Samsung NQ50K5137KB/EO

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −27 %

Vstavaná rúra s mikrovlnami, Kapacita: 50 l, Počet funkcií: 15, Vstavaný displej, Výška: 45,4 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná mikrovlnná rúra Samsung NQ50K5137KB/EO v čiernom prevedení s kapacitou 50 litrov pripraví jedlo rýchlo a rovnomerne. Ponúka mnoho funkcií a ich kombinácii: kombinovaná mikrovlnná rúra, steam Combi, mikrovlnná rúra, rúra. K dispozícii je aj automatické varenie. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Modrý dotykový LED displej dodáva vstavanej rúe s mikrovlnami Samsung NQ50K5137KB/EO elegantný dizajn. Vnútorný povrch je pokrytý kvalitným keramickým smaltom. Čistenie sa realizuje prostredníctvom pary.

Rýchlo a rovnomerne zohrieva jedlá

S touto vstavanou rúrou s mikrovlnanmi Samsung NQ50K5137KB/EO dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej farby, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje niekoľkými druhmi ohrevu. Kombinované varenia ponúka mikrovlnnú rúru, ktorá je schopná rýchlo a rovnomerne ohriať jedlá. Vstavaná rúra je tiež vybavená niekoľkými tepelnými systémami vrátane konvekcie podporovanej ventilátorom, ktorá rovnomerne distribuje teplo.

Bezpečné zatváranie dvierok

Dvierka vstavanej mikrovlnnej rúry sú vybavené špeciálnym pántom, ktorý zabezpečí aby pozastavili v jednej úrovni a následne sa ticho zavreli. Automaticky sa zastavia na prednastavenej pozícii, čiže sa zatvárajú pomalšie a nevytvárajú nepríjemný zvuk ani nespôsobia nebezpečenstvo rozliatia.

Jednoduché čistenie

Parné čistenie rúry jednoducho uvoľ§uje a odstraňuje zvyšky potravín a odolné škvrny na vnútornom povrchu rúry. Stačí umiestniť šálku vody do mikrovlnnej rúry, a tá následne očistí vnútro spotrebiča. Zvyšky jednoducho zotriete handričkou bez väčšej námahy.

Udrží pokrmy v teple

Vstavaná mikrovlnná rúra udrží vaše pokrmy v teple pri správnej teplote bez hrozby ich prevarenia. Pripravované jedlá zostatnú plné chuti a pôvodnej konzistencie a navyše chutia ako čestvo uvarené. Stačí jednoducho naservírovať a vychutávať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 50 L
Gril Nie
Celkový výkon rúry 900 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 15

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung NQ50K5137KB/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami