Samsung WD90TA046BE/LE


Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 377 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 57 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 71,3 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka so sušičkou Samsung WD90TA046BE/LE má maximálnu kapacitu bubna pre pranie 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti motoru 73 dB, pre pranie 54 dB a pre sušenie 59 dB.

Moderné pranie s aktívnymi bublinami

Čaká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečenie. Práčka od spoločnosti Samsung je vybavená sofistikovanou technológiou Eco Bubble. Tá premieňa čistiaci prostriedok na aktívnu penu, ktorá šetrným, ale účinným spôsobom odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Všetko to pritom robí pri skutočne nízkych teplotách, čím ušetrí spotrebu energie.

Pranie bez vody a čistiaceho prostriedku

Žiarivo čistú bielizeň bez pachov a baktérií môžete dosiahnuť aj bez chemikálií a vody. Inteligentná práčka Samsung je vybavená praktickou funkciou Air Wash, ktorá k čisteniu využíva prúd horúceho vzduchu. Energeticky náročné vyváranie a drahé čistiace prostriedky už nebudete potrebovať.

Skutočne účinná para

Pripravte sa na oblečenie, ktoré je vždy mäkké, svieže a hygienicky čisté. Práve takáto bielizeň je výsledkom pôsobenia cyklu Hygiene Steam, ktorý vypúšta prostredníctvom bubna účinnú paru. Tá prestúpi každým kúsok oblečenia a odstráni z neho baktérie, alergény a ďalšie nečistoty.

Zbaví sa intenzívnych škvŕn

Nemusíte sa viac báť ani tých najodolnejších škvŕn. Čaj, víno, tráva, krv, make-up... Nič z toho už nemá šancu proti vynikajúcej funkcii Bubble Soak. Toto riešenie totiž namočí znečistené oblečenie do aktívnych bublín, vďaka ktorým práčka Samsung dokáže ľahko odstrániť aj skutočne silné nečistoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti E
Maximálna hĺbka 71.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Samsung WD90TA046BE/LE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Franitišek

19. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Ivan

1. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon