Samsung S Pen pre Galaxy Tab S9 čierny


Stylus, Šírka: 8,2 mm, Hĺbka: 7,7 mm, Výška: 145 mm, Hmotnosť: 8 g. Viac info


Cena 64,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,30 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dotykové pero Samsung S-Pen v elegantnom prevedení čiernej farby umožní jednoduché ovládanie tabletu Samsung Galaxy Tab S9 a zabezpečí pohodlné písanie a kreslenie s vysokou presnosťou.

Kreativita novej úrovne

Moderný stylus S Pen prešiel vylepšeniami a prináša vám ešte precíznejšie ťahy a vyššiu citlivosť, čo oceníte najmä pri kreslení detailov či písaní vašich poznámok v praktickej aplikácii Samsung Notes. Prenosné pero je skvelým doplnkom vášho tabletu Galaxy Tab S9, ktoré budete mať vždy poruke a pripravené zaznamenať všetky vaše skvelé nápady.

Magnetický držiak pre ľahkú prenosnosť

Nezaskočí vás ani daždivý deň. S Pen môžete šikovne zacvaknúť na magnetický držiak na vašom tablete, kde sa bude nabíjať a čakať na ďalšie použitie. Stylus je tiež chránený štandardom IP68, čo mu prepožičiava odolnosť voči vlhkosti, takže zostane vždy bezpečne uložený bez toho, aby ste sa museli obávať o jeho prípadnú stratu.

Ovládanie pomocou gest

Staňte sa dirigentom vašej práce s perom S Pen a funkciou Air Command, ktorá vám pomocou jednoduchých gest umožňuje ovládať jednotlivé procesy na vašom tablete – či už pôjde o pracovnú prezentáciu alebo prehrávanie videa – všetko máte doslova vo vašich rukách.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Šírka 8.2 mm
Výška 145 mm
Hmotnosť 8 g
Hĺbka 7.7 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung S Pen pre Galaxy Tab S9 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami