Samsung DW60R7070BB/EO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
579,00 €

Pôvodná cena 699,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Samsung DW60R7070BB/EO je vybavená kapacitou pre 14 súprav riadu. Na výber budete mať z 8 programov umývania a z ďalších praktických funkcií. Vo vnútri sa nachádzajú 2 zásuvky a 1 zásuvka na príbory. Funkcia Speed Booster skráti dobu umývania, ale zároveň sa postará o hygienicky čistý a suchý riad. Disponuje tiež praktickým samočistiacím programom, vďaka ktorému bude interiér vašej umývačky čistý. Poteší tiež funkcia Auto Open, ktorá po dokončení programu automaticky otvorí dvere umývačky. Umývačka riadu ponúka tiež program Extra Silence, ktorý síce umýva pomalšie, ale vytvára o 2 dB nižší hluk. Maximálne hladina hluku dosahuje 42 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Tichá prevádzka 

Vstavaná umývačka riadu Samsung DW60R7070BB/EO sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti, ktorý spotrebuje menej energie a navyše vás nebude rušiť nadmerným hlukom. Umývačka disponuje invertorovým motorom a tým tak pracuje hladko a ticho. Maximálna dosahovaná hlučnosť je len 42 dB, takže vytvára oveľa menej hluku, čo určite oceníte napríklad v nočných hodinách. 

Elegantný dizajn a praktický interiér

Umývačka riadu na prvý pohľad zaujme svojím luxusným minimalistickým dizajnom, ktorý skvele zapadne do interiéru vašej kuchyne. Ovládacie prvky (Hidden Touch) sú diskrétne skryté a zapustená rukoväť dodá prednej strane elegantný a moderný vzhľad. Vo vnútri umývačky sa nachádzajú 3 praktické zásuvky- zásuvka na príbory, horná a dolná zásuvka. Navyše s funkciou Auto Adjust jedným dotykom presuniete horný regál nahor alebo nadol, čo vám poskytne viacej priestoru v dolnej zásuvke. Vďaka tomu môžete umývať riady rôzných veľkostí ako vysoké hrnce, široké podnosy, veľké taniere a iné. 

Programy a funkcie

  • Programy: Intenzívny, Automatické, Krehký, ECO, Expresný, Predpieranie, Samočistenie, Extra Silence
  • Voliteľné možnosti: Odložený štart, Polovičné množstvo riadu, Dezinfekcia, Funkcia Control Look, Funkcia Speed Booster
  • Funkcie: AquaStop, AquaSafe, Indikátor soli, Detská poistka, Automatické otváranie dvierok, Funkcia Auto Adjust, Samočistenie

Rýchle a efektívne umývanie

Zvoľte si funkciu Speed Booster, ktorá skráti dobu umývania. Váš riad zostane hygienicky čistý a suchý, bez ohľadu na typ cyklu a veľkosť várky. Je ideálnou voľbou keď potrebujete rýchlo umyť riad a taniere, na obed alebo večeru. 

Vždy hygienicky čistá 

Udržať interiér vašej umývačky vždy čistý nebude teraz žiaden problém. S programom Samočistenie vyčistíte vnútro umývačky, stlačením jedného tlačidla. Odstráni nečistoty a baktérie, ktoré spôsobujú zápach, a to len za pomoci vody, bez použitia chemických prostiedkov. Vďaka tomu zostane umývačka hygienicky čistá a zároveň bude šetrná k prírode. Keď potrebuje umývačka vyčistiť, sama vás na to upozorní rozsvietením programu

Automatické otváranie dverí

Získajte žierivo čistý riad s umývačkou riadu Samsung DW60R7070BB/EO. Dopomôže k tomu praktická funkcia Auto Open, vďaka ktorej sa po skončení programu dvere umývačky automaticky otvoria o 10 cm. Vypustí sa para a tým pádom sa riad rýchlejšie a lepšie vysuší, čo určite oceníte napr. pri sklenenom a plastovom riade. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, tak tiež znížite výdavky za energiu.

Bezpečie nadovšetko

S touto umývačkou budete v bezpečí pred nečakaným poškodením pri úniku vody. Funkcia AquaStop zebezpečí vnútornú aj vonkajšiu ochranu, a dokáže vypnúť prívod vody a elektriny k zastaveniu procesu umývačky. Ochráni vás tak pred nejakým úrazom a možným vytopením vašej domácnosti.

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2072614 [*.pdf, 658.6 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Počet súprav riadu: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 50 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 198 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 85 kWh

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: DW60R7070BB/EO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore