Samsung The Freestyle

  • Výpredaj

NAY Techbox roka 2022 Inovácia

NAY Techbox roka 2022 Inovácia

2. miesto


Projektor, DLP Technológia, Osvetlenie: LED, 1920x1080 px, 550, 300:1, Životnosť lampy: 20000 h, Smart, Vstavané reproduktory, VGA 0 ×, DVI 0 ×, HDMI 1 ×, Kompozitný video vstup 0 ×, Bluetooth, Wi-Fi, biela. Viac info


Cena 569,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Prenosný Smart projektor Samsung The Freestyle sa pýši kompaktnými rozmermi, 180° uhlom projekcie, 360° priestorovým zvukom, rozlíšením Full HD či množstvom skvelých funkcií.

Revolúcia v zábave prichádza

Nastavenie projekcie 180°

Nevyberajte si miesto na sedenie podľa umiestnenia The Freestyle –⁠ on sa prispôsobí vám! Vďaka 180° dynamickému uhlu projekcie vám stačí pár kliknutí na to, aby ste napríklad presunuli obraz zo steny na strop.

Stvorený na prenášanie

The Freestyle vás odprevadí na rodinnú stretávku, párty s priateľmi, ale i dovolenku. Je ľahký a cielene navrhnutý tak, aby sa ľahko prenášal. Užite si ohromujúcu uhlopriečku kedykoľvek a kdekoľvek.

Automaticky ladí obraz k dokonalosti

Zabudnite na zdĺhavé manuálne ostrenie a vyrovnávanie obrazu. Vďaka funkcii Auto Keystone dokáže The Freestyle sám vyrovnať obraz tak, aby bol zakaždým po zapnutí krásne obdĺžnikový. Navyše automaticky ostrí, takže si všetky detaily vychutnáte bez námahy.

Pevné základy aj na mäkkom podklade

Funkcia Auto Leveling dokáže vyrovnať obraz aj v prípade, že The Freestyle nie je umiestnený na rovnom a pevnom povrchu. Užite si kvalitnú projekciu, aj keď ho položíte na hrboľatú zem či mäkkú posteľ.

Až 100" uhlopriečka

Premietnete si kompaktný, 30-palcový obraz alebo si s The Freestyle vytvoríte súkromné kino so 100-palcovou (cca 2,5 metrovou) uhlopriečkou? Záleží len na vašich preferenciách a na priestore okolo vás.

Nepotrebuje dokonale bielu stenu

The Freestyle vie inteligentne kalibrovať projekciu na základe konkrétnej farby steny. Aj keď teda nie je dokonale biela ako ideálne premietacie plátno, budete si môcť vychutnať živé a realistické farby.

Kvalitný zvuk vo všetkých smeroch

360-stupňový 5 W reproduktor vtiahne do deja celé okolie – a to doslova. Je totižto priestorový, takže si kvalitné audio užijete, nech už bude The Freestyle umiestnený kdekoľvek.

Špičkový obraz s nádhernými farbami

Rozlíšenie Full HD, funkcia PurColor a kompatibilita s HDR zaručia, že si vychutnáte každú scénu, či už sa bude odohrávať vo farebných trópoch alebo pôjde o temný horor.

Dobre si rozumie aj so Smart TV 

Aj na The Freestyle môžete používať dobre známe aplikácie zo smart televízorov. Cez Smart TV môžete napríklad streamovať obsah z internetu.

Zrkadlite smartfón jednoduchým priložením

Preneste na obrovskú uhlopriečku obsah zo svojho mobilu. The Freestyle podporuje zrkadlenie cez aplikáciu SmartThings, prípadne cez AirPlay 2 zo zariadenia od Apple. Vďaka podpore NFC navyše môžete zahájiť zrkadlenie jednoduchým priložením smartfónu k telu zariadenia.

Komunikuje s vašou televíziou

Prepojte The Freestyle so svojím televízorom Samsung TV a užite si televízny obsah (vrátane zrkadlenia), či už je obrazovka televízora zapnutá alebo vypnutá.

Ozdoba vašej domácnosti

The Freestyle môže dopĺňať okolitý priestor, aj keď práve nesledujete žiadny film. Využite režim Ambient a vyberajte z rôznych svetelných efektov a vzorov alebo napríklad premietajte svoje vlastné fotografie. Prázdna stena sa tak stane minulosťou.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 300:1
Životnosť lampy 20000 hod.

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022 Inovácia

NAY Techbox roka 2022 Inovácia

2. miesto

5,0 / 5

1 recenzia Samsung The Freestyle

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Igor

17. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Funkčnosť
  • Nemám

Ďakujem za príjemnú obsluhu