Samsung DW50R4060BB/EO

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 3 predajniach

Cena:
459,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Samsung DW50R4060BB/EO je vybavená kapacitou pre 9 súprav riadu. Na výber budete mať z 6 programov umývania a z ďalších praktických funkcií. Disponuje funkciou Auto Soil, Hodinovým expresným programom, funkciou Aqua Stop a Auto Adjust. Vybavená je tiež funkciou Dezinfekcia, vďaka ktorej hygienicky opláchne riad, a eliminuje tak bacily a baktérie. Vo vnútri sa nachádzajú 2 zásuvky a kôš na príbor. Poteší tiež funkcia Auto Open, ktorá po dokončení programu automaticky otvorí dvere umývačky. Maximálne hladina hluku dosahuje 44 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Plne zabudovateľná umývačka riadu Bosch SPI6EMS23E so šírkou 45 cm na jeden umývací cyklus umyje 10 obedových súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 44 dB. K dispozícií má 8 programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, EfficientDry, Intensive Zone a SpeedPerfect+. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive, samočistiacim filtračným systémom. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabráni prípadnému vytopeniu. Možné je ju pripojiť k smartfónu prostredníctvom Wi-Fi, kde ju môžete ovládať pomocou aplikácie Home Connet. Ovládate ju pomocou 7-zónového displeja.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 44 dB
 • Počet programov: 8
 • Počet súprav riadu: 10

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Tichá prevádzka 

Vstavaná umývačka riadu Samsung DW50R4060BB/EO sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti, ktorý zaberie málo miesta, spotrebuje menej energie a navyše vás nebude rušiť nadmerným hlukom. Umývačka je navrhnutá tak, aby vytvárala oveľa menje hluku. Maximálna dosahovaná hlučnosť je len 44 dB, takže pracuje extrémne ticho, čo určite oceníte napríklad v nočných hodinách. 

Praktické programy a funkcie

 • Programy: Intenzívny, Automatické, Krehký, ECO, Expresný, Quick
 • Voliteľné možnosti: Odložený štart, Polovičné množstvo riadu, Dezinfekcia, Multi-in 1, Detská poistka, Rinse Plus
 • Funkcie: AquaStop, Indikátor leštiaceho prostriedku, Automatické otváranie dvierok, Funkcia Auto Adjust

Automatické otváranie dverí

Získajte žierivo čistý riad s umývačkou riadu Samsung DW50R4060BB/EO. Dopomôže k tomu praktická funkcia Auto Open, vďaka ktorej sa po skončení programu dvere umývačky automaticky otvoria o 10 cm. Vypustí sa para a tým pádom sa riad rýchlejšie a lepšie vysuší, čo určite oceníte napr. pri sklenenom a plastovom riade. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, tak tiež znížite výdavky za energiu.

Čistý riad bez škvŕn

Čistý riad bez škvŕn? S umývačkou riadku Samsung DW50R4060BB/EO spolu s funkciou Auto Soil to nebude žiaden problém. Praktická funkcia detekuje úroveň znečistenia a potom automaticky zvolí optímalny umývací cyklus, a vďaka tomu umyje riad ďaleko efektívnejšie. Výsledkom je žiarivo čistý riad, a navyše spotrebujete menej vody a energie. 

Hygienické oplachovanie 

Veľmi praktickou a hygienickou funkciou, ktorá určite poteší každého, je Dezinfekcia. Účinne eliminuje bacily a baktérie, a to tak že pri finálnom oplachovaní zvyšuje teplotu na 70°C. Tak sa postará o hĺbkové čistenie a kuchynské potreby tak budú vždy bezpečne čisté. Túto funkciu si zvolíte pri niektorých programoch.

Šetrite čas

S praktickým Hodinovým expresným programom ušetríte svoj čas, ktorý môžete príjemne stráviť s vašimi blízkymi. S týmto programom budete mať čisté a suché riady behom 60 minút. Ideálny je na ľahko znečistené predmety, ktoré nepotrebujú intenzívne umývanie ako sú napríklad poháre, hrnčeky, príbory či taniere. 

Bezpečie nadovšetko

S touto umývačkou budete v bezpečí pred nečakaným poškodením pri úniku vody. Funkcia AquaStop zebezpečí vnútornú aj vonkajšiu ochranu, a dokáže vypnúť prívod vody a elektriny k zastaveniu procesu umývačky. Ochráni vás tak pred nejakým úrazom a možným vytopením vašej domácnosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 9
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 45 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 43 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 9
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 70 kWh

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: DW50R4060BB/EO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore