Samsung DW60A8070US/EO


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 64 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Spotreba vody 8,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 857,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,16 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart umývačka riadu Samsung DW60A8070US/EO v nerezovej farbe ponúka kapacitu pre 14 obedových súprav riadu. Disponuje 8 programami, praktickými funkciami ako Dezinfekcia, zásuvkou na príbory, systémom Auto Door Open Dry a ovládaním na diaľku pomocou aplikácie SmartThing. Maximálna dosahovaná hlučnosť 43 dB. Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Rozumné a energeticky úsporné umývanie riadu

Privítajte vo svojej domácnosti moderného pomocníka, ktorý sa postará o žiarivú čistotu vášho riadu a ďalšieho kuchynského príslušenstva. Elegantný dizajn umývačky DW60A8070US rýchlo zapadne do každého moderného priestoru, pričom pokročilé možnosti personalizácie, dôraz na zvýšenú hygienickosť so schopnosťou účinnej likvidácie 99,999 % nebezpečných mikroorganizmov a vysoká energetická efektivita vám budú každý deň robiť len radosť. Prevádzka zariadenia bude navyše prebiehať v úplnom tichu vďaka programu Extra Silence, schopnému znížiť hluk počas umývania na minimum. Milovníci inteligentných riešení potom určite uvítajú prítomnosť plnej integrácie ekosystému SmartThings, ktorý vám umožní spotrebič ovládať vzdialene a prinesie vám dôležité informácie o jeho stave.

Ilustračný obrázok

Ušetrite na energii, nie na efektivite

Získajte dokonale čistý riad pri oveľa nižších účtoch za elektrickú energiu. Moderné umývačky od spoločnosti Samsung spĺňajú prísne normy nového európskeho systému ekologických štítkov, ktorý je v platnosti od roku 2021, pričom tento konkrétny model patrí do energetickej triedy B. To všetko pri zachovaní vysokého čistiaceho výkonu s množstvom moderných funkcií.

Ilustračný obrázok

Jemné a plynulé možnosti manipulácie

Vysúvať kôš či zásuvku, ktorá je plná riadu môže byť občas ošemetná záležitosť. A pretože to vedia aj inžinieri zo spoločnosti Samsung, vybavili umývačku dômyselným systémom koľajníc s okrúhlymi ložiskami, ktoré pri pohybe vytvárajú oveľa nižšiu úroveň trenia, takže je vysúvanie aj zasúvanie oveľa plynulejšie. Vy tak budete môcť so zariadením ľahko manipulovať aj v okamihoch, kedy príde čas vyberania ťažkých panvíc a ďalšieho kuchynského náčinia.

Ilustračný obrázok

Prispôsobí sa vašim potrebám

Staňte sa pánom svojho zariadenia a pohodlne ukladajte riad rôznych tvarov a veľkostí. Funkcia automatického prispôsobenia vnútorných priehradiek Auto Adjust vám jedným dotykom umožní posunúť horný priestor nahor alebo nadol, čím získate možnosť vytvoriť viac miesta v spodnej časti spotrebiča. Ten potom ľahko pojme riad takmer akéhokoľvek rozmeru – od vysokých hrncov cez široké podnosy až po hlboké zapekacie misy.

Ilustračný obrázok

Moderná doba si žiada ešte inteligentnejšie spotrebiče

Dnešná doba je symbolom smart riešení a umývačky spoločnosti Samsung idú príkladom. Disponujú plnou integráciou s ekosystémom zariadením SmartThings, čo značí jediné – vy budete vždy dokonale informovaní o stave vášho spotrebiča a taktiež ho budete môcť vzdialene ovládať za pomoci vášho smartfónu alebo tabletu. Nadšenie tiež určite vzbudí i možnosť výberu zo 4 špecializovaných programov, medzi ktoré patria cykly Extra Silence pre tichý program, Pots and Pans na hrnce a panvice, Plastic Kitchenware na plastové náčinie a Baby Care, ktoré prinesie maximálne šetrné umývanie pre predmety, určené do hebkých detských rúčok.

Ilustračný obrázok

Zlikviduje nebezpečné baktérie

Zamávajte na rozlúčku všetkým nežiaducim škodlivým baktériám a mikróbom s funkciou Hygiene Care, ktorá predĺži záverečné oplachovanie a zvýši teplotu vody až na 70 °C, aby zabezpečila hlbšie čistenie a odstránenie až 99,999 % škodlivých mikroorganizmov. Vy si tak budete môcť byť istí, že váš riad, príbory a ďalšie kuchynské pomôcky budú vždy hygienicky čisté a pripravené na okamžité použitie.

Ilustračný obrázok

Čistota šetrná k životnému prostrediu

Dokonale čistý riad bez nutnosti použiť často agresívne chemické prípravky zaistí funkcia Self Clean, ktorú ľahko spustíte stlačením jediného tlačidla. Odstráni baktérie a ďalšie nečistoty prúdom obyčajnej vody, takže všetka čistota bude plne v súlade s ochranou životného prostredia. Rovnako nebudete musieť myslieť na údržbu spotrebiča – umývačka vás v okamihu potreby sama upozorní.

Ilustračný obrázok

Prispeje k pohode vo vašej domácnosti

Nebojte sa umývačku zapnúť aj v prípadoch, že zostanete v rovnakej miestnosti. Výkonný invertorový motor v spojení s funkciou Extra Silence umyje riad pri nižšej rýchlosti, ale rovnako oproti programu ECO o 2 dB nižšom hluku, takže budete môcť pohodlne variť, alebo sa baviť pri jedálenskom stole bez toho, aby ste boli práve prebiehajúcim umývaním riadu akýmkoľvek spôsobom rušení.

Ilustračný obrázok

Spoľahlivý partner pre krízové okamihy

Umyté a dokonale vysušené kuchynské náčinie v priebehu niekoľkých okamihov? S funkciou Speed Booster to bude hračka! Tá totiž prinesie rýchlejší proces umývania riadu bez ohľadu na zvolený cyklus či množstvo do umývačky vloženého riadu, čo sa bude hodiť napríklad v okamihoch, kedy čakáte návštevu aj vzdialených príbuzných, alebo sa chystáte na prípravu perfektnej sviatočnej večere.

Ilustračný obrázok

Automatické otváranie dverí pre rýchlejšie sušenie

Suchý riad za zlomok času sa stane samozrejmosťou. Využite možnosti pokročilého systému automatického otvárania dverí Auto Open, ktoré po opláchnutí a sušení otvorí dvere umývačky na 10 centimetrov a umožní uniknúť vo vnútornom priestore nahromadenej pare. Vy tak budete môcť zabudnúť na nutnosť ručného utierania či ďalšieho sušenia.

Ilustračný obrázok

Ochráni vašu kuchyňu pred záplavou

Buďte zase o niečo pokojnejší, keď odchádzate z domova, alebo napríklad odpočívate vo vedľajšej izbe – umývačka od spoločnosti Samsung disponuje pokročilou funkciou Aqua Stop, ktorá v okamihu, keď zaznamená hoci jedinú uniknutú kvapku, okamžite zastaví prívod vody aj elektrickej energie, takže nedôjde k prípadným úrazom elektrickým prúdom či vytopeniu vašej kuchyne alebo dokonca susedov nachádzajúcich sa pod vami.

Ilustračný obrázok

  • Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung DW60A8070US/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami