Mobilné telefóny Archos

Francúzska značka Archos láka hlavne vynikajúcim pomerom ceny a kvality, ktorý predstavuje v boji o priazeň zákazníkov naozaj ťažké zbrane. Vedeli ste, že vo Francúzsku Archos podporuje aj národný futbalový tím, a v západnej Európe je teda dobre známy? Ľudia ho poznajú tiež pre výrobu ďalších Android zariadení, ako sú tablety alebo PC tablety. Zaobstarať si môžete aj Archos MP3 a MP4 prehrávač. Mobilné telefóny Archos nájdete aj u nás na Nay.sk. Vyberte si z aktuálnej ponuky.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Archos, kvalita za dobrú cenu

Menej známa značka Archos bola založená v roku 1988, pričom na trh s mobilnými telefónmi vstúpila v roku 2013. Patrí medzi významného hráča v oblasti spotrebnej elektroniky, no pri niektorých modeloch spolupracuje aj s inými výrobcami.

V prípade, že hľadáte kvalitného spoločníka so super fotoaparátom, za ktorý však nemusíte utratiť celý majland, značka Archos bude pre vás tou správnou voľbou. A navyše, francúzskej elegancii sa nedá odolať. 

Čo nájdete v kategórii Smartfóny Archos

Moderný smartfón so skvelou výbavou a procesorom MediaTek MT6735P, ktorý umožní plynulé spracovanie viacerých úloh naraz. To všetko v sebe ukrýva Archos 55 Cobalt +.  s operačným systémom Android 5.1.

Pozrite si aj ďalšie inteligentné smart telefóny z aktuálnej ponuky Nay.sk.