Mobilné telefóny Caterpillar

Ak pracujete v prašnom prostredí, na stavbe alebo ste často v kontakte s vodou, bude sa vám hodiť kvalitný mobilný telefón výkonný vnútri a odolný zvonku. Telefón značky Caterpillar s ochranným sklom Gorilla Glass a robustnou konštrukciou, ktorá prežije aj pád z výšky 1,8 metra, pre vás bude tou správnou voľbou.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Prvý smartfón s termovíznou kamerou

Americká značka Caterpillar je známa nielen kvôli výrobe kvalitných strojov a motorov, ale je u fanúšikov obľúbená aj vďaka odolným mobilným telefónom s vysokou spoľahlivosťou. Spoločnosť dokonca predstavila a na trh priviedla aj model CAT S60, prvý smartfón na svete s termovíznou kamerou integrovanou priamo vo svojom tele, ktorý sa navyše pýši mimoriadnou odolnosťou.  

Caterpillar telefón do každej situácie

Nový kráľ odolnosti, to je mobilný telefón CAT S62 Pro. Disponuje termografickou kamerou FLIR, ktorú využijete pri práci v oblasti diagnostiky elektrických strojov, v stavebníctve alebo pri kontrole rozvádzačov. Telefón sa pýši tiež vojenským štandardom Mil-Spec 810H a spĺňa normu IP68 – práve vďaka tomu je odolný voči vode, prachu, piesku aj nárazom a pádom.

Dual SIM telefóny vhodné do akýchkoľvek podmienok

Ak hľadáte nielen odolný telefón s dlhou výdržou batérie, ale aj mobilný telefón s Dual SIM podporou, bude pre vás ako stvorený model CAT S31, ktorý sa taktiež môže popýšiť certifikátom IP68. Tento telefón vydrží až 35 minút v hĺbke až 1,2 metrov.

Funkcia Dual SIM nechýba ani modelu CAT B35, s ktorým si prídu na svoje nielen všetci milovníci odolných telefónov, ale aj milovníci nestarnúcej klasiky, a to tlačidlových telefónov. Alfanumerická klávesnica je tiež hlavným ťahákom tohto modelu. 

Mobilné telefóny Caterpillar s vami udržia krok pri adrenalínových výletoch, v náročných podmienkach aj v priemysle a stavebníctve.