Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi

45 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Parný čistič s vysávačom Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi prináša účinné a hĺbkové čistenie jedným pohybom, pre dokonalú hygienu a výsledky bez kompromisov. Tyčový vysávač ponúka vysávanie a parné čistenie všetkých podláh jedným pohybom a odnímateľný ručný parný čistič s množstvom nadstavcov umožňuje čistenie aj ťažko dostupných miest, ako sú okná alebo škáry. Dokonalý pomocník pre dôkladné upratovanie všetkých miestností, od obývačky cez kúpeľňu až po kuchyňu, ktorý dokonca dokáže aj vyrovnať a osviežiť textílie. Pre použitie tohoto prístraoja je dostačujúca voda z vodovodného kohútika a 99,9% baktérií a choroboplodných zárodkov tak odstránite úpúlne bez chemikálí a čistiacich prostriedkov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 26 %
Popis produktu

Parný čistič s vysávačom Clean & Steam Multi

 • Sacia hubica DUAL CLEAN & STEAM
 • Cyklónová bezsáčková technológia  
 • Praktická sada nastavcov
 • Ergonomické úchyty a rukoväti
 • Dĺžka prívodného kábla: 8m
 • Objem nádržky: 0,4l
 • Všestranné využitie v domácnosti
 • Regulovateľný parny výkon
 • 3 x 'All floors' + 3 x 'Hard spot' (návleky na podlahu, veľké znečistenie)
 • 2 mopy, 7 nástavcov, nástavec na koberce, podložka

Vlastnosti Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi - podlahový čistič

Inovatívny parný vysávač

Parný čistič s vysávačom Clean & Steam Multi vám každý deň šetrí čas a zaisťuje bezchybné, zdravé a rýchle upratovanie všetkých typov podláh a povrchov. Vďaka rozmanitému príslušenstvu vyhovie tento parný čistič všetkým vašim požiadavkám pri upratovaní. Stierku na okná využijete pri umývaní okien a zrkadiel, koncentrátor pary pri upratovaní ťažko dostupných miest, kefu na čistenie špár medzi obkladačkami a mopy z mikrovlákna na osvieženie textílií. Súčasťou balenia sú aj farebné univerzálne kefky pre všetky typy povrchov v kúpeľni (modré kefky), v kuchyni (oranžové kefky) a v ostatných miestnostiach (zelené kefky). Unikátna sacia hubica DUAL CLEAN & STEAM umožňuje súčasné vysávanie a parné čistenie, a tým skracuje upratovanie o polovicu.

Zdravé upratovanie s vynikajúcim výkonom

Para dokáže zlikvidovať 99,9% baktérií a choroboplodných zárodkov. Vydezinfikujte svoju domácnosť bez použitia čistiacich prostriedkov a chemikálií, pre zdravé upratovanie bez alergénov a s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Intenzitu pary môžete vďaka polohám Eco a Max regulovať v závislosti od typu podlahovej krytiny (parkety, dlažba, koberec, atď.) alebo povrchu( sklo, textil atď). Pokročilá cyklónová technológia zaisťuje vysoký stupeň separácie nasatého prachu, a prináša tak vyšší výkon a dlhodobejšie výsledky upratovania. 

Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi

Maximálna všestrannosť

Ľahké spúšťanie, intuitívny ovládací panel, rozlíšenie podľa farieb, vypínač, bezdotyková výmena mopov a ďalšie – objavte vyspelé funkcie, ktoré vám ponúkajú dokonalé pohodlie a ľahké použitieOdvápňovacia kazeta bráni poškodeniu prístroja pôsobením vodného kameňa a predlžuje jeho životnosť. Jednoduché ovladanie ponúka tlačítko pre dávkovanie pary podľa potreby, ľahko prístupné tlačítko zapnutia/vypnutia vysávača a bleskurýchle zahriatie za 30 sekúnd. Disponuje aj praktickými funciami ako sú ergonomické úchyty a rukoväť pre prenášanie, kolieska, bezdotyková výmena mopu, odnímateľná nádržka na vodu, podstavec pre ľahké skladovanie, taška na príslušenstvo.

Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi - Maximálna všestrannosť

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Rowenta dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Rowenta sa zaviazala držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,4 L
Typ čističa: mop
Vymeniteľné návleky: Áno
Prateľné návleky: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Rowenta
Objem: 0,4 L
Záber: 26 cm

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 25 cm
Výška: 32 cm
Hĺbka: 79 cm
Hmotnosť: 5,75 Kg

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 30 min.

Ďalšie parametre

Typ čističa: mop
Vymeniteľné návleky: Áno
Prateľné návleky: Áno

Ostatné

Kód produktu: 2211400498

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore