Samsung Galaxy Buds Live Onyx


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón: Áno, Výdrž batérie: 7,5 h, Výdrž batérie s puzdrom: 20,5 h, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Dosah: 40 m, Odnímateľný kábel: Nie, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 139,00 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 155,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 13,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Samsung Galaxy Buds Live v prevedení Onyx s frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz sa pýšia dosahom až 40 metrov. Disponujú integrovaným mikrofónom či aktívnym tlmením hluku. Umožňujú ovládať prehrávanie a hlasitosť. Slúchadlá sú vybavené batériou s výdržou 7,5 hod a nabíjacím puzdrom s výdržou 20,5 hod. Nechýba ani rozhranie USB-C. Vďaka nízkej hmotnosti a ergonomickému prevedeniu poskytnú maximálny komfort počas celého dňa.

Bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú štýl

Slúchadlá Galaxy Buds Live prichádzajú v úplne novom dizajne, ktorý je výsledkom dlhoročného vývoja spoločnosti Samsung. Ich unikátne ergonomické tvarovanie dokonale kopíruje vnútornú i vonkajšiu časť vášho ucha a poskytuje vám tak maximálne pohodlie aj pri celodennom nosení. Elegantné prevedenie s vysoko lesklým povrchom skvelo dopĺňa praktické puzdro, ktoré pripomína malú krabičku na šperky.

Vyvinuté presne pre vaše uši

Nevšedný dizajn, aký ste ešte na slúchadlách nevideli. Samsung Galaxy Buds Live sa vyznačujú nezameniteľným tvarovaním, ktoré vám nebude vadiť ani pri športe. V balení nájdete dve rôzne veľkosti vymeniteľných silikónových nadstavcov. Pevne sedia aj pri prudších pohyboch a navyše už z diaľky pútajú pozornosť svojím luxusným, vysoko reflexným povrchom.

Žiadny ruch, len vy a hudba

Niekedy vás pri počúvaní môže rušiť okolitý ruch, najmä keď sa nachádzate v nadmerne hlučnom prostredí. Slúchadlá Galaxy Buds Live sú vybavené šikovnou vychytávkou v podobe technológie Aktívneho potlačenia hluku (ANC), vďaka ktorej stačí dlhšie pridržať príslušné tlačidlo a prepnúť do režimu, v ktorom vás nič pri počúvaní nebude rušiť. Zároveň však zaregistrujete hlasy či iné podnety, ktoré sú pre vás v daný moment dôležité.

Špičkové audio od AKG

Zvuk vyladený do posledného tónu. Galaxy Buds Live sú vybavené vysokokvalitnými 12mm reproduktormi so zvukom vyvinutým expertmi z AKG, ktoré sa postarajú o dokonale vyvážený a bohatý prenos. Hlboké a šťavnaté basy sú výsledkom basového kanálu a prepracovaného dizajnu so vzduchovými prieduchmi pre ohromujúci priestorový zvuk.

Telefonovanie so slúchadlami na jednotku

Niekto vám volá? Cez bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live budete pri telefonovaní skvelo počuť každé slovo. Disponujú totiž integrovanou trojicou kvalitných mikrofónov, ktoré perfektne zachytia váš hlas. Podporuje ich aj špeciálna hlasová jednotka, ktorá dokáže detekovať pohyb a vibrácie vašej čeľuste, prevádzať ich na zvukové signály a vylepšovať tak celkovú kvalitu telefonických hovorov.

Dlhá výdrž, ešte viac počúvania

Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live dostali do vienka dlhotrvajúcu a výkonnú batériu, ktorá na jedno nabitie zvládne až 6 hodín prehrávania. V prípade potreby môžete slúchadlá tiež priebežne nabíjať v puzdre, pričom vám následne vydržia až 21 hodín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 7.5 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Galaxy Buds Live Onyx

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené