Siemens EX975LVV1E

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Indukčná varná doska, Počet horákov/varných zón: 5, Napájanie: 220-240", Výška: 5,1 cm, Šírka: 91,2 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 1 289,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 1 389,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 25,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Siemens EX975LVV1E s fazetovým dizajnom v šírke 90 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty a Flexiindučnou zónou. K dispozícii je 5 indukčných varných zón so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost funkciou pre všetky zóny (RZ3 flexZone - trojkruhová varná zóna) s funkciou ReStart, quickStart. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca - 3 teplotné zóny. Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX975LVV1E je umiestnené vpredu prostredníctvom dual lightSlidera.

Praktický pomocník

Varné dosky Siemens prichádzajú v niekoľkých veľkostiach. Výber varnej dosky závisí od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou Dual Slidera sa Vám bude so piatimi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. V strede je umiestnená trojkruhová varná zóna, ktorú môžete pohodlne využiť pre veľké panvice a hrnce s max. Ø 32cm. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Siemens EX975LVV1E disponuje funkciou PowerBoost a PanBoost, Restart, Quickstart, timerom pre vypnutie a funkciou udržiavania teploty. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca na 3 teplotných zónach. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

  • 1 x Ø 400 mm x 230 mm, 3.3 kW (max.výkon 3.7 kW) alebo
  • 2 x Ø 230 mm, 2.2 kW (max.výkon 3.7 kW); 1 x Ø 210 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW);1 x Ø 400 mmx230 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) alebo
  • 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, je k dispozícii 2 x varná zóna s automatickým rozšírením na pečiacu zónu.

Home Connect

Home Connect: poskytuje informácie o vašej varnej doske, bez ohľadu na to, kde ste - pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Home Connect. (iba v krajinách, kde je k dispozícii služba Home Connect). Aplikácia Home Connect je dostupná iba vo vybraných krajinách. Aby ste  ju mohli používať, musíte si vytvoriť užívateľský účet a zaregistrovať sa u HomeConnect GmbH.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 5
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens EX975LVV1E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami