Samsung MS23F301TAS/EO


Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Výška: 27,5 cm, Šírka: 48,9 cm, Hĺbka: 37,4 cm. Viac info


Cena 95,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,92 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

160×

93.3% Kvalita
Výborná

89.5% Hodnota za peniaze
Výborná

160 + nakupů

Zobraziť 160 recenzií

Popis produktu

Mikrovlnná rúra Samsung MS23F301TAS/EO má nerezovo-čierny dizajn. Je vybavená displejom s hodinami a jej ovládanie sa realizuje pomocou tlačidiel a otočného voliča. Táto rúra má 6 úrovní ohrevu. Má šikovné automatické programy. Ponúka funkciu hriatia potravín, ale aj ich rozmrazovanie. Objem mikrovlnnej rúry Samsung MS23F301TAS/EO je 23 litrov. Dvierka sa otvárajú do boku. Vnútorný povrch mikrovlnnej rúry je z keramického smaltu. Rozmery sú: výška 27,5 cm, šírka 48,9 cm a hĺbka 37,7 cm. Mikrovlnná rúra má nadštandardný dizajn, pokročilú technológiu a rozšírené funkcie. Mikrovlnný výkon je 800 W. SAMSUNG MS23F301TAS/EO má zabudovaný režim ECO, vďaka ktorému môžete ušetriť peniaze za energiu.

Vzhľad

Mikrovlnná rúra Samsung MS23F301TAS/EO má čiernu farbu a jej displej je ľadovo modrej farby. Jej vzhľad je elegantný a jednoduchý, hodí sa do každého priestoru a ktorejkoľvek kuchyne. Jej zaujímavý nadštandardný dizajn dokáže skrášliť každú kuchyňu. Je vyrobená z kvalitných materiálov ako napr. nerez a jej vnútorný povrch je z keramického smaltu. Na dvierkach je rukoväť na otváranie.

Ovládanie

SAMSUNG MS23F301TAS/EO mikrovlnná rúra je vybavená displejom s hodinami, panelom s tlačidlami a jedným otočným voličom. Na displeji sa zobrazia všetky potrebné informácie a jeho ovládanie je veľmi jednoduché – stačí stláčať tlačidlá podľa potreby a nastaviť čas hriatia alebo rozmrazovania potravín na otočnom voliči.

Príprava jedla

Príprava domácich jedál s mikrovlnnou rúrou SAMSUNG MS23F301TAS/EO je hotová v priebehu niekoľkých minút. Samotná rúra disponuje výkonom 800 W a má šesť stupňov výkonu. Má zabudovanú zvukovú signalizáciu uplynutia prípravy jedla, vďaka ktorej budete vedieť kedy je vaše jedlo hotové. Jedlo si v nej môžete nielen zohriať, prípadne predvariť ale aj rozmraziť. Vďaka prednastaveným režimom si môžete pripraviť veľa chutných a zdravých jedál v priebehu pár minút. Maximálna doba prípravy jedla je 99 minút.

Vlastnosti

Mikrovlnná rúra má zabudovaný ECO režim, ktorí šetrí energiu a tým aj vaše peniaze. Skvelou vlastnosťou tejto mikrovlnnej rúry je vnútorný keramický povrch, ktorý sa ľahko čistí, je odolný voči poškriabaniu a je antibakteriálny. Rúra má funkciu pohlcovania pachov, preto sa nemusíte báť, že vaša kuchyne bude páchnuť po pripravovanom jedle aj dávno potom, čo ho dojete. Objem mikrovlnnej rúry je 23 litrov jej mikrovlnný výkon je 800 W.

 • Mikrovlná rúra
 • Hodiny
 • 6 stupňov výkonu
 • Rozmrazovanie
 • Otváranie dvierok: do boku
 • Vnútorný povrch: keramický smalt
 • Automatické programy

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 20
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 23 L
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

160 recenzií Samsung MS23F301TAS/EO

93.3% Kvalita
Výborná

89.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

9. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Kvalita
 • Cena
 • Dizajn
 • Funkcie

Vladyslav

24. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Velmi krásna a šikovna mikrovlnka


Jozef

20. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMichal

14. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Prevedenie
 • Nič