Rowenta RR8227WH X-PLORER SERIE 45

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 26 %

Prevádzková doba: 150 min., Automatické dobíjanie: Áno, Smart (ovládanie mobilom): Áno,

Farba


Cena 199,00 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Popis produktu

Robotický vysávač Rowenta RR8227WH X-plorer Serie 45, spoľahlivú technika, moderná technológia, automatické upratovanie všetkých podláh v domácnosti, pokročilé senzory, vyhýbanie nárazom a nehodám, čistiaci účinok 4 v 1, dve bočné kefy, turbo kefa, spoľahlivý motor, vysoký sací výkon, možnosť dokúpenia systému Aqua Power, tri režimy navigácie , vysokovýkonná lítiovo-iónová batéria, prevádzková výdrž až 150 minút, intuitívny, ľahké používanie,m jednoduché pripojenie k aplikácii, plánovanie upratovania, kompatibilný s virtuálnymi hlasovými asistentmi

Robotický vysávač Rowenta RR8227WH X-plorer Serie 45

 • Efektívna navigácia
 • Čistiaci účinok 3v1
 • Ochrana osobných údajov
 • Úplna konektivita
 • Ľahká obsluha
 • 3 režimy upratovania
 • Prevádzková doba až 150 minút
 • Batéria s dlhou výdržou

Čistiaci účinok 3v1 spolu s presnou navigáciou

Dve bočné kefy na upratovanie rohov a ťažko dostupných miest, turbo kefa na ľahký zber prachu a sací motor na spoľahlivú saciu silu. 3 hlavné prvky, pomocou ktorých sa robot dokáže vyhnúť prekážkam: infračervené senzory, ale aj nárazník a senzory proti pádu zo schodov. Automatický vysávač je schopný prejsť na koberce a behúne s výškou až 15 mm.

Ochrana osobných údajov

Bezplatná aplikácia (pre operačné systémy iOS a Android) umožňuje ľahké plánovanie. Jej dáta sú plne chránené a uložené v Európe. Aplikácia je kompatibilná s hlasovými asistentmi, ako je Amazon Alexa a Asistent Google, aby bolo upratovanie ľahké a bez obáv.

Jednoduchá obsluha s dlhou výdržou batérie

Vyberte si režim upratovania podľa svojich potrieb a zaistite upratanie celej domácnosti. Automatický režim, automatický expresný režim na rýchle upratovanie (30 minút) a režim na odstránenie prachu popri stenách a nábytku. Batéria s dlhou výdržou poskytuje na jediné nabitie 150 minút upratovania a funkciu automatického 30-minútového dobitia: ak potrebuje dobiť batériu, robot sa automaticky vráti do svojej dokovacej stanice.

10 rokov opraviteľnosti

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 150 min.
Automatické dobíjanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RR8227WH X-PLORER SERIE 45

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené