SBS

Audio Audio

Počúvajte hudbu kdekoľvek a kedykoľvek vďaka bezdrôtovým bluetooth slúchadlám. Telefonujte s rukami vo vreckách alebo prepojte váš smartfón s bezkáblovým reproduktorom. 

Power Power

Nabíjajte moderne - bezdrôtovo. Široká ponuka výkonných powerbaniek, ktoré nabijú váš smartfón a ešte ostane dostatok energie pre ďalšie zariadenia. 

Ochrana Ochrana

Ochráňte svoj mobil. Chráňte si displej odolným sklom a telo telefónu kvalitným puzdrom. Preferujete transparentné alebo tzv. knižku? Vyberte si zo širokej ponuky.

Ostatné príslušenstvo Ostatné príslušenstvo

Streamujte ako profesionáli vďaka správnemu príslušenstvu.
Ak šoférujete, upevnite bezpečne váš mobil magnetickým alebo klasickým držiakom do auta. 
Ak máte radi „feshion“, máme pre vás pestré a štýlové korálky alebo náhrdelníky.

Taliansky zmysel pre dizajn Taliansky zmysel pre dizajn

Spoločnosť SBS mobile bola založená v roku 1994 v provincii Novara (Taliansko) a je medzinárodným referenčným bodom v oblasti príslušenstva pre smartfóny a tablety. 

Výrobky SBS mobile sa vyznačujú svojím dizajnom „Made in Italy“ a dokonale sa spájajú s kreativitou inovatívnych riešení, ktoré spĺňajú rôzne potreby trhu. Používateľ je kľúčovým prvkom, ktorý usmerňuje potreby a vývoj produktových radov spoločnosti SBS mobile. 

Svet aplikácií jednou z najdôležitejších hlavných činností spoločnosti, čo opäť dokazuje príklon k digitálnym inováciám. Takto sa uberala evolučná cesta, ktorá viedla spoločnosť SBS k tomu, že vďaka vlastnému tímu vyvinula aplikácie pre zariadenia so systémami iOS a Android schopné ponúknuť výrazné zlepšenie životného štýlu a pohody používateľov.

 

Streamovanie Streamovanie

Chcete si natáčať vlastné videá, vlogovať alebo streamovať videá rovno na internete? SBS mobile vám ponúka kompletné príslušenstvo od statívov, cez selfie tyče až po doplnkové kruhové svetlá na smartfón, aby váš stream bol originálny a jedinečný ako vaša DNA.

Chcete nahrávanie pozdvihnúť na profesionálnu úroveň? Všetko je možné a s jediným príslušenstvom. Hovoríme o súprave pre živé vysielanie: statív s nastaviteľnou LED diódou a mikrofónom. Je odnímateľný vo všetkých jeho komponentoch, takže ho môžete nosiť stále so sebou!

Buďte flexibilní! Streamujte alebo nahrávajte vďaka overeným streamovacím kitom značky SBS mobile.

 

Fast Skin - kvalitná ochranná fólia Fast Skin - kvalitná ochranná fólia

FAST SKIN je moderné zariadenie od spoločnosti SBS mobile, ktoré vám umožní vyrezať kvalitnú ochrannú fóliu na mieru pre smartfón, tablet, hodinky a ostatné smart zariadenia. 

Jedno zariadenie pre veľké množstvo smart spotrebičov, ktoré potrebujete ochrániť. Nezáleží či máte starší alebo úplne nový model. V online databáze prístroja je viac ako 2.000 typov, ktoré sú pravidelne aktualizované pomocou WiFi siete.

• Všetky fólie sú testované pádom z výšky min. 1,5 metra
• Na rovné aj zaoblené displeje
• Rýchly výrez fólie a aplikácia do 3 minút
 

 

EKO zodpovednosť EKO zodpovednosť

Ochrana životného prostredia a ochrana blaha ľudí sú dve hodnoty, ktorými sa spoločnosť SBS mobile dlhodobo riadi. V posledných rokoch sme ešte viac pracovali na tom, aby sme hmatateľným a konkrétnym spôsobom znížili vplyv našich činností na životné prostredie. 

Vznikli projekty a početné partnerstvá, ktoré sa v takom jedinečnom historickom období, akým je súčasnosť, stávajú zodpovednými rozhodnutiami aj pre budúce generácie. 

Okrem toho, že máme morálnu povinnosť voči každému, sme sa postavili do prvej línie s aktivitami proti globálnemu otepľovaniu prostredníctvom znižovania emisií CO2. 

​​​​​​