Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −37 %

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

1. miesto

Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 8 h, Výdrž batérie s puzdrom: 28 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 30 m, Aktívne tlmenie hluku, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

10×

100% Kvalita
Vynikajúca

97.1% Hodnota za peniaze
Výborná

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Samsung Galaxy Buds Pro v čiernom prevedení s frekvenčným rozsahom 20 - 20000 Hz sa pýšia dosahom až 30 metrov. Disponujú integrovaným mikrofónom či aktívnym tlmením hluku ANC. Umožňujú ovládať prehrávanie a hlasitosť. Slúchadlá sú vybavené batériou s výdržou 8 hod a nabíjacím puzdrom s výdržou 20 hod. Nechýba ani rozhranie USB-C. Vďaka nízkej hmotnosti a ergonomickému prevedeniu poskytnú maximálny komfort počas celého dňa.

Slúchadlá novej generácie

Spoznajte novú úroveň audio zážitkov. Obľúbené playlisty, podcasty, audioknihy, streamovanie vášho obľúbeného rádia alebo live tréningu bude s bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Pro od spoločnosti Samsung vždy znieť v tej najvyššej zvukovej kvalite a komforte. Ich ergonomický dizajn je zárukou pohodlia pri nosení počas celého dňa. A s praktickou funkciou potlačenia hluku ANC môžete šikovne ovládať aj mieru okolitého hluku v slúchadlách.

Inteligentné potlačenie hluku

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds dbajú aj na vašu bezpečnosť – vnútorný a vonkajší mikrofón totiž neustále monitoruje mieru hlučnosti vo vašom okolí. S podporou aktívneho potlačenia hluku (ANC) preto Buds dokážu odfiltrovať až 99 % externého šumu. Navyše ani nemusíte manipulovať s hlasitosťou, stačí, keď si nastavíte vybranú úroveň potlačenia hluku podľa potreby.

Profesionálny zvuk ako z nahrávacieho štúdia

Vaše obľúbené piesne nikdy nezneli lepšie. Vychutnajte si bohatú paletu tónov s čistým vyznením každého nástroja a zvuku, o čo sa postarajú dvojpásmové reproduktory od AKG. Basové linky či vysoký soprán – všetko bude vo vašich ušiach znieť ako dobre vyladené štúdiové audio.

Automatické prepínanie medzi zariadeniami

Samsung Galaxy Buds Pro dokážu sami detekovať, na ktorom zariadení Galaxy ste momentálne aktívni a podľa toho prepínať medzi jednotlivými zdrojmi zvuku. Plynulo tak môžete prechádzať medzi tabletom, na ktorom sledujete seriál a vybaviť medzitým súrny telefonát z vášho smartfónu. To všetko bez toho, aby ste museli slúchadlá vyberať z uší.

Už ich nikdy nestratíte

Večné hľadanie slúchadiel je minulosťou. Praktická aplikácia SmartThings sa postará o to, aby ste ich vždy našli – vďaka jednoduchému signálu vo forme pípnutia vám o sebe vždy dajú vedieť. A to dokonca aj v offline režime, keď už nie sú pripojené k smartfónu. Pomocou šikovného vyhľadávania budete vedieť, kam ste ich naposledy položili.

Celý deň so slúchadlami bez nabíjania

Sú síce malé, ale o to výkonnejšie. Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro vám ponúknu až 28-hodinovú výdrž pri vypnutom potlačení hluku (ANC), aby ste mohli byť neustále v spojení s tým, čo radi robíte - z toho 8 hodín ponúknu samotné slúchadlá a ďalších 20 získate pri použití dobíjacieho puzdra. Či už to bude motivačný playlist pri rannom tréningu, hovor s kolegami, alebo večerné sledovanie novej časti seriálu - vaše slúchadlá Galaxy Bus Pro budú vždy pripravené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 8 hod.

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

1. miesto

4,7 / 5

10 recenzií Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

97.1% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Pavol

22. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMarta

22. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dobry zvuk

Ludovít

16. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéŠimon

4. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná