Samsung WMN-M15EA/XC

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

POPIS PRODUKTU

Závesná a polohovateľná konzola na stenu Samsung WMN-M15EA/XC je určená pre televízory Samsung QLED 4K a 8K s uhlopriečkou 49“ (123 cm), 55“ (138 cm) a 65“ (163 cm) a hmotnosťou do 35 kg. Vďaka dômyselnej konštrukcii minimalizuje priestor medzi stenou a QLED televízorom. Po dokončení inštalácie môžete nastaviť sklon televízora a prispôsobiť tak uhol sledovania presne podľa vašich predstáv. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, v balení konzoly sú všetky potrebné montážne časti a skrutky. Vďaka tomuto držiaku vnesiete do svojej obývačky dúšok klasickej elegancie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame
Popis produktu

Žiadna medzera

Držiak Samsung WMN-M15EA/XC umožňuje zavesenie TV QLED Samsung na stenu pre získanie esteticky príjemného výsledku, bez medzier* medzi zariadením a stenou. Vďaka tomu sa TV dokonale integruje do vašej obývačky. *Merané od zadného panelu televízora, priestor sa môže líšiť v závislosti od inštalačného režimu a typu steny.

Držiak je sklopný

Hľadáte vždy dokonalý uhol? Sklopná konzola bez priehradky na pripevnenie na stenu umožňuje nastaviť uhol televízora QLED po dokončení inštalácie.

Inštalácia už nie je problém

Inštalácia je jednoduchá, nevyžaduje zásah servisného technika a počas niekoľkých minút budete mať TV na stene. Polohu televízora môžete tiež nastaviť po dokončení inštalácie.

Bezchybná integrácia

Pridajte do svojej obývačky dúšok elegancie s ponukou doplnkov pre televízory Samsung. Výsledok bude úžasný z každého uhla a integruje sa bezchybne do vášho obytného priestoru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál: kov
Max. veľkosť TV: 65 "
Typ konzoly: Fixná
Min. veľkosť TV: 49 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Maximálna nosnosť: 35 Kg

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,4 cm
Výška: 33,7 cm
Hĺbka: 7,5 cm
Hmotnosť: 1,75 Kg

Materiál

Materiál: kov

Uchytenie

Max. veľkosť TV: 65 "
Min. veľkosť TV: 49 "

Dizajn

Typ konzoly: Fixná

Ostatné

Kód produktu: WMN-M15EA/XC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore