Samsung BRB26705EWW/EF

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
779,00 €

Pôvodná cena 809,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 15,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Samsung BRB26705EWW/EF s mrazničkou dole poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny. Chladnička disponuje celkovým objemom 267 litrov z čoho 193 litrov objemu patrí chladiacej časti a 74 litrov mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 3 kg/ 24 hod. a akumulačná doba pri výpadku prúdu je 6 hod. Vybavená je technológiou NoFrost, systémom Twin Cooling Plus, Metal Cooling, zásuvkami Optimal Fresh a Humidity Fresh, vysúvacou poličkou Easy Slide Out v mrazničke, vnútorným LED osvetlením a alarmom. Maximálna dosahovaná hlučnosť 35 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Popis produktu

Rýchle chladenie bez námrazy


Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Efektívne chladenie pre dlhšiu čerstvosť 

Vychladenie potravín na správnu teplotu je základ. Funkcia All-Around Cooling ochladí každú priehradku rovnomerne, dôsledne od jedného konca k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch skrz dômyselne umiestnené otvory. Všetok obsah na každej polici je tak chladený efektívne a zostane v perfektnej kondícii po dlhšiu dobu. 

Väčší vnútorný priestor 

Tenšie steny znamenajú viac priestoru. Vysoko účinná izolačná technológia SpaceMax dokáže znížiť hrúbku stien na absolútne minimum a vytvoriť tak viac úložného priestoru, ktorý budete môcť využiť. Výsledkom je štíhlejší vnútorný priestor chladničky, ktorý navyše vyzerá po otvorení usporiadane a prehľadne. 

Optimálny chlad s kovovou doskou 

Aj v prípadoch, kedy budete často otvárať a zavierať dvierka chladničky, udrží kovová chladiaca doska Metal Cooling optimálnu teplotu. Z kovu sú vyrobené aj ďalšie komponenty – ploché potrubie a kovová polica, ktoré zadržujú chladný vzduch a pomáhajú zmierniť prípadné tepelné straty. Navyše dodávajú chladničke prémiový vzhľad a uľahčujú jej čistenie a údržbu.

 

Využite priestor dverí na maximum 

Uložte ešte viac potravín do flexibilnejšieho priestoru vo dverách chladničky. Dizajn Variety Guard umožní jednoducho upraviť umiestnenie a samotný počet až piatich úložných prvkov vo dverách presne podľa vašich predstáv a potrieb. Rôzne veľké balenia s potravinami tak budete môcť organizovať a ukladať omnoho efektívnejšie. 

Vylepšená orientácia v mrazničke 

Hľadaniu potravín v mrazničke odzvonilo. Polička Easy Slide sa jednoducho zasúva a vysúva, čím vám pomôže efektívne ukladať, organizovať a pristupovať k zmrazeným potravinám. Navyše umožní rýchlo nájsť suroviny, ktoré by inak zostali vášmu zraku skryté kdesi v rohoch či v zadnom priestore klasických poličiek. 

Multifunkčná polička Rack & Shelf uľahčí usporiadanie

Priestor vašej chladničky ešte lepšie zorganizuje multifunkčná polica Rack & Shelf. Širší dizajn umožní uchovávať nielen fľaše vína štandardnej veľkosti, ale bez problémov pojme aj tie väčšie, napríklad od šampanského. Vodorovný tvar je navyše omnoho univerzálnejší, takže si poradí aj s ďalšími druhmi potravín, ako sú napríklad vajíčka alebo pizza. 

Bleskurýchly výkon mrazenia 

Rýchla tvorba ľadu, alebo domácej zmrzliny? To a ešte omnoho viac ľahko a rýchlo. Stačí stlačiť tlačidlo Power Freeze, ktoré začne do mrazničky fúkať prúd studeného vzduchu, prinášajúceho rýchly mraziaci výkon. Ideálne, pokiaľ potrebujete šokovo zmraziť potraviny, alebo tie už zmrazené spevniť. 

Fresh Zone zachováva sviežosť a prirodzenú chuť 

Doprajte si zdravé a chutné ovocie a zeleninu každý deň. Inteligentne navrhnutá zásuvka Fresh Zone vytvára ideálne prostredie pre skladovanie rýchlo sa kaziacich potravín. Precízne tesnenie zabráni úniku vlhkosti a udržuje ju na optimálnej úrovni, takže zabráni vzniku plesní a uchová vaše zdravé dobroty dlhšie čerstvé a plné chuti. 

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2088683 [*.pdf, 1.22 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 177,5 cm
Maximálna hlučnosť: 35 dB
Celkový čistý objem: 264 L
No Frost (mraznička): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 54 cm
Výška: 177,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 69,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 35 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 74 L
Mraziaci výkon: 3 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 264 L
Uchytenie dverí: Koľajničkové uchytenie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 193 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 231 kWh
Klimatická trieda: SN-T
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: BRB26705EWW/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore