Samsung UE43TU7092 (2020)

16× Zobraziť


Uhlopriečka: 43 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Viac info


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

17×

92% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Ultratenký Smart LED televízor Samsung UE43TU7092UXXH vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 43“ (108 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K rozlíšením (3840 × 2160), inteligentným čipom Crystal Processor 4K (optimalizuje farebnosť a kontrast) a Crystal displejom. Špecifikom je technológia HDR (vysoký dynamický rozsah), ktorá zvýši svietivosť televízora a tým aj jeho farebné spektrum, herný režim, ktorý optimalizuje obraz a znižuje vstupné oneskorenie, či vzdialený prístup, ktorý umožňuje bezdrôtovo zrkadliť displej vášho počítača priamo na obrazovku.

Farby a detaily stvorené pre vaše oči

Krištáľovo čistý obraz

Na Crystal displeji televízora UHD TU7092 si svoje obľúbené filmy a hry užijete ešte viac. Nechajte sa vtiahnuť do sveta audiovizuálnych zážitkov s väčším farebným spektrom a vysokým rozlíšením.

Dokonale optimalizovaný obraz

O úžasne živý obraz UHD TU7092 sa stará inteligentný čip Crystal Processor 4K, ktorý v reálnom čase optimalizuje farebnosť, kontrast a riadi technológiu HDR. Všetko pre ten najlepší audiovizuálny zážitok z každej scény.

Spoznajte krásu 4K

Štyrikrát viac pixelov než FHD TV znamená tiež štyrikrát viac detailov. Zažite autentické vyznenie každej scény so všetkými detailmi vo vysokom rozlíšení 4K na vašej UHD TV.

Vzdialený prístup

Pracujte z domova prostredníctvom vášho TV. Vzdialený prístup umožňuje bezdrôtovo zrkadliť displej vášho počítača na televíznej obrazovke. Môžete dokonca klepnúť na svoj počítač a získať prístup k súborom alebo pracovať s dokumentami Microsoft Office 365 – všetko z pohodlia vašej pohovky. (TV a počítač musia byť pripojené k sieti. Zdieľanie obrazovky je podporované len pre Windows 10. Vzdialené pripojenie k počítaču so systémom Windows je podporované len pre Windows 7 alebo novší. Verzia operačného systému musí byť „Professional“ alebo vyššia. Vzdialené pripojenie k počítaču so systémom Mac je podporované len pre Mac OS X 10.5 alebo novší. Príslušenstvo počítača, ako je myš a klávesnica, sa predáva samostatne.)

Gamingový režim

UHD TV je vybavená herným režimom, vďaka ktorému sa dostanete do hry oveľa rýchlejšie. To však nie je zďaleka všetko. Režim optimalizuje obraz a znižuje vstupné oneskorenie, takže si môžete užívať dokonale plynulý herný zážitok na vašej konzole. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

17 recenzií Samsung UE43TU7092 (2020)

92% Kvalita
Výborná

92.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Robert

8. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Značka a perfektná obrazovka čistá.
  • nič

perfektné rýchle dodanie ,zákazník je spokojný. Nepoškodený obal, skrátka by sa mali aj ostatné dodávatelia tak správať zákazníkom.


Dušan

5. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Som max.spokjný.TV používam

TV používam, je to v poriadku, jednoduchá montáž na stenu.


Ján

4. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáMarcel

30. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Ocenujem stary typ dialkoveho s cislami

Aj ked je to model z roku 2020, tak pre nas bol dolezite dialkove s cislami, lebo novsie modely uz mali len smart ukazovatko, co nie je vzdy vyhra.