Mobilné telefóny Cubot

Štýlový design, odolnosť, skvelá cena. Jediné mínus? Tohto výrobcu mobilných telefónov možno ešte nepoznáte. No práve čínskej značke Cubot patrí čoraz väčšie miesto na trhu s mobilnými telefónmi. Objavte ju aj vy. Veď dnes nemusíte za dobrý telefón minúť celú peňaženku. Mobilné telefóny Cubot sú pre vás ideálnou voľbou, ak hľadáte kvalitu, u ktorej nemusíte platiť za svetoznáme meno.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Cubot, jeden z významných hráčov na poli mobilných telefónov

Značka Cubot sídliaca v jednom z najrýchlejšie rastúcich miest na svete, juhočínskom Šen-čene, bola založená v roku 2012 a spadá pod čínsku spoločnosť Shenzhen Huafurui technology Co., Ltd. V ponuke nájdete nielen inteligentné telefóny, ktoré uchvátia výkonom, na svoje si prídu aj nadšenci odolných telefónov. 

Odolné mobilné telefóny: Budú s vami za všetkých podmienok

Milovníci športu pozor! Ak hľadáte skvelého spoločníka pre vaše dobrodružstvá a outdoorové aktivity, potom bude pre vás ako stvorený smartfón Cubot Quest. Ten je schopný pracovať v extrémnych teplotách od -20°C do 55°C a prežije teploty od -40°C do 70°C. Navyše poteší aj vynikajúcou výdržou a duálnym fotoaparátom. V drsnejších podmienkach sa nemusíte báť ani s mobilným telefónom Cubot King Kongcertifikovaným stupňom ochrany IP68 (odolný voči prachu a vode)

Moderný a štýlový Cubot s dual SIM

Preferujete mobilný telefón s podporou Dual SIM pre oddelenie vášho pracovného a súkromného života, ale nie je vám ukradnutý ani dizajn telefónu? S modelom Cubot R15 si prídete na svoje. Displej, ktorý disponuje výrezom fotoaparátu v tvare kvapky, a štýlové prevedenie telefónu vás určite očaria.