Samsung MS23F301TAS/EO

131× Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Vstavaný displej: Áno, Počet programov: 20, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Nie, Vnútorný objem: 23 L, Integrované hodiny: Áno Viac info


Cena 98,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

131×

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

131 + nakupů

Zobraziť 131 recenzií

Popis produktu

Mikrovlnná rúra Samsung MS23F301TAS/EO má nerezovo-čierny dizajn. Je vybavená displejom s hodinami a jej ovládanie sa realizuje pomocou tlačidiel a otočného voliča. Táto rúra má 6 úrovní ohrevu. Má šikovné automatické programy. Ponúka funkciu hriatia potravín, ale aj ich rozmrazovanie. Objem mikrovlnnej rúry Samsung MS23F301TAS/EO je 23 litrov. Dvierka sa otvárajú do boku. Vnútorný povrch mikrovlnnej rúry je z keramického smaltu. Rozmery sú: výška 27,5 cm, šírka 48,9 cm a hĺbka 37,7 cm. Mikrovlnná rúra má nadštandardný dizajn, pokročilú technológiu a rozšírené funkcie. Mikrovlnný výkon je 800 W. SAMSUNG MS23F301TAS/EO má zabudovaný režim ECO, vďaka ktorému môžete ušetriť peniaze za energiu.

Vzhľad

Mikrovlnná rúra Samsung MS23F301TAS/EO má čiernu farbu a jej displej je ľadovo modrej farby. Jej vzhľad je elegantný a jednoduchý, hodí sa do každého priestoru a ktorejkoľvek kuchyne. Jej zaujímavý nadštandardný dizajn dokáže skrášliť každú kuchyňu. Je vyrobená z kvalitných materiálov ako napr. nerez a jej vnútorný povrch je z keramického smaltu. Na dvierkach je rukoväť na otváranie.

Ovládanie

SAMSUNG MS23F301TAS/EO mikrovlnná rúra je vybavená displejom s hodinami, panelom s tlačidlami a jedným otočným voličom. Na displeji sa zobrazia všetky potrebné informácie a jeho ovládanie je veľmi jednoduché – stačí stláčať tlačidlá podľa potreby a nastaviť čas hriatia alebo rozmrazovania potravín na otočnom voliči.

Príprava jedla

Príprava domácich jedál s mikrovlnnou rúrou SAMSUNG MS23F301TAS/EO je hotová v priebehu niekoľkých minút. Samotná rúra disponuje výkonom 800 W a má šesť stupňov výkonu. Má zabudovanú zvukovú signalizáciu uplynutia prípravy jedla, vďaka ktorej budete vedieť kedy je vaše jedlo hotové. Jedlo si v nej môžete nielen zohriať, prípadne predvariť ale aj rozmraziť. Vďaka prednastaveným režimom si môžete pripraviť veľa chutných a zdravých jedál v priebehu pár minút. Maximálna doba prípravy jedla je 99 minút.

Vlastnosti

Mikrovlnná rúra má zabudovaný ECO režim, ktorí šetrí energiu a tým aj vaše peniaze. Skvelou vlastnosťou tejto mikrovlnnej rúry je vnútorný keramický povrch, ktorý sa ľahko čistí, je odolný voči poškriabaniu a je antibakteriálny. Rúra má funkciu pohlcovania pachov, preto sa nemusíte báť, že vaša kuchyne bude páchnuť po pripravovanom jedle aj dávno potom, čo ho dojete. Objem mikrovlnnej rúry je 23 litrov jej mikrovlnný výkon je 800 W.

 • Mikrovlná rúra
 • Hodiny
 • 6 stupňov výkonu
 • Rozmrazovanie
 • Otváranie dvierok: do boku
 • Vnútorný povrch: keramický smalt
 • Automatické programy

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 20
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 23 L
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

131 recenzií Samsung MS23F301TAS/EO

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Matúš

12. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Dobrá pekná kvalitna
 • Veľká tazka

Nepoviem


Matúš

2. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


Celková spokojnosť. Odporúčam


Michal

29. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Intuitivna obsluha
 • Energy saving
 • Dizajn
 • Funkcie

Zuzana

3. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Krasna