Samsung Jet 65 pet


Tyčový vysávač, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 40 min., Pre domácnosti so zvieratami, HEPA filter, Objem: 0,8 l, Vyberateľná batéria, Informačný display, Maximálna hlučnosť: 86 dB, Hmotnosť: 2,3 kg. Viac info


Cena 317,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,36 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysávač Samsung Jet 65 pet s výkonom 150 W a digitálnym invertorovým motorom ľahko odstráni nečistoty z rôznych povrchov. Navyše sa postará aj o tie najmenšie chlpky po vašich domácich miláčikoch. Prevádzková doba je 40 minút a objem nádoby na prach je 0,8 l. Vysávač je vybavený HEPA filtrom, odoberateľnou batériou a informačným displejom. Vysávač disponuje aj ručne odoberateľný vysávačom, pre jednoduché a rýchle čistenie.

Samsung Jet 65 pet tyčový vysávač

  • Digitálny invertorový motor
  • Sací výkon 150 W
  • Prachový kôš vysávača s objemom 0,8 l
  • Až 40 minút prevádzky pri minimálnej úrovni výkonu
  • Doba nabíjania 210 minút
  • Viacúrovňový filtračný systém
  • Nadstavec Pet Tool pre efektívne čistenie zvieracích chlpov

Extrémne výkonné a efektívne vysávanie

Tyčový vysávač Samsung Jet 65 pet je pokrokové riešenie pre efektívne a dôkladné čistenie. S maximálnym sacím výkonom sa ľahko vysporiada s nečistotami na rôznych povrchoch. Výkonný digitálny invertorový motor so sacím výkonom 150 W  zaručuje bezchybnú čistotu. Špeciálny aerodynamický dizajn optimalizuje prúdenie vzduchu, pričom viacvrstvová filtrácia zachytáva aj najjemnejšie prachové častice.

Silný sací výkon

Vysávač Jet 65 Pet s digitálnym invertorovým motorom ponúka silný sací výkon až 150 W *, čo vám umožní upratovať jedným ťahom. Jeho vyvážené prúdenie vzduchu a lopatky ventilátora zvarené ultrazvukom dokážu zachytiť každú nečistotu

*Na základe interného testovania v súlade s normou IEC 62885-4 CL.5.8. Merané pomocou nemotorového nástroja, bez príslušenstva, pri použití režimu Jet a pri plne nabitej veľkokapacitnej batérii. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od skutočného používania.

Účinné vysávanie

Vysávač  s multicyklónovou štruktúrou ponúka extrémny sací výkon a čistejší vzduch. Vďaka optimalizovanému prúdu vzduchu a 9 cyklónov s 27 prívodmi sa minimalizuje strata sania. Tento model hygienicky zachytáva aj jemný prach, čím zabezpečuje efektívne a pohodlné vysávanie.

Zničí dráždivé alergény a nečistoty

Za pomoci viacúrovňového filtračného systému minimalizuje prítomnosť nežiaducich alergénov a nečistôt. Tento systém dokáže zachytiť až  99,999 % * prachových častíc **. Hlavný cyklónový filter spolu s kovovou mriežkou sa postarajú o viditeľný prach.

* Na základe internetového tesotvania v súlade s normou IEC 62885-4, CL.5.11, pri použití režimu Jet. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od skutočného používania.
** Vzťahuje sa na prachové častice s veľkosťou od 0,5 do 4,2 mikrometrov.

Upratovanie bez námahy

Upracte si svoj domov bez námahy ľahkým ovládaním a pohybom. Samsung Jet 65 per sa pýši ľahkou konštrukciou čo zaručuje maximálny komfort pri jeho používaní. Telo zariadenia váži len 1,48 kg čo je o 21 % menej ako bežné čističe Samsung. S týmto pomocníkom upracete celý dom s ľahkosťou.

Upratuj až 40 minút

Vysokokapacitná batéria sa postará až o 40 minút nepretržitej prevádzky a to pri plnej kapacite batérie 2 000 mAh a pri minimalnej úrovni výkonu s bezmotorovou hlavicou. 

Jednoduchá údržba

Tyčový vysávač disponuje prachovým košom s objemom 0,8 l, ktorý je možné vrátane viaccyklového systému umývať, takže ho udržíte čistý a svieži. Navyše kôš je možné jednoducho vyberať bez odpojenia trubice od tela spotrebiča, takže nazbieraný prach viete ľahko vyklopiť.

Praktické nabíjanie

Vysávač viete flexibilnejšie skladovať a nabíjať pomocou nabíjacej stanice 2 v 1. Ušetrí vám miesto v domácnosti, a to vďaka možnosti upevnenia na stenu.

Jet Fit Brush

Kefa Jet Fit Brush sa postará o vynikajúce čistiace výsledky. Mäkky valec kefy zachytáva jemné prachové častice na kobercoch i tvrdých podlách. Pomocou 180 ° otočnej hlave viete podľa potreby ľahko meniť smer a vyčistiť tak každý kút v domácnosti.

Nadstavec Pet Tool

Tento nastavec bol vytvorený tak aby účinne upratal po vašich domácich maznáčikoch každý chĺpok bez námahy. Tento kompaktný a ľahko použiteľný nadstavec pomocou kombinácie štetína gumovej hubice zachytí aj tie najmenšie chlpy, ktoré by ste inak mohli ľahko prehliadnuť.

Štrbinový nadstavec 

O hĺbkové čistenie aj na ťažko dostupných miestach sa postará práve táto štrbinová hubica. Tento nadstavec je možné predĺžiť až na 43 cm, čím sa dostane napríklad pod sedačku pre dôkladnejšie vysávanie.

Kombinovaný nadstavec 

S týmto nadstavcom budete mať upratovanie celej domácnosti pod palcom. Ľahko vysaje nečistoty z čalúnenia a vzápätí sa zmení na kefu, ktorá rýchlo odstárni prach z najrôznejších povrchov.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.3 Kg
Objem 0.8 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 40 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača podlahový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Jet 65 pet

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami