Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB Titanium Black čierny


Smartfón, 6,8", Dynamic Amoled 2X displej, Quad HD+, 3120x1440 px, Procesor: Qualcomm Snapdragon, 8 gen 3 for Galaxy, 8 jadrový, Kapacita: 256 GB, Single SIM + eSIM, 12 GB RAM, Hlavný fotoaparát: 200 Mpx, 5G, Kapacita batérie: 5000 mAh, NFC, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Odomykanie tvárou, Konektor: USB-C. Viac info


Cena 1 159,00 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 1 319,00 € Zobraziť nápoveď

NAY Extra bonus 15 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

173,85 €


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

97.5% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Smartfón Samsung Galaxy S24 Ultra disponuje 6,8" Dynamic AMOLED 2X displejom (120 Hz) s maximálnym jasom 2 600 nitov, 200 Mpx fotoaparátom, výkonným 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a skvelými funkciami Galaxy AI.

Galaxy S24 Ultra

Vstúpte do sveta mobilných technológií novej generácie. Galaxy S24 Ultra je prémiový telefón s úchvatným titánovým telom, ktorému dominuje žiarivý 6,8" Dynamic AMOLED 2X displej krytý výnimočne odolným sklom Corning Gorilla Armor s vysokou ochranou voči vode a prachu IP68. Ten dokáže zobraziť všetok váš obľúbený obsah a fotografie, ktoré urobíte so systémom objektívov profesionálnej kvality, vrátane 200 Mpx fotoaparátu a 50 Mpx snímača s možnosťou až 10-násobného priblíženia a stabilizácie obrazu. Vysoký výkon pre dynamický gaming a ničím nerušený multitasking následne zabezpečuje pokročilý procesor Snapdragon 8 Gen, ktorý vynikajúco spolupracuje aj so zabudovaným dotykovým perom S Pen. Prémiové funkcie Galaxy AI* vám uľahčia komunikáciu s ostatnými tým, že v reálnom čase preložia písané a hovorené slovo, pomôžu vám štruktúrovať i zhrnúť poznámky alebo vám rýchlo poskytnú výsledky vyhľadávania všetkého, čo zakrúžkujete.

Rozlúčte sa s jazykovou bariérou

Pracujte s materiálmi v cudzom jazyku, zúčastňujte sa firemných videohovorov so zahraničnými kolegami alebo sa spojte so svojimi priateľmi na druhom konci planéty. V týchto a mnohých ďalších situáciách sa vám bude hodiť služba Live Translate, ktorá poskytuje preklad písaného a hovoreného jazyka v reálnom čase. Vy tak budete môcť vždy spoľahlivo komunikovať a odpovedať na správy v jazyku, ktorý ovládate, zatiaľ čo zariadenie príjemcu ich automaticky preloží. Uvedená funkcia zatiaľ nie je podporovaná v slovenskom jazyku.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Objavte, čo vás zaujíma, jediným pohybom

Vyskúšajte nový, inteligentnejší spôsob vyhľadávania. Práve to prináša inovatívny nástroj Circle to Search – stačí len na displeji telefónu zakrúžkovať ľubovoľnú položku alebo predmet a okamžite sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania Google. Nielenže vám to zefektívni prácu, ale zároveň získate oveľa rýchlejší prístup k informáciám o všetkom, čo vás fascinuje. Táto funkcia funguje dokonca aj v aplikácii fotoaparátu, takže budete môcť ľahšie objavovať svet okolo seba.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Rýchle a prehľadné poznámky s AI

Často si robíte poznámky, ale niekedy sa z nich stáva spleť nesúvislého textu, v ktorom sa ťažko orientuje? Spoľahnite sa na šikovné algoritmy umelej inteligencie aplikácie Note Assist, ktoré každý text skrátia a sprehľadnia pomocou ľahko kontrolovateľného formátovania a zhrnutia. Navyše vám to urýchli prístup k starším poznámkam, aby ste sa v nich zbytočne nestrácali.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Razí moderný prístup k fotografii

Nasnímali ste krásne fotografie, ale niečo vám na nich chýba? Žiadny problém – funkcia Photo Assist je tu pre tieto a ďalšie prípady, prinášajúc editačné nástroje s podporou AI. Presunutie nežiaducich osôb a objektov či inteligentné vyplnenie vzniknutého prázdneho miesta ešte nikdy nebolo jednoduchšie a presnejšie. A fotobombám bude raz a navždy koniec.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Váš verný spoločník aj v náročných podmienkach

Vybrali ste sa na prechádzku, ale zastihli vás vrtochy počasia? Alebo sa vám stala nehoda, ktorej sa nedalo zabrániť? Len žiadny strach – váš telefón je chránený odolným titánovým rámom, zatiaľ čo displej je pokrytý výnimočne odolným sklom Corning Gorilla Armor, ktoré zabraňuje náhodnému poškodeniu pri páde, poškriabaniu a iných nepredvídateľných udalostiach. A keď váš telefón stretne prietrž mračien, môžete sa spoľahnúť na pokročilú ochranu voči vode podľa štandardu IP68.

Ešte intuitívnejšie ovládanie s Galaxy S Pen

Nadviažte na odkaz telefónu legendárnej série Galaxy Note a používajte svoj smartfón novým spôsobom s integrovaným perom S Pen. Písanie ako na papieri, rýchle poznámky, náčrty či ilustrácie – to všetko zvládnete rýchlejšie a efektívnejšie. A samozrejme, podpora stylusu naprieč modernými funkciami AI znamená, že môžete jednoducho nakresliť kruh a spustiť funkciu Circle to Search a okamžite vidieť výsledky vyhľadávania zakrúžkovaných položiek priamo na displeji vášho telefónu.

200 Mpx. 200 dôvodov pre radosť z fotografovania

Galaxy S24 Ultra s najväčším počtom megapixelov v mobilnom telefóne a pokročilými algoritmami umelej inteligencie nastavuje novú úroveň mobilnej fotografie. Spoľahnite sa na systém fotoaparátov profesionálnej kvality a zachyťte pôsobivé snímky zakaždým, keď stlačíte spúšť. A čo viac, vďaka systému ProVisual telefón sám rozpozná jednotlivé objekty a prirodzene upraví ich farebné tóny, čím odstráni nežiaduci šum a do popredia vynesie ešte viac detailov.

Maximálne priblíženie s minimálnou stratou detailov

Pozorujete divokú zver, no nechcete ju vyplašiť alebo potrebujete do záberu dostať širší pohľad na okolie a pritom zachovať aj tie najmenšie detaily? S 10-násobným priblížením v optickej kvalite to nie je žiadny problém. S ním získate krajšie a detailnejšie fotografie zhotovené z väčšej vzdialenosti, ktoré budú vďaka výkonnému systému optickej stabilizácie obrazu aj oveľa stabilnejšie a s menšou mierou rozmazania pri priblížení.

Mobilný gaming v kvalite Ultra

Spravte prvý krok k víťazstvu a využite vysoký výkon moderného procesora Snapdragon 8 Gen 3, podporujúceho pokročilé grafické efekty a technológiu Ray Tracing pre čo najrealistickejšie osvetlenie scény a odlesky. Rozšírená veľkosť chladiacej komory Vapor Chamber následne zaisťuje oveľa lepší odvod tepla z vnútorného priestoru telefónu pre dlhé hodiny nepretržitého a nerušeného hrania.

Dokonale jasná viditeľnosť aj pri slnečnom svetle

Ponorte sa do sledovaného obsahu vďaka doteraz najjasnejšiemu mobilnému displeju Dynamic AMOLED 2X. Dosahuje maximálny jas 2 600 nitov a je pokrytý odolným sklom Corning Gorilla Armor, ktoré znižuje odlesky a zvyšuje vizuálnu čistotu – dokonca aj na priamom slnečnom svetle. Vylepšená funkcia Vision Booster následne automaticky zvyšuje kontrast a upravuje jednotlivé zobrazené farebné odtiene pre ešte úchvatnejší zážitok zo sledovania.

Prepojte svoj svet s Galaxy

Spoločnosť Samsung navrhuje svoje produkty tak, aby spolu vždy dokázali komunikovať. Takže je v podstate jedno, či si kúpite práčku, chladničku, televízor, hodinky alebo slúchadlá z rodiny Samsung Galaxy, pomocou svojho telefónu a šikovných aplikácií Wearable a SmartThings ich môžete jednoducho a efektívne ovládať. Ušetríte si tak nielen čas, ale i energiu na vypínanie či zapínanie spotrebičov a vytvoríte si tak skutočnú smart domácnosť budúcnosti.

Podpora vášho zariadenia od A po Z

Máte problém s telefónom či sa chcete uistiť, že funguje bezchybne? Ak áno, obráťte sa na tím odborníkov spoločnosti Samsung, ktorí vám radi pomôžu. Galaxy Konsultant je veľmi cenená bezplatná služba, v rámci ktorej si dohodnete stretnutie s jedným z našich odborníkov, ktorý vám pomôže s nastavením telefónu a aplikácií, zatiaľ čo v prípade, že je nutné odniesť zariadenie do servisu, budete tak môcť urobiť zadarmo v prípade záručnej opravy. A ak máte akútny problém a nechce sa vám nikam chodiť ani posielať zariadenie, je tu pre vás služba Vzdialená správa, v rámci ktorej vás bude kontaktovať servisný technik a pomôže vám s nastavením, aplikáciami, účtami, aktualizáciami softvéru či zálohovaním dôležitých údajov.

Presúvajte dáta rýchlo a jednoducho

S aplikáciou Smart Switch bude prechod na nový telefón úplná hračka. S jej pomocou ľahko prenesiete všetky svoje fotografie, kontakty a ďalšie citlivé údaje – bez ohľadu na to, či prechádzate zo zariadenia so systémom Android alebo iOS.

Obsah balenia: Telefón so zabudovanou batériou, Dátový kábel (USB-C/USB-C), Pero S Pen (zasunuté v telefóne), Špendlík na vybratie SIM karty

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6.8 "
Operačná pamäť RAM 12 GB
Kapacita 256 GB
Rozlíšenie displeja Quad HD+

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB Titanium Black čierny

97.5% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tibor

30. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Rychly procesor
  • Displej
  • Ovladanie

Rastislav

28. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáDavid

14. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vsetko

Prechod z iPhone na samsung ale neľutujem


Radovan

13. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kúpu odporúčam, perfektný telefón, so skvelými funkciami ,pero je super
  • Cena