Siemens LC91BUR50


Šírka: 89.8 cm, Maximálna hlučnosť: 73 dB, Maximálny výkon odsávania: 602 m3 Viac info


Cena 889,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart komínový digestor Siemens LC91BUR50 z radu iQ700 v nerezovom prevedení je zaradený v energetickej triede A+. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 601 m³/h. a pri intenzívnom stupni 964 m³/h. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. CookConnect System umožňuje prepojenie kompatibilnej varnej dosky s odsávačom a jeho následné ovládanie priamo na varnej doske. Ovládanie digestora Siemens LC91BUR50 je elektronické pomocou TouchControl displeja so 7 segmentovým ukazovateľom. Inteligentný odsávač môžete tiež pohodlne ovládať nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi alebo dokonca aj hlasom vďaka hlesovému asistentovi Amazon Alexa. K dispozícii sú 3 výkonnostné stupne a 2 intenzívne s automatickým spätným nastavením a dobehom ventilátora 10 minút. Osvtelenie varnej plochy pod odsávačom pár sprehľadňuje 3 x 1,5 W LED s funkciou postupného rozsvecovania a zhasínania softLight. Výhodou je aj ukazovateľ nasýtenia tukového a uhlíkového filtra, ktorý za vás sleduje ich potrebu výmeny. Kazetové tukové filtre je možné jednoducho umyť aj v umývačke riadu. Šírka 90 cm.

 

 

 

Siemens LC91BUR50

Komínový odsávač pár Siemens LC91BUR50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania výparov, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Prednosti: 

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s pôsobivým sacím výkonom zaisťuje účinné odstraňovanie pachov a výparov z varenia.
  • Stupeň výkonu odsávača pár je možné ovládať priamo z varnej dosky alebo prostredníctvom aplikácie Home Connect.
  • Domáci spotrebič, ktorý vám dokáže načúvať: hlasové ovládanie.
  • Home Connect: vzdialený prístup ku funkciám odsávača pár pomocou chytrého zariadenia (tablet, smartphone).
  • Presne vedieť kedy: ukazovateľ nasýtenia filtra.

Tichá prevádzka s iQdrive motorom 

Odsávač pár obdržal do svojej výbavy pôsobivý výkon, ktorý zbaví vašu kuchyňu od nepríjemného zápachu a pary. iQdrive motor pracuje pritom veľmi ticho, bez toho aby ste boli rušený zvukom motora. Teraz už žiaden hluk v kuchyni, len príjemné varenie. 

Inteligentný spôsob použita

Inteligentný komínový digestor vám ušetrí množstvo stresu a času. Funkcia AutoControl umožňuje ovládanie varnej dosky a odsávača pár s pripojením Wi-Fi. Z vášho smart zariadenia umožňuje naprogramovať digestor tak, aby sa ventilátor a osvetlenie zapli po zapnutí varného panelu, alebo ho nastavíte tak, aby automaticky bežal 20 minút po vypnutí varnej dosky. Vy sa tak môžete venovať veciam, ktoré sú pre vás dôležitejšie. S Home Connect môžete dokonca kontrolovať aj stav nasýtenia fitrov vo vašom odsávači pár. Po prihlásení do aplikácie skontrolujte zanesenie fitrov uhlíkom a tukmi a zistíte tak, či je potrebná jeho výmena.

Spoľahlivý výkon

Čo robiť v situácií, kedy para pohltí vašu kuchyňu? Toho sa nemusíte obavať! Komínový digestor disponuje funkciou powerBoost s automatickým spätným nastavením, ktorá okamžite aktivuje najvyšší stupeň výkonu odsávania. Ak detekuje zníženie pary vo vzduchu, vráti sa späť na pôvodnú úroveň. Vy si tak môžete vychutnávať varenie na plno, bez starostí. 

Jednoduché ovládanie

Majte svoju kuchyňu pod kontrolou s jednoduchým ovládaním TouchControl. Vďaka nemu môžete ľahko ovládať úroveň výkonu či LED osvetlenie jednoduchým stlačením tlačidla. Funkcia reaguje okamžite a presne, bez ohľadu na to, ktoré nastavenie potrebujete. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 73 dB
Maximálny výkon odsávania 602 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LC91BUR50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené