Samsung DV90CGC2A0AELE


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 729,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart sušička bielizne Samsung DV90CGC2A0AELE v bielom prevedení s čiernymi dvierkami ponúka rôzne praktické funkcie pre sušenie. Má kapacitu bubna pre 9 kg bielizne. Disponuje programom Quick Dry 35 minút, možnosťou ovládania prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie SmartThings, filter 2v1 a možnosť otvárania dvierok do oboch strán. Program Hygiene odstráni až 99 % baktérií. Súčastou je aj praktická funkcia proti pokrčeniu a invertorový motor s 20 ročnou zárukou.

 

 

 

Otváranie podľa vašej preferencie

Prispôsobte sušičku vašim preferenciám a priestoru okolo zariadenia. Sami totiž môžete vybrať smer, do ktorého sa budú otočné dvierka otvárať a zohľadniť tak usporiadanie vašej domácnosti. Prístup k sušičke už nemusí byť obmedzovaný žiadnymi stenami, čo zvýši praktickosť používania prístroja. Dvierka sušičky sú navyše priehľadné a vy tak budete mať vždy prehľad o tom, čo sa práve vnútri nachádza.

Bez nutnosti žehlenia

Sušička od spoločnosti Samsung zanechá sušené oblečenie bez záhybov. Pri použití funkcie Wrinkle Prevent už nemusíte oblečenie žehliť. Po ukončení cyklu totiž funkcia bez zahriatia prerušovane otáča bubon až po dobu troch hodín. Oblečenie tak neostáva na jednom mieste pri vysokej teplote príliš dlho, čo zabraňuje tvorbe záhybov.

Inteligentné ovládanie

Doprajte si ešte jednoduchšie a praktickejšie sušenie s inteligentnou aplikáciou SmartThings. Funkcia Energy vám ponúka rôzne riešenia pre zníženie spotreby energie. Funkcia Home Care pomáha udržať sušičku v perfektnej kondícii. Pri stlačení tlačidla Auto Cycle Link získate praktické odporúčania pri výbere najvhodnejšieho sušiaceho programu.

Optimalizácia sušenia

Zažite skutočne inteligentné sušenie. Funkcia OptimalDry vám ušetrí námahu aj náklady. Vďaka trom šikovným senzorom získate pri sušení tie najlepšie výsledky. Riešenie totiž monitoruje vlhkosť, upravuje čas sušenia a zabraňuje poškodeniu oblečeniu.

Údržba hračkou

Optimalizáciu výkonu posunie na ešte vyššiu úroveň šikovný filter 2 v 1. Vďaka dvojvrstvovému sieťovému filtru je údržba zariadenia oveľa jednoduchšia, nakoľko nie je potrebný filter výmenníka tepla.

Neuveriteľne krátky čas sušenia

Ponáhľate sa a potrebujete mať rýchlo pripravenú obľúbenú košeľu? Vďaka cyklu Quick Dry 35' bude 1 kg oblečenia pripravený na nosenie už za neuveriteľných 35 minút. Cyklus využíva na vysušenie hneď niekoľkých položiek vysoké teplo, vďaka ktorému šetrí čas. Bez stresu a námahy tak budete mať v priebehu chvíľky pripravené oblečenie, ktoré práve potrebujete.

Digitálny invertorový motor

Sušička je vybavená digitálnym invertorovým motorom, ktorý zabezpečuje vynikajúcu účinnosť, nízku hlučnosť a dlhodobú prevádzku. Technológia digitálneho invertora využíva silné magnety na dosiahnutie tichého a vysokého výkonu pri nižšej spotrebe energie v porovnaní s univerzálnym motorom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 60 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 65 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung DV90CGC2A0AELE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami