Siemens SN55ZS07CE

Elektronický informačný list

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 65 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Spotreba vody 9,0 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57,3 cm. Viac info


Cena 1 069,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN55ZS07CE s predným ovládacím panelom je energeticky efektívnou voľbou s triedou B. Umyje až 14 súprav riadu pri spotrebe energie 65 kWh na 100 cyklov a hlučnosťou len 40 dB. Navyše, s 8 umývacími programami a funkciou AquaStop pre bezpečnosť proti úniku vody. Spotreba vody je 9,0 l na umývací cyklus a umožňuje smart ovládanie mobilom. Rozmery sú 81,5 cm na výšku, 59,8 cm na šírku a 57,3 cm na hĺbku. Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Hygienický výkon

Hygienický program Eco 50 °C účinne eliminuje vírusy ako korona a chrípka, čo potvrdil Inštitút pre integratívnu hygienu a virológiu. Programy s vyššou teplotou poskytujú vyššiu úroveň hygieny, účinnú proti odolnejším vírusom vrátane obalených a neobalených vírusov. Účinnosť programu Intenzívny 70 °C a údržbového programu Starostlivosť o umývačku je potvrdená.

Automatická optimalizácia

Automatický program na umývačke riadu s aquaSenzorom analyzuje stupeň zašpinenia riadu a prispôsobuje množstvo a teplotu vody potrebnú pre optimálne umytie. Táto technológia umožňuje umývačke riadu prispôsobovať svoje nastavenia pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov umývania, bez akejkoľvek námahy z vašej strany.

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta umožňuje efektívne využitie umývacieho prostriedku vo vašej umývačke. Vďaka dávkovaciemu asistentu sa tableta uvoľní priamo do záchytnej misky, kde ju rýchlo rozpustí presne mierený prúd vody. Takto je zaistené rovnomerné rozloženie detergentu v celej umývačke, čo zaručuje ideálne výsledky umývania. 

Led

Predstavujeme vám modré Led svetlo pre umývačku riadu, ktoré pridá do vášho interiéru šmrnc a eleganciu. Toto modré svetlo je automaticky aktivované pri otvorení a zatvorení dvierok, čo umožňuje skvelú viditeľnosť a pridáva úžasný vizuálny efekt. Led diódy sú šikovne umiestnené v hornej časti, pre maximálny dosah a efektívnosť. Toto svetlo je ideálne pre akúkoľvek domácnosť, ktorá chce pridať do svojej kuchyne trochu luxusu a modernosti.

IntensiveZone

IntensiveZone je prídavná funkcia, ktorá zvyšuje tlak na tryskách pre veľmi znečistený riad v dolnom koši. Program pre horný kôš zostáva nezmenený, čo umožňuje jemné a šetrné umývanie jemnejších riadov. Táto vlastnosť výrazne zlepšuje efektivitu umývania riadu.

Systém rackMatic

RackMatic systém je navrhnutý pre jednoduché nakladanie a vykladanie riadu vo vašej umývačke. Ideálne pre manipuláciu s veľkými hrncami alebo taniermi, umožňuje ľahké nastavenie výšky horného koša v troch úrovniach. Toto vytvára flexibilný priestor, ktorý môže byť prispôsobený podľa vašich potrieb, dokonca aj keď je umývačka už plne naložená.

Príborová zásuvka

Príborová zásuvka varioDrawer prináša extra úroveň úložného priestoru pre vašu kuchynskú riad. Jej unikátny dizajn nie lenže poskytuje priestor pre príbory, ale aj pre naberačky, šalátové príbory a dokonca malé porcelánové šálky na espresso. Bez prítomnosti kôša na príbory v dolnej časti vám ponúka miesto pre až 14 obedových súprav riadu (podľa modelu).

AquaStop

Umývačka riadu s bezpečnostným systémom aquaStop® je navrhnutá tak, aby zabránila akýmkoľvek škodám spôsobeným vodou. Táto technológia je účinná, či už pri problémoch s prítokovou hadicou alebo netesnosťami v spotrebiči. Siemens poskytuje túto záruku počas celej životnosti produktu.

  • Predná krycia doska nie je súčasťou balenia

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SN55ZS07CE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami