Samsung Galaxy Buds2 Pro fialové


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón: Áno, Výdrž batérie: 8 h, Výdrž batérie s puzdrom: 29 h, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Dosah: 10 m, Odnímateľný kábel: Nie, Aktívne tlmenie hluku: Áno, NFC: Nie, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 169,00 €

Zľava 26 % z predchádzajúcej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 16,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 Pro s inteligentným a efektívnym potlačením hluku disponujú odolnosťou podľa certifikácie IPX7.

Ponorte sa do sveta hudby so slúchadlami Galaxy Buds2 Pro


Nekompromisná kvalita bezdrôtového zvuku

Galaxy Buds2 Pro ponúkajú komfort bezdrôtového prevedenia a zároveň maximálnu kvalitu audia. Vylepšený kodek Samsung Seamless i samotné slúchadlá totiž kódujú zvuk v plnej, 24-bitovej kvalite. Hudba všetkých žánrov znie presne tak, ako jej tvorcovia zamýšľali.

Inteligentné a efektívne potlačenie hluku

Nenechajte sa rušiť. Aktívne potlačenie hluku (ANC) je u Galaxy Buds2 Pro lepšie než kedykoľvek predtým. Tri mikrofóny s vysokým pomerom signálu a šumu zachytia i jemné ruchy a odfiltrujú ich, aby sa k vašim ušiam dostali len tóny skladby či dialógy filmu. Nemusíte sa ale báť, že by ste sa nechceme odstrihli od okolia. V momente, kedy slúchadlá pomocou detekcie hlasu spoznajú konverzáciu, vypnú ANC a aktivujú ambientný režim. Môžete tak bez problémov hovoriť a počúvať bez toho, aby ste svoje Buds2 museli vybrať z uší.

Dokonalý pocit z priestorového zvuku

Inteligentné 360° audio je ešte lepšie než kedykoľvek predtým. Slúchadlá ponúkajú podporu Dolby Atmos, až 7.1-kanálový zvuk a technológiu Dolby Head Tracking. Tá sleduje pohyby vašej hlavy a na ich základe upravuje smer reprodukcie zvuku. Výsledkom je realistickejší, viac pohlcujúci dojem z počúvania.

Párovanie absolútne bez starostí

Buds2 Pro sú plnohodnotnými členmi rodiny Samsung Galaxy. S vašimi ďalšími zariadeniami sa ľahko a bezproblémovo spárujú jednoduchým klepnutím a následne medzi nimi automaticky, inteligentne prepínajú. Keď napríklad máte slúchadlá cez Bluetooth prepojené so Samsung TV a niekto zavolá, nemusíte ich vybrať z ucha ani ich pripojovať k telefónu. Stačí dvojitým klepnutím prijať hovor, a keď zavesíte, Buds2 Pro sa zase samé k televízoru pripoja.

Nenechajú vás, aby ste ich stratili

Keď sa od slúchadiel vzdialite, môžu vás upozorniť notifikáciou v smartfóne, či dokonca integrovaným alarmom. A keby ste ich predsa len nemohli nájsť, pomôže lokátor v aplikácii SmartThings Find – a to aj v prípade, že vaše Buds2 Pro nie sú v puzdre.

Kompaktné a pohodlné

Ergonomické slúchadlá sú o 15 % menšie oproti predchádzajúcej generácii a skutočne mimoriadne pohodlne padnú do vášho ucha. Nielenže netlačia – vďaka tomu, že sa lepšie umiestnia do zvukovodu, tiež lepšie reprodukujú audio.

Je na ne spoľahnutie

Prehrávanie nič nezastaví. Slúchadlá sa vďaka odolnosti IPX7 neboja vody ani potu, stabilný prenos zase zaisťuje Bluetooth verzia 5.3. A výdrž? Aj s aktivovaným ANC zvládnu slúchadlá hrať až 5 hodín a až 18 v nabíjacom puzdre.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 8 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Galaxy Buds2 Pro fialové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené