Safe 500 hasiaci sprej


  ,


  Cena 9,89 €

  0,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Hasiaci sprej Safe 500 obsahuje špeciálnu ekologickú hasiacu látku s aktívnymi zložkami, ktorá ponúka široký rozsah použitia a bezpečné hasenie požiarov pevných aj kvapalných látok, tukov a olejov. Hasivo po použití nezanecháva žiadne fľaky, alebo škvrny. Náplň je pod stálym tlakom a sprej preto funguje ihneď po prvom stlačení rozprašovača. Sprej môžete skladovať v rozsahu teplôt od -20 °C do 50 °C. Hasiaci sprej disponuje kompaktnými rozmermi a malou hmotnosťou.

   

  Široký rozsah použitia

  Hasiaci sprej obsahuje špeciálnu ekologickú hasiacu látku s aktívnymi zložkami, ktorá ponúka široký rozsah použitia a bezpečné hasenie požiarov pevných aj kvapalných látok, tukov a olejov. Upravený prúd spreja zvyšuje samotný výkon hasiacej látky, keď sa za rozprašovačom mení v jemný penový aerosól absorbujúci veľké množstvo energie horenia.

  Bráni opätovnému vzplanutiu

  Po použití spreja sa vytvorí hasiaca látka - film s modifikovanými chemickými účinkami ochladzovania miesta požiaru, ktoré zabráňujú opätovnému vzplanutiu. Hasivo po použití nezanecháva žiadne fľaky, alebo škvrny.

  Viacnásobné použitie

  Náplň je pod stálym tlakom a sprej preto funguje ihneď po prvom stlačení rozprašovača. Podľa potreby možno hasenie ľubovoľne prerušovať. Sprej zostáva funkčný aj v prípade viacnásobného použitia až do úplného vyčerpania hasiva a to po dobu až 10 rokov. Sprej môžete skladovať v rozsahu teplôt od - 20 ° C do + 50 ° C. 

   

  Jednoduchá manipulácia

  Hasiaci sprej disponuje kompaktnými rozmermi a malou hmotnosťou. To znamená že každý je schopný ho okamžite použiť (rovnako ako bežný sprej) a ovládať ho bez problémov môže dieťa aj senior. Sprej je vždy po ruke a pripravený na okamžitú likvidáciu požiaru.

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Safe 500 hasiaci sprej

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené