Samsung UE55CU7172U (2023)


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 138 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 479,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor Samsung UE55CU7172U s procesorom Crystal Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 55“ (138 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160).

Žiarivo čisté farby, ktoré ožijú v 4K

Široká škála bohatých farieb

Váš obľúbený svet ožije v tých najžiarivejších farbách priamo u vás doma. Technológia PurColor realisticky vyjadruje celé spektrum farieb a umožňuje vám plne sa ponoriť do sledovania.

4K Upscaling prepočítava každý jeden záber 

I legendárne staré klenoty kinematografie máte teraz možnosť sledovať v kvalitnejšej podobe – s pokročilou funkciou 4K Upscalingu, ktorá vďaka inteligentnému algoritmu dokáže prepočítavať jednotlivé parametre scén a zobrazovať ich v špičkovom 4K rozlíšení, si vychutnáte aj doteraz nevidené detaily či zvukové nuansy. A výkonný Crystal Processor 4K sa postará o maximálnu plynulosť a jemnosť prechodov pri akomkoľvek type multimediálneho obsahu. Spoznajte rozlíšenie, ktoré vytvára nový štandard kvality. 

Jasná a prehľadná zábava so Smart TV

Už viac nemusíte strácať čas výberom toho správneho filmu na večer ani zmätočným hľadaním a nastavovaním dostupných streamovacích služieb. Či už ste predplatiteľom O2 TV, Dramox alebo inej platformy, s aplikáciou Smart TV od spoločnosti Samsung budete mať všetko poruke na jednom mieste. Ušetrí vám tak čas, ktorý môžete stráviť sledovaním alebo prehrávaním svojho obľúbeného obsahu.

Funkcia zvýraznenia kontrastu pre väčšiu hĺbku obrazu

Citlivejšie vnímanie farieb i farebných prechodov. Nielen to prináša progresívna technológia zvýraznenia kontrastu, ktorá analýzou jednotlivých segmentov v každej scéne dokáže dynamicky optimalizovať kontrastné pomery tak, aby ste sa do diania na obrazovke dokázali ponoriť oveľa hlbšie. Jednotlivé elementy tak uvidíte v precíznom prevedení a tak autenticky, akoby ich vaše oko sledovalo v skutočnosti. 

Vyššie škálovanie farebných prechodov s vysokým dynamickým rozsahom 

Špičková HDR technológia televízora Samsung Crystal UHD zabezpečuje, aby ste aj v najtemnejších scénach napínavého thrilleru či záberoch zaliatych jasným slnkom dokázali presne rozoznať jednotlivé detaily i jemnejšie nuansy. Ponúka vám tak oveľa širšie spektrum farebných odtieňov, ktoré pri sledovaní vytvára koherentnejší, dych berúci vizuálny zážitok. 

Hrajte na svojej TV aj bez konzoly

Získajte prístup k stovkám herných titulov. A to všetko na smart TV rovno z vašej obývačky. S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Navyše v nej pravidelne pribúdajú novinky, takže si ich vyskúšate priamo v deň ich vydania. Prežite dobrodružstvo gamingu aj bez konzoly s jednoduchým prístupom k vášmu televízoru. 

Motion Xcelerator pre nespútaný gaming 

Pripravte sa na virtuálne súboje v tej najvyššej možnej kvalite. Váš adrenalín zvýšia najmä neuveriteľne plynulé a hladké prechody dokonca aj v tých najakčnejších snímkach či hrách. Funkcia Motion Xcelerator sa zároveň postará o presné a čisté zobrazovanie s podporou automatického odhadu a kompenzácie jednotlivých záberov podľa zdroju obsahu. Aj večný problém s rozmazaným obrazom či otravným trhaním je ošetrený v rámci automatického režimu nízkej latencie (ALLM), ktorý optimalizuje obrazovku, čím vám dáva do rúk väčšiu kontrolu nad samotným dianím s minimálnym oneskorením na vstupe. 

Zvuk korešpondujúci s dejom na obrazovke 

Televízor Samsung CU7172 vás svojím priestorovým audiom prenesie vždy do prvého radu ‒ či už ide o záznam z koncertu alebo športového podujatia. Autentický zážitok sprostredkuje technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite), ktorá prispôsobuje audio zložku aktuálnemu dianiu na obrazovke. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

9 recenzií Samsung UE55CU7172U (2023)

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

25. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáKristína

23. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


odporucam


Jarmila

16. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúcaandrea

14. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca