SBS E-Go Teerbagk čierna taška

  • Výpredaj −30 %

Taška. Viac info

Cena 20,99 €

Zľava 30 % z predchádzajúcej ceny: 29,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,42 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Praktická taška na príslušenstvo SBS E-Go Teerbagk s objemom 2 l, ktorá je určená na upevnenie k riadidlám bicykla alebo kolobežky.

Jednoduchá inštalácia

Taška na príslušenstvo je ideálna na každodenné použitie pri dochádzaní na bicykli, elektrobicykli, kolobežke alebo elektrokolobežke. Je vybavená štyrmi pásmi na suchý zips, ktoré zabezpečujú jednoduché a spoľahlivé uchytenie k riadidlám. Vnútorná časť sa otvára pomocou zipsu.

Vnútorná kapacita

Taška disponuje kompaktným dizajnom a vnútorným objemom 2 litre. To zabezpečuje praktické uskladňovanie najrôznejších predmetov počas jazdy v meste, spevnených cyklo-chodníkoch alebo na nespevnených poľných či lesných cestách. Okrem toho je vybavená 4 vnútornými priehradkami pre optimálnu organizáciu a stabilitu všetkých predmetov nachádzajúcich sa v taške.

Robustnosť

Vonkajšia časť tašky je vyrobená z tvrdého a pevného materiálu odolného voči nárazom. Okrem toho je odolná aj voči vode, vďaka čomu ponúka vynikajúcu ochranu vašich vecí počas daždivých dní. Všetky tieto vlastnosti robia z tašky ideálny doplnok vhodný pre každé ročné obdobie či už do mesta, prírody alebo na hory. (Taška nie je určená na úplné ponorenie do vody. Chráni iba pred postriekaním.)

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SBS E-Go Teerbagk čierna taška

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami