Safe 500 hasiaci sprej

  • Zľava 10 %

Hasiaci prístroj do auta. Viac info

Cena 8,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 9,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,18 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hasiaci sprej Safe 500 obsahuje špeciálnu ekologickú hasiacu látku s aktívnymi zložkami, ktorá ponúka široký rozsah použitia a bezpečné hasenie požiarov pevných aj kvapalných látok, tukov a olejov. Hasivo po použití nezanecháva žiadne fľaky, alebo škvrny. Náplň je pod stálym tlakom a sprej preto funguje ihneď po prvom stlačení rozprašovača. Sprej môžete skladovať v rozsahu teplôt od -20 °C do 50 °C. Hasiaci sprej disponuje kompaktnými rozmermi a malou hmotnosťou.

 

Široký rozsah použitia

Hasiaci sprej obsahuje špeciálnu ekologickú hasiacu látku s aktívnymi zložkami, ktorá ponúka široký rozsah použitia a bezpečné hasenie požiarov pevných aj kvapalných látok, tukov a olejov. Upravený prúd spreja zvyšuje samotný výkon hasiacej látky, keď sa za rozprašovačom mení v jemný penový aerosól absorbujúci veľké množstvo energie horenia.

Bráni opätovnému vzplanutiu

Po použití spreja sa vytvorí hasiaca látka - film s modifikovanými chemickými účinkami ochladzovania miesta požiaru, ktoré zabráňujú opätovnému vzplanutiu. Hasivo po použití nezanecháva žiadne fľaky, alebo škvrny.

Viacnásobné použitie

Náplň je pod stálym tlakom a sprej preto funguje ihneď po prvom stlačení rozprašovača. Podľa potreby možno hasenie ľubovoľne prerušovať. Sprej zostáva funkčný aj v prípade viacnásobného použitia až do úplného vyčerpania hasiva a to po dobu až 10 rokov. Sprej môžete skladovať v rozsahu teplôt od - 20 ° C do + 50 ° C. 

 

Jednoduchá manipulácia

Hasiaci sprej disponuje kompaktnými rozmermi a malou hmotnosťou. To znamená že každý je schopný ho okamžite použiť (rovnako ako bežný sprej) a ovládať ho bez problémov môže dieťa aj senior. Sprej je vždy po ruke a pripravený na okamžitú likvidáciu požiaru.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Safe 500 hasiaci sprej

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami