Samsung RB34C605CB1/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 230 l, Objem mrazničky: 114 l, Ročná spot. energie: 163 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185,3 cm. Viac info


Cena 569,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

26×

85.6% Kvalita
Výborná

80.8% Hodnota za peniaze
Výborná

26 + nakupů

Zobraziť 26 recenzií

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB34C605CB1/EF v čiernom prevedení. Objem chladničky má 230 litrov. Vo vnútri nájdete sklenené police, jeden box Optimal Fresh a jeden box Humidity Fresh+. Vo dverách chladničky nájdete police. Mraznička s 3 boxmi má 114 litrov, v prípade výpadku je výdrž až 9 hodín a za 24 hodín zmrazí až 8 kg potravín. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Inovatívne funkcie chladenia. Jedinečný štýl.

Ilustračný obrázok

Šetriť energiou je smart 

Znížte spotrebu elektrickej energie vašej chladničky až o 15 % s režimom AI Energy. Jednoducho zadajte maximálnu možnú čiastku, ktorú ste ochotní za elektrinu utratiť, a režim Vlastné sa s pomocou algoritmov umelej inteligencie postará o zvyšok. Zvýši energetickú efektivitu a rovnako optimalizuje rýchlosť kompresora a cyklus rozmrazovania v závislosti od vzorcov používania a svojho okolia. 

Ilustračný obrázok

Veľká vo vnútri, tenká navonok 

Stáva sa vám, že varíte pre veľkú skupinu ľudí a máte problém uskladniť všetky suroviny určené na prípravu v chladničke štandardnej veľkosti? To zmení technológia SpaceMax, ponúkajúca bohatý vnútorný priestor s objemom 344 litrov v kompaktnom dizajne so štandardnou hĺbkou 600 mm. To je dosiahnuté pomocou vysoko efektívnej izolácie, ktorá zoštíhľuje jednotlivé steny chladničky, čo prináša viac miesta vo vnútri a dokonalý súlad s vybavením vašej kuchyne.

Ilustračný obrázok

Tajomstvo ekologickejšej budúcnosti 

Predstavujeme SmartThings Energy – dokonalý nástroj pre domácnosti, ktoré chcú znížiť svoju uhlíkovú stopu a získať maximálnu možnú kontrolu. Nielenže poskytuje dokonalý prehľad o spotrebe energie v reálnom čase, takže hneď vidíte, koľko energie kde spotrebujete, ale zároveň vám prináša informácie na dosah ruky, vďaka čomu budete vedieť identifikovať oblasti, v ktorých môžete znížiť svoje náklady a ušetriť peniaze na účtoch za energiu. V prípade, že prekročíte mesačné výdavky, ktoré si sami nastavíte, aplikácia vás okamžite upozorní, aby ste vyhli nečakaným prekvapeniam.

Ilustračný obrázok

Automatická kontrola teploty každej priehradky

Chladnička je spotrebič slúžiaci na uloženie množstva rozličných druhov potravín – od jogurtov cez práve pripravené tiramisu až po ovocie a zeleninu, ktorú ste si práve priniesli z farmárskeho trhu. O rovnakú mieru starostlivosti pre všetky vaše uložené dobroty sa postará funkcia All Around Cooling, ochladzujúca každú priehradku pekne od jedného rohu k druhému. Zároveň neustále stráži správnu teplotu a cirkuluje chladný vzduch pomocou dômyselne umiestnených ventilačných šácht. O všetky položky tak bude postarané omnoho efektívnejšie a zostanú prirodzene čerstvé, plné vône a chuti omnoho dlhšiu dobu. 

Ilustračný obrázok

Dizajn, čo harmonicky doplní váš domov

Privítajte vo svojej domácnosti spotrebič, ktorý sa postará o dokonalú kvalitu všetkých vašich potravín, pričom bude vyzerať absolútne úžasne. Integrovaný a veľmi tenký dizajn so štandardnou hĺbkou 600 mm ľahko zapadne medzi vaše pôvodné skrinky, spomedzi ktorých nebude nijako vyčnievať, zatiaľ čo ploché dvere a zadná strana so špeciálnou úpravou Clean Back váš priestor citlivo doplnia minimalistickým dizajnom. Telo chladničky v sebe ďalej ukrýva i dômyselne schovaný displej, ploché police na víno a sivo sfarbené koše a priehradky na potraviny, ktoré doplnia jej výnimočne elegantný štýl. 

Ilustračný obrázok

Zariadenie, ktoré bude žiariť čistotou 

Príde vám, že čistenie zadnej strany vašej chladničky je občas za trest? Chladnička Samsung vám pomôže aj s týmto problémom – funkcia Clean Back prináša kompletne hladký povrch, pod ktorým sa skrývajú dôležité cievky a káble. Tie uchráni pred náhodným poškodením spôsobenými otrasmi alebo údermi a navyše bude vyzerať úžasne. Špeciálna úprava potom zamedzí hromadeniu špiny a prachu, ktorých jednotlivé čiastočky môžete jednoducho zotrieť.

Ilustračný obrázok

Dlhšia a úspornejšia prevádzka s výnimočnou zárukou 

Užite si špičkovú energetickú efektivitu, tichú prevádzku a výkon, ktorý pretrvá. Inžinierom zo spoločnosti Samsung záleží na tom, aby ste svoje obľúbené potraviny mohli chladiť skutočne dlhú dobu a preto prichádzajú s digitálnym invertorovým kompresorom, ktorý automaticky prispôsobí rýchlosť prevádzky v závislosti od požadovaného chladiaceho výkonu. Tým znižuje vydávaný hluk, šetrí elektrickú energiu a prináša výnimočne dlhú životnosť, ďalej podporenú 20-ročnou zárukou* na samotný kompresor. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.3 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

26 recenzií Samsung RB34C605CB1/EF

85.6% Kvalita
Výborná

80.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Dávid

13. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Priemerná


  • Rozmer a vizual
  • Chybný kompresor

Problém s kompresorom


Stanislav

30. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Funguje
  • Technika
  • Cena
  • Cena

Dobre


Michal

3. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Prevedenie
  • Výmena orientácie dvierok bola zdĺhavá. Nepresný návod.

Andrea

27. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


pekná farba nízka spotreba el.energie