Rowenta RR8597WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 120 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Automatická detekcia povrchu, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 9,5 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Zľava 24 % z predchádzajúcej ceny: 549,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robotický vysávač Rowenta RR8597WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1 s automatickým upratovaním až 60 dní bez vysypávania a tichým režimom.

Robotický vysávač Rowenta RR8595WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1

  • Výkon 2 700 Pa
  • Automatické vysýpanie prachu
  • 4v1
  • Smart Exploration 8.0
  • Digitálny BLDC motor
  • Systém Smart Aqua Power
  • Výdrž batérie 120 minút
  • Príslušenstvo: stanica pre automatické vysypávanie, nádrž na vodu, 2 šedé štandardné mopy

Automatické vysýpanie prachu

Robotický vysávač Rowenta RR8595WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1 povyšuje automatické upratovanie na úplne novú úroveň vďaka automatickému vysypávaniu prachu do vrecka na prach, ktoré sa nachádza v stanici pre automatické vysypávanie. Trvá to iba 20 sekúnd po každom upratovaní a to po dobu 60 dní.

Neobmedzená doba upratovania

Robotický vysávač Rowenta RR8595WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1 s batériou, ktorá ponúka výdrž až 120 minút nepretržitého upratovania, čím pokryje plochu až 150 štvorcových metrov. A keby to nestačilo, robot sa sám nabije a pokračuje v upratovaní tam, kde prestal. Vďaka tichej prevádzke môžete upratovať kedykoľvek, nebude vás to rušiť.

4v1

Robotický vysávač Rowenta RR8595WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1 má bočnáú kefu na upratovanie rohov a ťažko dostupných miest, turbo kefu pre ľahký zber vlasov, chlpov a žmolkov, výkonný digitálny BLDC motor pre spoľahlivú saciu silu a elektronicky nastaviteľný mop Smart Aqua Power pre efektívne poutieranie povrchov.

Laserová navigácia a systém Smart Aqua Power

Automatický vysávač Rowenta RR8595WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1, ktorý sa dostane všade a má obzvlášť presnú laserovú navigáciu Smart Exploration 8.0 pre inteligentné a systematické upratovanie, ktoré ľahko pokryje celú vašu domácnosť. Vybavený je aj systémom Smart Aqua Power pre efektívne umývanie s možnosťou nastavenia 4 úrovní tlaku vody cez aplikáciu.

Prekonanie prekážky do 18 mm

Vďaka schopnosti preliezať prekážky až do výšky 18 mm máte k dispozícii veľmi účinné upratovanie všade, kde ho potrebujete. Určite zóny, kam vysávač nesmie, aktivujte inteligentné bodové upratovanie, spravujte upratovanie podľa miestností, uložte si mapy až pre 4 poschodia a vychutnajte si ďalšie funkcie vďaka možnosti individuálneho nastavenia presne podľa vašich potrieb.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 120 min.
Automatické vysypanie Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RR8597WH X-Plorer Serie 75s+ Animal & Allergy 4v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami