Samsung QE55QN85CAT (2023)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 138 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: Tizen, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

26×

97.6% Kvalita
Výborná

92.8% Hodnota za peniaze
Výborná

26 + nakupů

Zobraziť 26 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart Neo QLED televízor Samsung QE55QN85CAT s procesorom Neural Quantum Processor, technológiou Quantum Matrix a panelom s certifikáciou Pantone vás vtiahne do sveta dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 55“ (138 cm) uhlopriečkou v spolupráci so 4K rozlíšením (3840 × 2160).

Nechajte sa ohromiť maximálnym výkonom 

Špičkový kontrast pri akejkoľvek úrovni jasu

Neo QLED prináša výnimočne čistý kontrast prostredníctvom technológie Quantum Matrix, ktorá presne ovláda nové diódy Quantum Mini LED. Aj v extrémne tmavých či svetlých scénach si môžete užiť jemné a ostré detaily. A vo vysoko kontrastných záberoch, napríklad v tmavej jaskyni osvetlenej ohnivou fakľou, si vychutnáte precízne vykreslené svetlo i dokonale hlbokú čiernu.

Výkonný obrazový procesor

Nech už si pustíte starší film na DVD, alebo budete streamovať novinku vo vysokom rozlíšení, vďaka výkonnému Neural Quantum Processor dôjde vždy k vizuálnemu vylepšeniu obrazu a to až do 4K rozlíšenia. Obraz je tak vždy čistý a ostrý, bez ohľadu na jeho pôvodné rozlíšenie. 

Reproduktory s vrchným vyžarovaním

K špičkovému obrazu patrí aj dynamický zvuk – a nové reproduktory s vrchným vyžarovaním od spoločnosti Samsung vám ho spoľahlivo ponúknu. Umiestnia vás priamo do stredu diania a obklopia priestorovým, kvalitným audiom Dolby Atmos.

Jasná a prehľadná zábava so Smart TV

Už viac nemusíte strácať čas výberom toho správneho filmu na večer ani zmätočným hľadaním a nastavovaním dostupných streamovacích služieb. Či už ste predplatiteľom O2 TV, Dramox alebo inej platformy, s aplikáciou Smart TV od spoločnosti Samsung budete mať všetko poruke na jednom mieste. Ušetrí vám tak čas, ktorý môžete stráviť sledovaním alebo prehrávaním svojho obľúbeného obsahu.

Príbeh ožíva v realistických farbách

Ponorte sa do deja s nádhernými farebnými prvkami rozlíšenia 4K v kombinácii s technológiou Neo Quantum HDR. Tie spoločne prebudia k životu všetky scény vášho obľúbeného filmu v mimoriadnej kvalite, odhaľujúcej každučký detail.

Priestorový obraz, ako ho vidí ľudské oko

Funkcia Real Depth Enhancer v kombinácii s pokročilými neurónovými sieťami sofistikovane vytvára obraz tak, ako ho prirodzene vnímame zrakom. Zvyšuje kontrast na objekte v popredí, zatiaľ čo pozadie necháva také, aké je. V dokumente o zvieratách sa tak môžete tešiť na detailne vykreslené detaily srsti či peria, zatiaľ čo džungľa okolo pôsobí ako skvelá, ale nenápadná kulisa.

Záplava prirodzene vyzerajúcich odtieňov 

Nevšednú prirodzenosť všetkých farieb, vrátane tých najjemnejších prechodov. K tomu, aby všetok zobrazovaný obsah vyzeral vždy skvelo, prispeje panel s certifikáciou PANTONE – uznávanej autority na poli vernosti farieb. Výsledkom bude komfortnejší a hlavne uveriteľnejší zážitok zo sledovania, kedy farby v jednotlivých scénach budú vyzerať ako zo skutočného života. 

Odhalí skryté poklady obrazu

Doprajte si perfektnú kvalitu obrazu aj pri snímkach, ktoré boli pôvodne nakrútené v nižšom rozlíšení. Vďaka inovatívnej funkcii Auto HDR Remastering si vychutnáte prvotriedny zážitok bez ohľadu na vek sledovaného obsahu. Pomocou algoritmov strojového učenia prevádza všetko do kvality HDR, vďaka čomu jasne uvidíte i doteraz skryté detaily a farby.

Hrajte na svojej TV aj bez konzoly

Získajte prístup k stovkám herných titulov. A to všetko na smart TV rovno z vašej obývačky. S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Navyše v nej pravidelne pribúdajú novinky, takže si ich vyskúšate priamo v deň ich vydania. Prežite dobrodružstvo gamingu aj bez konzoly s jednoduchým prístupom k vášmu televízoru. 

Herný zážitok pre náročných

Neo QLED disponuje funkciou Motion Xcelerator Turbo Pro, vďaka ktorej môžete hrať v špičkovej kvalite 4K 144 Hz. Z neprehľadných a napoly rozmazaných akčných scén sa tak razom stane krištáľovo jasný a ostrý obraz, na ktorom budete presne vedieť, aká zákruta vás na pretekárskej dráhe čaká alebo kde sa skrýva ozbrojený nepriateľ. Certifikovaná technológia AMD FreeSync Premium Pro sa následne postará o elimináciu nežiaduceho trhania či zasekávania obrazovky, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi výhrou a sklamaním. Pripravte sa na výnimočne plynulý a hladký obraz so zníženou latenciou a vysokým dynamickým rozsahom.

Intuitívne ovládanie hlasom

Technológia SmartThings sa prepojí so všetkými vašimi inteligentnými zariadeniami, a umožní vám ich vzdialene ovládať hlasom či diaľkovým ovládačom. Vy sa tak môžete pohodlne oprieť a relaxovať po dlhom dni pri večernom filme – stačí len prehovoriť a vaše zariadenia ihneď zareagujú.

Čaro NFT aj u vás doma 

Nechajte sa strhnúť jedinečnosťou virtuálneho umenia NFT. Spoločnosť Samsung prináša v partnerstve s prvou predajnou platformou možnosť prehliadať a rovno zakúpiť digitálny obsah priamo na obrazovke vašej Neo QLED TV. A to všetko jediným kliknutím a z pohodlia vašej obývačky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

26 recenzií Samsung QE55QN85CAT (2023)

97.6% Kvalita
Výborná

92.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Pavol

27. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Krásny obraz
  • dobrý zvuk
  • pomerne rýchly
  • chvíľku mi trvalo, než som objavil všetky možnosti diaľkového ovládača
  • na inštaláciu sat prijímača som potreboval pomoc y online podpory samsungu
  • dlhšie mu trvá, kým zobrazí programovú ponuku staníc

Jaroslav

22. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

19. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaTetyana

16. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • kvalitné zobrazenie

Dobrý televízor, kvalitná obrazovka