Siemens SN27YI03CE

  • Výpredaj
  • 10% zľava s kódom

Elektronický informačný list

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.


Umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 65 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 84,5 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 16. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
899,99 €

Cena 999,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 1 089,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Voľne stojaca smart umývačka riadu Siemens SN27YI03CE, nerezové prevedenie, AntiFingerprint - ochrana proti odtlačkom prstov, kapacita 14 obedových súprav riadu, 8 programov, 5 špeciálnych funkcií, dávkovací asistent, systém sušenia Zeolith, príborová zásuvka VarioDrawer Pro, koše flexComfort Pro s modro označenými uchopovacími časťami, 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic, pripojenie Home Connect cez Wi-Fi, farebný TFT displej s vysokým rozlíšením zobrazujúci grafické symboly a text, rozmery spotrebiča (V׊×H): 84.5×60×60 cm

Siemens SN27YI03CE

Umývačka riadu Siemens SN27YI03CE disponuje dostatočne veľkou kapacitou, a to pre 14 súprav riadu, vďaka čomu tak môžete naraz a bez námahy umyť veľké množstvo riadu. Pre optimálne výsledky umývania spotrebuje iba 9,5 l vody. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje hlučnosť len 43 dB.

Programy a funkcie

  • 8 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intelligentProgram, Intenzívny 70 °C, Rýchly 60 °C, brilliantShine 40 °C, Tichý 50 °C, Obľúbený program: Predumytie
  • 5 špeciálnych funkcií: Vzdialené zapnutie, Shine & Dry, intensiveZone, hygienaPlus, varioSpeed Plus on demand
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

VarioSpeed Plus 

Zvolením tejto obľúbenej funkcie si skrátite čas takmer každého umývacieho programu, a váš riad tak bude umytý a vysušený až 3x rýchlejšie! Riad bude optimálne čistý, žiarivý a suchý zároveň. Toto urýchlenie možete zapnúť kedykoľvek, dokonca aj v priebehu už spusteného programu, a dokonca aj na diaľku keď nie ste doma, a to pomocou aplikácie Home Connect. 

Prispôsobí cyklus umývania 

Umývačka riadu je vybavená inteligentným programom, ktorý prispôsobí proces umývania. Po skončení umývacieho programu si v aplikácii Home Connect ohodnotíte výsledok umývania a sušenia, či dobu trvania programu. Následne si umývačka automaticky prispôsobí nastavenia a ponúkne niekoľko alternatív. Navyše budete mať dokonalý prehľad o spotrebe vody a energie. 

Lepšia ochrana

So zásuvkami flexComfort Pro, ktoré sú šetrné ku sklu, môžete ukladať aj tie najcennejšie poháre bez obáv. Naplnenie umývačky riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka prispôsobiteľným košom naložíte rôzne typy riadu, ktoré budú počas umývania bezpečne na mieste. Vylepšené kolieska s nízkym trením vám uľahčia nakladanie a vykladanie riadu. 

GlassZone 

Špeciálna zóna glassZone je navrhnutá pre krehký sklenený riad. Zhotovená je zo šiestich integrovaných trysiek, ktoré sa postarajú o nepretržitý jemný prúd vody, vďaka čomu dôkladne ale šetrne umyje aj tie nacitlivejšie materiály. Bezpečné uchytenie zaistia protišmykové silikónové povrchy, ktoré riad ochránia pred vibráciami a pohybmi. 

Vnútorne osvetlenie 

Vnútorný priestor umývačky disponuje efektívnym modrým svetlom. LED diódy sú zabudované v hornej časti interiéru. Pri otvorení dvierok umývačky sa automaticky rozsvietia a po zatvorení dvierok zase zhasnú

Ekonomické sušenie s brilantným leskom: sušenie Zeolith®

Minerál zeolith má schopnosť absorbovať vlhkosť a premeniť ju na energiu. Tento všestranný materiál tak zabezpečuje rýchlejšie a energeticky úsporné sušenie vášho riadu.

Jednoduché ovládanie

Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie Home Connect (kompatibilná s iOs a Android). S aplikáciou si môžete jednoducho vybrať ten ideálny program a prídavnú funkciu pre daný riad, a spustiť tak umývačku odkiaľkoľvek a kedykoľvek chcete. Vďaka tomu tak máte istotu že váš riad bude čitý a pripravený presne vtedy, kedy potrebujete.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SN27YI03CE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami