Russell Hobbs 20415-70

Cena:
36,90 €

Pôvodná cena 46,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Rýchlovarná kanvica RUSSELL HOBBS 20415-70 vám zjednoduší prípravu vašich obľúbených horúcich nápojov. Vo vnútri kanvice je praktická stupnica ktorá jasne ukazuje, či potrebujete vody na 1, 2 alebo 3 šálky. Tým je varenie vody rýchlejšie a úspornejšie. Pre ešte jednoduchšie zdvíhanie a pokladanie kanvice je k dispozícií bezdrôtová základňa otočná o 360°. Nechýba ani indikátor úrovne vody. Objem kanvice je 1,7 l. Kanvica disponuje vyberateľným filtrom, ktorý zabráni vápenatým usadeninám. Farba: krémová.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 21 %

Služby k produktu

Hore

Zvážte aj tento produkt

Kvalitná rýchlovarná kanvica Russell Hobbs 21672-70 ponúka prémiové funkcie, ktoré vám prípravu nápojov uľahčia a spríjemnia. S objemom 1,7 litra je dosť veľká na prípravu 6 šálok vody. Oceníte funkciu zóny rýchleho varu, vďaka ktorej uvaríte 1 šálku vody za 55 sekúnd. Kanvica je robustná, stabilná s mäkčenou prispôsobenou rukoväťou, aby bol jej úchop pohodlnejší. Teplomer na boku kanvice zobrazuje vnútornú teplotu vody aj vo chvíli, keď ju zložíte z podstavca. nechýba ani ukazovateľ hladiny vody, základňa otočná o 360° a umožňuje tak postaviť kanvicu v ľubovoľnom smere.

Základné parametre

  • Príkon: 2400 W
  • Nastaviteľná teplota: Nie
  • Objem: 1700 ml

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Russell Hobbs 20415-70 Cream

Rýchlovarná kanvica svojím moderným vzhľadom sa bude hrdo vynímať na každej kuchynskej linke. Na povrchu kanvice je uvedené  logo spoločnosti RUSSELL HOBBS. Pre ľahké zistenie množstva vody v kanvici nechýba zabudovaný ukazovateľ množstva vody. Držadlo umožňuje manipuláciu jednou rukou. Objem tejto rýchlovarnej kanvice je 1,7 l. Kontrolné svetlo zabudované v spínači signalizuje, kedy je kanvica zapnutá.

360° kruhová základňa

Manipulácia s varnou kanvicou RUSSELL HOBBS 20415-70 bude naozaj jednoduchá. Je vybavená kruhovou základňou. Túto kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne!

Rapid Boil Zone

Funkcia rýchleho varenia čo znamená, že voda na 1 šálku zovrie  za 45 sekúnd. Ohrev je energeticky účinnejší, môžte ušetriť až 70% energie. Praktická stupnica vo vnútri kanvice jasne ukazuje, objem 1, 2 alebo 3 šálky, takže môžete variť len toľko vody, koľko potrebujete. Ideálne, ak budete potrebovať horúci nápoj rýchlo, alebo potrebujete vodu len na jednu šálku.

Skryté výhrevné teleso

Varná kanvica  je vybavená skrytým ohrievacím telesom. To znamená, že teleso ktoré je základom kanvice a vyhrieva, privádza do varu vodu nie je ponorené priamo v kvapaline, ale je umiestnené pod dnom. Tým je zabezpečená dlhšia trvanlivosť telesa, pretože je chránené pre vodným kameňom. Okrem toho tento fakt má ešte aj druhý význam. A síce, že je možné kanvicu prevádzkovať s minimálnym množstvom vody.

Perfektne tvarovaný lievik

Kanvica je vybavená perfektne tvarovaným lievikom, s ktorým dosiahnete pri nalievaní vody dokonalého prúdu, a nedochádza k zbytočnému špliechaniu vody okolo kanvice.

Vyberateľný filter

Odnímateľný filter slúži na zachytenie vodného kameňa pre šálku čistej vody a čistejšiu kanvicu.

Bezpečnosť

Viacnásobný bezpečnostný systém chráni pred skratom a varom naprázdno a umožňuje automatické vypnutie po skončení prípravy alebo zdvihnutí zo základne.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Nastaviteľná teplota: Nie
Objem: 1700 ml

Ďalšie vlastnosti

Značka: Russell hobbs
iSmart: Nie
Objem: 1700 ml
Ochrana proti vyvar.vody: Nie
Ochrania proti prehriatiu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: béžová
Šírka: 23,8 cm
Hmotnosť: 1004 g
Výška: 23,7 cm
Hĺbka: 16,2 cm

Funkcie

Podsvietenie: Nie
Zvuková signalizácia: Nie
Nastaviteľná teplota: Nie
Indikátor úrovne vody: Áno
Automatické vypnutie: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Ergonómia

Protišmykové podložky: Áno

Ďalšie parametre

Vyberateľný filter: Áno
Uchovanie teploty: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 23408016002

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore