Siemens SR65ZX22ME


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 10 súprav riadu, Spotreba energie: 59 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 8,9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 857,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,16 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Siemens SR65ZX22ME je plne integrovaná vstavaná umývačka riadu. Táto umývačka riadu má energetickú triedu C a dokáže umyť až 10 súprav riadu. Spotreba energie je 59 kWh na 100 cyklov a maximálna hlučnosť je 42 dB. Spotreba vody je 8,9 litra na umývací cyklus. S týmto modelom môžete využiť smart ovládanie pomocou mobilu. Umývačka riadu disponuje 6 programami a má AquaStop funkciu. Rozmery tejto umývačky sú: výška 81,5 cm, šírka 44,8 cm a hĺbka 55 cm. Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Hygienický výkon

Hygienický program Eco 50 °C účinne eliminuje vírusy ako korona a chrípka, čo potvrdil Inštitút pre integratívnu hygienu a virológiu. Programy s vyššou teplotou poskytujú vyššiu úroveň hygieny, účinnú proti odolnejším vírusom vrátane obalených a neobalených vírusov. Účinnosť programu Intenzívny 70 °C a údržbového programu Starostlivosť o umývačku je potvrdená.

Automatická optimalizácia

Automatický program na umývačke riadu s aquaSenzorom analyzuje stupeň zašpinenia riadu a prispôsobuje množstvo a teplotu vody potrebnú pre optimálne umytie. Táto technológia umožňuje umývačke riadu prispôsobovať svoje nastavenia pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov umývania, bez akejkoľvek námahy z vašej strany.

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta umožňuje efektívne využitie umývacieho prostriedku vo vašej umývačke. Vďaka dávkovaciemu asistentu sa tableta uvoľní priamo do záchytnej misky, kde ju rýchlo rozpustí presne mierený prúd vody. Takto je zaistené rovnomerné rozloženie detergentu v celej umývačke, čo zaručuje ideálne výsledky umývania. 

AquaStop

Umývačka riadu s bezpečnostným systémom aquaStop® je navrhnutá tak, aby zabránila akýmkoľvek škodám spôsobeným vodou. Táto technológia je účinná, či už pri problémoch s prítokovou hadicou alebo netesnosťami v spotrebiči. Siemens poskytuje túto záruku počas celej životnosti produktu.

IntensiveZone

IntensiveZone je prídavná funkcia, ktorá zvyšuje tlak na tryskách pre veľmi znečistený riad v dolnom koši. Program pre horný kôš zostáva nezmenený, čo umožňuje jemné a šetrné umývanie jemnejších riadov. Táto vlastnosť výrazne zlepšuje efektivitu umývania riadu.

Systém rackMatic

RackMatic systém je navrhnutý pre jednoduché nakladanie a vykladanie riadu vo vašej umývačke. Ideálne pre manipuláciu s veľkými hrncami alebo taniermi, umožňuje ľahké nastavenie výšky horného koša v troch úrovniach. Toto vytvára flexibilný priestor, ktorý môže byť prispôsobený podľa vašich potrieb, dokonca aj keď je umývačka už plne naložená.

duoPower®- zdvojené ostrekovacie rameno

Využite výhody dvoch ostrekovacích ramien umiestnených za sebou. Táto inovatívna funkcia umožňuje kompletne pokryť horný kôš, ktorý je o 4cm hlbší, pre optimálnu distribúciu vody. Výsledkom je efektívnejšie umývanie s dokonale čistým riadom. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú výkonnosť a efektivitu v jednom.

10-ročná záruka proti prehrdzaveniu

Vnútorný plášť pre umývačky riadu značky Siemens je vyhotovený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka použitiu účinných výrobných a zváracích techník. Výrobok je navyše chránený špeciálnou povrchovou úpravou, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Ako jediný z mála výrobcov, Siemens poskytuje na tento plášť 10-ročnú záruku proti korózii. Ideálna voľba pre dlhodobé a bezproblémové používanie vašej umývačky riadu.

  • Predná krycia doska nie je súčasťou balenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SR65ZX22ME

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami