Samsung DV80T5220AW/S7


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 629,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 105,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Smart sušička bielizne Samsung DV80T5220AW/S7 v bielom prevedení s čiernymi dvierkami a kapacitou sušenia 8 kg je zaradená do energetickej triedy A+++. Ponúka niekoľko programov pre rôzne typy bielizne, vrátane rýchleho programu Quick Dry 35 minút. Výkonné sušenie pomocou tepelného čerpadla a 3 senzorov OptimalDry. Možnosť ovládania prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie SmartThings a AI Control. Bubon s vnútorným osvetlením. Má aj ochranu voči pokrčeniu Wrinkle Prevent, detskú poistku, odložený štart aj koniec. Vybavená invertorovým motorom s hlučnosť 63 dB a dvojvrstvovým filtrom 2 v 1 pre jednoduchú údržbu. Možnosť otvárania dvierok do oboch strán. Ovládací panel v českom jazyku. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 60 cm.

 

 

 

Sušička Samsung DV80T5220AW/S7

Pohodlnejšie a rýchlejšie sušenie vám prinesie do vášej domácnosti táto sušička bielizne Samsung DV80T5220AW/S7. Vybavená je veľkou kapacitou až pre 8 kg bielizne, vďaka čomu sa skvelo hodí aj pre väčšie rodiny. Zaradená je do úspornej energetickej triedy A+++, čim poskytne to, že sušenie oblečenia bude nie len rýchle, ale aj úsoprne. Sušička s tepelným čerpadlom používa na ohrev vzduchu "chladivo" namiesto elektriny a recykluje teplý vzduch, a vďaka tomu nedochádza k plytvaniu energie. Dosahuje maximálnu hlučnosť 63 dB. Navyše je vybavená množstvom praktických vlastností , ktoré určite oceníte. 

Programy a funkcie

 • Programy: Studený vzduch, Suché na žehlenie, Outdoor, Časové sušenie, Uteráky, Teplý vzduch, Vlna, Posteľná bielizeň, Quick Dry 35', Bavlna, Jemná bielizeň, Zmiešané, Košeľa, Syntetika

 • Funkcie: AI Control, Vnútorné osvetlenie bubna, Smart Control, Obojstranné otváranie, Detská poistka, Odložený koniec, Úroveň sušenia- 3 stupne, Odložený štart, Zmiešané sušenie/Damp Alert (Upoz. na žehlenie), Ochrana proti pokrčeniu, OptimalDry System, Smart Things

Obojstranné dvere 

Táto sušička ponúka možnosť otvárania dverí tak, aby vyhovoval vám a usporiadaniu vášho domu. Stačí si vybrať, ktorá strana sa otvára, aby zodpovedala umiestneniu a vaším preferenciám. Nič vám už nebude prekážať. Dvierka navyše priehľadné, takže ľahko skontrolujete čo sa vo vnútri nachádza. 

Oblečenie bez pokrčenia

Zabudnite na žehlenie! Udržať vysušené oblečenie bez záhybov je jednoduché s funkciou Wrinkle Prevent. Zabraňuje dlhému zotrvaniu oblečenia na jednom mieste pri vysokej teplote, a to tak že po ukončení cyklu prerušovane otáča bubon bez zahriatia až na 180 minút. 

Inteligentné sušenie

Sušička disponuje systémom OptimalDry, ktorá na dosiahnutie lepších výsledkov používa 3 senzory. Monitoruje vlhkosť a upravuje čas sušenia, vďaka čomu je vaše oblečenie pripravené rýchlo s použitím minimálnej energie. Zabraňuje taktiež poškodeniu oblečenia a navyše vás upozorní, kedy máte vyčistiť výmenník tepla. 

Dvojvrstvový filter

Vylepšený filter 2 v 1 má dvojvrstvový sieťový filer, ktorý udržiava optimálny sušiaci výkon bez toho aby sušička bielizne potrebovala čistiaci filter pre výmenník tepla. Dva alarmy vás upozornia v tú pravú chvíľu, keď je potrebné filter a tepelný výmenník vyčistiť.

Sušenie menších objemov Quick Dry 35'

Potrebujete na rýchlo nejaké oblečenie, napríklad košeľu alebo niečo iné? S cyklom Quick Dry 35' vysušíte 1 kg oblečenia, ktoré budete mať suché behom 35 minút. Prostredníctvom vysokého tepla bezpečne vysuší hneď niekoľko vecí, čím zároveň ušetríte čas. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 60 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 65 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

4 recenzie Samsung DV80T5220AW/S7

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Silvia

1. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Ticha
 • Super susi
 • Setrna
 • Velky vyber programov
 • Super ze je smart
 • Lahke nastavenie aj cez mobil
 • Neni nic co by sa dalo vytknut

Velka a ticha. Super susi a lahka udrzba. Vrelo odporucam


Opaterná

15. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Chýba mi len detská poistka resp uzamknutie displeja. Inak výborná...


Milan

11. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výrobok je super všetky šaty sú teraz suché hneď
 • Wifi
 • Nič

Dakujem za ochotu


Ján

4. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Sme veľmi spokojní súper suché pradlo, tichá jednoduché ovládanie