Šijacie stroje

Šijací stroj, to je nenahraditeľný pomocník v domácnosti, ktorý sa v posledných rokoch teší čoraz väčšej obľube. Či už hľadáte klasický šijací stroj s množstvom programov, alebo vám postačí iba mini šijací stroj na rýchle zhotovenie a opravovanie švov, u nás vždy nájdete ten pravý.

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Hodnotenie

Šitie dvojihlou

Automat.navliekač ihly

Overlock

Voľné rameno

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

V kategórii šijacích strojov nájdete základné modely pre príležitostné použitie a pre začiatočníkov, ako aj modely vybavené rôznymi základnými, ale aj pokročilejšími programami, doplnkovými funkciami a elektronickým ovládaním. Tie sú vhodné najmä pre náročnejších či skúsenejších užívateľov.

V ponuke na vás čakajú aj overlocky – teda šijacie stroje pre obnitkovanie a začisťovanie látky na profesionálnej úrovni. Ak šijete radi a často, stane sa overlock prístrojom, ktorý použijete zakaždým, keď z látky vystrihnete jednotlivé diely. Určite vás poteší ich jednoduchá a intuitívna obsluha, vďaka ktorej nebudete mať problém sa tento šijací stroj rýchlo naučiť ovládať.

Mini šijací stroj príde vhod všetkým, ktorí majú doma málo miesta alebo potrebujú rýchlu prácu a výkon stroja iba čas od času. Malé šijacie stroje majú aj tú výhodu, že sú ľahké a skladné. Môžete s nimi teda šiť hneď bez akejkoľvek prípravy a po práci ich rýchlo upratať.

Na Nay.sk sme pre vás pripravili aj príslušenstvo k šijacím strojom. Do svojho šijacieho stroja tak pohodlne objednáte napríklad cievku, pätku alebo komplet servisný balíček.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore