Samsung RB38C7B6D22/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Ročná spot. energie: 211 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Viac info


Cena 769,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 869,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38C7B6D22/EF v čiernom prevedení. Objem chladničky má 276 litrov. Vo vnútri nájdete sklenené police, jeden box Optimal Fresh+ a jeden box Humidity Fresh+. Vo dverách chladničky nájdete police. Mraznička s 3 boxmi má 114 litrov, v prípade výpadku je výdrž až 9 hodín a za 24 hodín zmrazí až 8 kg potravín. Využíva technológiu NoFrost pre automatické odmrazovanie, funkciu Rýchle zmrazenie a rýchle chladenie. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka inventorovému motoru.

Inovatívne funkcie chladenia. Jedinečný štýl.

Ilustračný obrázok

Ukladajte jedlo flexibilnejšie

Každá rodina má špecifické požiadavky ohľadom ukladania jedla. Preto je dobré vlastniť domáce spotrebiče, ktoré ich dokážu vyplniť do poslednej bodky. Jedným z nich je aj inteligentná chladnička Samsung RB38C7B6D22/EF so širokými možnosťami prispôsobenia. Môžete ju použiť ako jeden model s dvoma dvierkami a vnútornou kapacitou 390 litrov. Ak však v domácnosti bežne varíte pre veľký počet ľudí alebo často organizujete víkendové akcie s pohostením, iste oceníte možnosť ju ďalej rozšíriť kombináciami niekoľkých modelov, vrátane jednodverového v hneď 2 rozličných veľkostiach či ďalšieho dvojdverového. 

Ilustračný obrázok

Šetriť energiou je smart 

Znížte spotrebu elektrickej energie vašej chladničky až o 15 % s režimom AI Energy. Jednoducho zadajte maximálnu možnú čiastku, ktorú ste ochotní za elektrinu utratiť, a režim Vlastné sa s pomocou algoritmov umelej inteligencie postará o zvyšok. Zvýši energetickú efektivitu a rovnako optimalizuje rýchlosť kompresora a cyklus rozmrazovania v závislosti od vzorcov používania a svojho okolia. 

Ilustračný obrázok

Veľká vo vnútri, tenká navonok 

Stáva sa vám, že varíte pre veľkú skupinu ľudí a máte problém uskladniť všetky suroviny určené na prípravu v chladničke štandardnej veľkosti? To zmení technológia SpaceMax, ponúkajúca bohatý vnútorný priestor s objemom 390 litrov v kompaktnom dizajne so štandardnou hĺbkou 600 mm. To je dosiahnuté pomocou vysoko efektívnej izolácie, ktorá zoštíhľuje jednotlivé steny chladničky, čo prináša viac miesta vo vnútri a dokonalý súlad s vybavením vašej kuchyne. 

Ilustračný obrázok

Tajomstvo ekologickejšej budúcnosti 

Predstavujeme SmartThings Energy – dokonalý nástroj pre domácnosti, ktoré chcú znížiť svoju uhlíkovú stopu a získať maximálnu možnú kontrolu. Nielenže poskytuje dokonalý prehľad o spotrebe energie v reálnom čase, takže hneď vidíte, koľko energie kde spotrebujete, ale zároveň vám prináša informácie na dosah ruky, vďaka čomu budete vedieť identifikovať oblasti, v ktorých môžete znížiť svoje náklady a ušetriť peniaze na účtoch za energiu. V prípade, že prekročíte mesačné výdavky, ktoré si sami nastavíte, aplikácia vás okamžite upozorní, aby ste vyhli nečakaným prekvapeniam.

Ilustračný obrázok

Automatická kontrola teploty každej priehradky

Chladnička je spotrebič slúžiaci na uloženie množstva rozličných druhov potravín – od jogurtov cez práve pripravené tiramisu až po ovocie a zeleninu, ktorú ste si práve priniesli z farmárskeho trhu. O rovnakú mieru starostlivosti pre všetky vaše uložené dobroty sa postará funkcia All Around Cooling, ochladzujúca každú priehradku pekne od jedného rohu k druhému. Zároveň neustále stráži správnu teplotu a cirkuluje chladný vzduch pomocou dômyselne umiestnených ventilačných šácht. O všetky položky tak bude postarané omnoho efektívnejšie a zostanú prirodzene čerstvé, plné vône a chuti omnoho dlhšiu dobu. 

Ilustračný obrázok

Uchová nízku teplotu tam, kde je potreba 

Ukladáte práve nákup, alebo často v útrobách svojej chladničky lovíte niečo dobrého pod zub? Potom sa môže ľahko stať, že z vnútorného priestoru nevedomky vypustíte chladný vzduch, ktorý chladnička následne musí znovu vytvoriť. Tomuto neblahému javu však dokáže inteligentné zariadenie Samsung RB38C7B6D22/EF čeliť pomocou funkcie Metal Cooling, ktorá využíva kovovú dosku pre uchovanie čo možno najväčšieho množstva chladu vo vnútornom priestore. A ako bonus vášmu spotrebiču dodá ešte prémiovejší vzhľad. 

Ilustračný obrázok

Pôvodná čerstvosť dvojnásobne dlhšia

Jedna zásuvka, rôzne možnosti používania. Optimal Fresh+ prináša nevídanú flexibilitu v skladovaní potravín – je ju totiž možné použiť buď ako jeden celok, alebo rozdeliť do dvoch zón s rôznymi teplotami. Ľavá strana je chladnejšia a je ideálna pre mäso a ryby. Pravá potom uchová dokonalú chuť a čerstvosť ovocia a zeleniny, takže zostane dlhšie v ideálnej kondícii na konzumáciu. 

Ilustračný obrázok

Ideálna vlhkosť na mieru zdravému maškrteniu 

Všetci radi konzumujeme jedlo tak, ako ho stvorila príroda. Tá však jednotlivým pochutinám zaistila prirodzene dokonalé podmienky pre ich rast a prospievanie. Našťastie, presne to dokáže i chladnička RB38C7B6D22/EF od spoločnosti Samsung. Disponuje špeciálnou zásuvkou Humidity Fresh+, v ktorej si úroveň vlhkosti ľahko nastavíte ovládacím gombíkom a vytvoríte tak ideálnu mikroklímu pre zachovanie pôvodnej textúry, chuti a vône i potravinám podliehajúcim rýchlemu pokazeniu. Rôzne druhy ovocia a zeleniny, ktoré do nej uložíte, tak zostanú chrumkavé a šťavnaté omnoho dlhšiu dobu. 

Ilustračný obrázok

Skvelý chladiaci výkon jedným dotykom

Čaká vás oslava s rodinou alebo priateľmi a chcete rozlievať šampanské v optimálnej teplote? Alebo potrebujete rýchlo zamraziť spracovanú zeleninu či mäso? V tom prípade sa spoľahnite na funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré do chladničky a mrazničky po stlačení vyfúknu intenzívny studený vzduch, ktorý prinesie vysoký chladiaci výkon pre vaše potraviny i ľadové drinky. S ich pomocou potom rovnako skvelo zvládnete i spevňovanie mrazeného jedla či výrobu ľadu. 

Ilustračný obrázok

Dlhšia a úspornejšia prevádzka s výnimočnou zárukou 

Užite si špičkovú energetickú efektivitu, tichú prevádzku a výkon, ktorý pretrvá. Inžinierom zo spoločnosti Samsung záleží na tom, aby ste svoje obľúbené potraviny mohli chladiť skutočne dlhú dobu a preto prichádzajú s digitálnym invertorovým kompresorom, ktorý automaticky prispôsobí rýchlosť prevádzky v závislosti od požadovaného chladiaceho výkonu. Tým znižuje vydávaný hluk, šetrí elektrickú energiu a prináša výnimočne dlhú životnosť, ďalej podporenú 20-ročnou zárukou* na samotný kompresor. 

Ilustračný obrázok

Dizajn, čo harmonicky doplní váš domov

Privítajte vo svojej domácnosti spotrebič, ktorý sa postará o dokonalú kvalitu všetkých vašich potravín, pričom bude vyzerať absolútne úžasne. Integrovaný a veľmi tenký dizajn so štandardnou hĺbkou 600 mm ľahko zapadne medzi vaše pôvodné skrinky, spomedzi ktorých nebude nijako vyčnievať, zatiaľ čo ploché dvere a zadná strana so špeciálnou úpravou Clean Back váš priestor citlivo doplnia minimalistickým dizajnom. Telo chladničky v sebe ďalej ukrýva i dômyselne schovaný displej, ploché police na víno a sivo sfarbené koše a priehradky na potraviny, ktoré doplnia jej výnimočne elegantný štýl. 

Ilustračný obrázok

Zariadenie, ktoré bude žiariť čistotou 

Príde vám, že čistenie zadnej strany vašej chladničky je občas za trest? Chladnička Samsung vám pomôže aj s týmto problémom – funkcia Clean Back prináša kompletne hladký povrch, pod ktorým sa skrývajú dôležité cievky a káble. Tie uchráni pred náhodným poškodením spôsobenými otrasmi alebo údermi a navyše bude vyzerať úžasne. Špeciálna úprava potom zamedzí hromadeniu špiny a prachu, ktorých jednotlivé čiastočky môžete jednoducho zotrieť. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RB38C7B6D22/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami