Samsung BRB30705EWW/EF


Výška: 193.5 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 298 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 1 059,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 21,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Samsung BRB30705EWW/EF s mrazničkou dole poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny. Chladnička disponuje celkovým objemom 298 litrov z čoho 224 litrov objemu patrí chladiacej časti a 74 litrov mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 3 kg/ 24 hod. a akumulačná doba pri výpadku prúdu je 6 hod. Vybavená je technológiou NoFrost, systémom Twin Cooling Plus, Metal Cooling, Cool Select Plus zónou v mrazinčke, zásuvkami Optimal Fresh a Humidity Fresh, vysúvacou poličkou Easy Slide Out v mrazničke, vnútorným LED osvetlením a alarmom. Maximálna dosahovaná hlučnosť 35 dB.

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie chladničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri chladničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej chladničky sa takto automaticky predĺži. 

Twin cooling plus

Technológia Twin Cooling Plus vytvára optimálnu teplotu a vlhkosť v celej chladničke a mrazničke. Každú časť chladničky ochladzuje nezávisle a zároveň zabraňuje miešaniu vôní pomocou výparníkov a chladiacich systémov, vďaka čomu potraviny zostanú čerstvé po dlhší čas a nedochádza ani k ich vysušeniu.

Optimálny chlad s kovovou doskou 

Aj v prípadoch, kedy budete často otvárať a zavierať dvierka chladničky, udrží kovová chladiaca doska Metal Cooling optimálnu teplotu. Z kovu sú vyrobené aj ďalšie komponenty – ploché potrubie a kovová polica, ktoré zadržujú chladný vzduch a pomáhajú zmierniť prípadné tepelné straty. Navyše dodávajú chladničke prémiový vzhľad a uľahčujú jej čistenie a údržbu.

 

Multifunkčná polička Rack & Shelf uľahčí usporiadanie

Priestor vašej chladničky ešte lepšie zorganizuje multifunkčná polica Rack & Shelf. Širší dizajn umožní uchovávať nielen fľaše vína štandardnej veľkosti, ale bez problémov pojme aj tie väčšie, napríklad od šampanského. Vodorovný tvar je navyše omnoho univerzálnejší, takže si poradí aj s ďalšími druhmi potravín, ako sú napríklad vajíčka alebo pizza. 

Využite priestor dverí na maximum 

Uložte ešte viac potravín do flexibilnejšieho priestoru vo dverách chladničky Samsung BRB30705EWW/EF Dizajn Variety Guard umožní jednoducho upraviť umiestnenie a samotný počet až piatich úložných prvkov vo dverách presne podľa vašich predstáv a potrieb. Rôzne veľké balenia s potravinami tak budete môcť organizovať a ukladať omnoho efektívnejšie. 

Vylepšená orientácia v mrazničke 

Hľadaniu potravín v mrazničke odzvonilo. Polička Easy Slide sa jednoducho zasúva a vysúva, čím vám pomôže efektívne ukladať, organizovať a pristupovať k zmrazeným potravinám. Navyše umožní rýchlo nájsť suroviny, ktoré by inak zostali vášmu zraku skryté kdesi v rohoch či v zadnom priestore klasických poličiek. 

Fresh Zone zachováva sviežosť a prirodzenú chuť 

Doprajte si zdravé a chutné ovocie a zeleninu každý deň. Inteligentne navrhnutá zásuvka Fresh Zone vytvára ideálne prostredie pre skladovanie rýchlo sa kaziacich potravín. Precízne tesnenie zabráni úniku vlhkosti a udržuje ju na optimálnej úrovni, takže zabráni vzniku plesní a uchová vaše zdravé dobroty dlhšie čerstvé a plné chuti. 

Bleskurýchly výkon mrazenia 

Rýchla tvorba ľadu, alebo domácej zmrzliny? To a ešte omnoho viac ľahko a rýchlo. Stačí stlačiť tlačidlo Power Freeze, ktoré začne do mrazničky fúkať prúd studeného vzduchu, prinášajúceho rýchly mraziaci výkon. Ideálne, pokiaľ potrebujete šokovo zmraziť potraviny, alebo tie už zmrazené spevniť. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 298 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung BRB30705EWW/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené