnosti Rowenta.

Bezvreckový vysávač Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★

 • Príkon 550 W
 • Inovatívna dvojpolohová kefa POWER AIR
 • Pokročilá cyklónová technológia
 • Rozšírená ergonómia 
 • 3 úrovňová filtrácia
 • Nízka úroveň hluku 65 db
 • Akčný rádius 11 m
 • Veľká nádoba na prach
 • Veľká rukoväť Ergo Comfort
 • Cyklónová technológia
 • Obsah balenia: Parketová hubica Softcare, Štrbinová hubica, Hubica na čalúnenie
 • 15 rokov jednoduchej opraviteľnosti

Vlastnosti vysávača Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet

Cyklónová technológia s kefou Power Air

Bezvreckový vysávač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA je vybavený cyklónovou technológiou spolu s kefou Power Air. Vďaka tomu vysávač ponúka bezkonkurenčný výkon bez ohľadu na typ podlahy na ktorom je používaný. Kefa ponúka priam dokonalý sklz po akomkoľvek type podlahy.

Vlastnosti Rowenta RO7649EA

Dokonalá filtrácia spojená s nízkym hlukom

Pomocou pokročilej cyklónovej technológie a kvalitnému filtru, dokážu tieto filtre zachytiť až 99,98% prachu.  Vysávač k tomu disponuje nízkou úrovňou hluku 65db. Táto úroveň hluku predstavuje hlasitosť, ktorý sotva presahuje tú, ktorá vzniká pri bežnej konverzácií.

Dokonalá filtrácia Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet

Nádoba na prach a ľahké skladovanie vysávača

Bezvreckový vysávač Rowenta Silence Force Cyclonic Parquet RO7649EA je vybavený nádobou na prach o objeme 2,5 L. Objem je dostačujúci pri vysávaní rôznych typov podláh. Vysávač vďaka svojmu kvalitnému dizajnu je aj ľahko skladovateľným pre každú domácnosť, ktorá sa ho rozhodne používať.

Nádoba na prach RO7649EA

Ergo comfort

Rukoväť Ergo Comfort poskytuje používateľovi veľmi jednoduché prenášania vysávača. Rukoväť má vylepšenú ergonómiu a práve preto jej použitie je veľmi jednoduché a taktiež poskytuje používateľovi aj dokonalé pohodlie pri manipulácií s vysávačom.

Ergo comfort RO7649EA

Udržateľnosť

Rowenta deklaruje sací výkon vysávača s príkonom 2100 W pri až 5 násobne nižšej spotrebe energie. Vďaka technológií Effiwatts, ktorá znižuje spotrebu energie, ale zachováva rovnakú účinnosť vysávania a tak isto aj vylepšenej sacej hubici, optimalizovanému motoru a redukcií úniku vzduchu. Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba červená
Hmotnosť 8935 g
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny príkon 550 W
Operačný rádius 11 m
Objem vrecka/nádoby 2.5 L
Regulácia výkonu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet 5★

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené