Samsung QE65QN95A (2021)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 163 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 1 499,00 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 1 699,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 29,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ultratenký bezrámčekový Smart Neo QLED televízor Samsung QE65QN95A s dômyselným procesorom Neo Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií Quantum Matrix Technology (ovláda podsvietenie nezávisle v jednotlivých zónach obrazu), Quantum HDR 2000 (bohaté farby a sýty kontrast), 4K Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), Quantum Dot (100% farebný objem), Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom) či praktický One Connect Box. Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS+) či kalibrácia zvuku SpaceFit Sound a herné obzory rozšíri vylepšenie pohybu 4K 120 Hz, doba odozvy pod 10 ms, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technológie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

NeoQLED – Náš vôbec najvýkonnejší 4K televízor 

Obrovský kontrast a nevídané množstvo detailov

Pre bežné televízory je náročné udržať mieru detailov v scénach s veľmi tmavými i veľmi svetlými miestami zároveň. Neo QLED si ale hravo poradí aj s takto náročným zobrazením. Quantum Matrix Technology ovláda podsvietenie nezávisle v jednotlivých sektoroch obrazu, takže vie naraz kontrastne rozžiariť bielu aj nepresvietiť čiernu. Vždy teda nekompromisne vidíte všetky detaily.

Inteligentná analýza pre špičkový obraz

Pokročilý Neo Quantum Processor 4K pracuje s analýzou obrazových dát a využíva ich na to, aby čo najviac vylepšil sledovaný obsah. Prostredníctvom technológie 4K Upscaling, ktorá je podporená umelou inteligenciou, upravuje scénu po scéne každý jeden záber, aby ste si mohli vychutnať kinematografický zážitok v precíznom 4K rozlíšení. 

Dychberúce sýte farby a špičkový kontrast

Nechajte svoj obraz ožiť s Quantum HDR 2000. Vďaka Dynamickému mapovaniu tónov HDR10+ vás čaká výraznejší kontrast a bohaté farebné odtiene, s ktorými si vychutnáte každý detail a zažijete ešte silnejší zážitok pri sledovaní na vašom televízore QN95A.

Úžasné farebné podanie

Neo QLED zobrazí vďaka špičkovej technológii Quantum Dot miliardu unikátnych farebných odtieňov. To znamená, že každá scéna vyzerá dokonale realisticky, či už ide o futbalový zápas na zelenom ihrisku, alebo záber na tvár herca. Kľúčový je pritom tiež 100 % farebný objem, teda schopnosť zobraziť verné farby (ani príliš tmavé, ani vyblednuté) pri akejkoľvek úrovni jasu.

Menej odleskov svetla

Ponorte sa naplno do filmového zážitku, či už je okolo vás svetlo alebo nie. Antireflexný panel obmedzí rozptýlenie odleskov a poskytne vám ničím nerušený zážitok. Dve špeciálne vrstvy v QLED sústredia svetlo správnym smerom a ponúkajú tak ultraširoké pozorovacie uhly, ktoré pri spoločnom sledovaní ocenia aj vaši kamaráti a známi.

Perfektné audio zladené so zvukom

Vychutnajte si 3D zvuk presne z toho smeru, kde na obrazovke vidíte akciu. Zvuk sledujúci pohyb (OTS+) aktívne využíva analýzy scény a vstavané reproduktory pre dynamické audio. Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound navyše vytvorí špecifické, optimálne nastavenie pre vašu miestnosť. Čaká vás ešte podmanivejší zážitok, ktorý vás neomrzí. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Krásny čistý dizajn s tenkým profilom a bez káblov

Ohromujúci NeoSlim dizajn vás nadchne tenkým profilom s hrúbkou len 27 mm. Nielenže televízor vyzerá elegantne, keď ho klasicky postavíte na stojan, ale tiež môžete prikúpiť moderný držiak na stenu a zavesiť ho ako obraz. Ani na zemi, ani na stene pritom nebude výsledný dojem kaziť zväzok káblov. Pripojte všetko príslušenstvo do boxu One Connect, ktorý môžete nenápadne schovať napríklad do TV skrinky. Z neho do televízora povedie len jediný, decentný, „neviditeľný“ kábel.

Plynulý 4K gaming

Vzhľadom k vylepšeniu pohybu 120 Hz a odozve panelu do 10 ms je TV QN95A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektnou výbavou pre tých najnáročnejších hráčov. Ponúka ultrajemnú akciu a ostrý obraz aj pri najvyšších rýchlostiach pohybu. Vášniví hráči ocenia tiež hranie v HDR bez lagov a s nízkou latenciou vďaka riešeniu AMD FreeSync Premium Pro, ktoré vám poskytne plynulý zážitok za zachovania perfektného výkonu a grafiky. Pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navyše poskytnú ďalší priestor, ktorý vám dodá ešte väčšiu zobrazovaciu plochu a vtiahne vás tak perfektne do príbehu.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung QE65QN95A (2021)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami