Mobilné telefóny DooGee

Perfektná výbava, cenová dostupnosť, atraktívny dizajn či kvalitné spracovanie. To sú ťaháky mobilných telefónov čínskeho výrobcu DooGee, ktorý rozširuje svoju pôsobnosť na svetové trhy. Smartfóny DooGee, ktoré si ľudia zamilovali aj pre dlhú výdrž batérie, si na Slovenku môžete kúpiť už od roku 2017. Pozrite si celú ponuku na Nay.sk.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Hodnotenie

iPoskytovaný OS

iUhlopriečka

Zobraziť všetky možnosti

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie hl.fotoaparátuBezdrôtové nabíjanie

iOperačná pamäť RAM

Podpora rýchleho nabíjania

5G

iPodpora Dual SIM

Farba

Zobraziť všetky možnosti

Pridať ďalšie parametre

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 13 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Skvelý pomer kvality a výkonu. To je DooGee

DooGee je ďalšia čínska značka, ktorá víri vody mobilných telefónov aj tu v Európe. V Španielsku sa len po niekoľkých rokoch fungovania prepracovala na pozíciu druhej najpredávanejšej značky smartfónov. Úspech prišiel aj vďaka partnerstvu s domácim futbalovým tímom Villarreal C.F. zo španielskej La Ligy. Atraktívnemu pomeru ceny a kvality v kombinácii so super výkonom sa jednoducho nedá odolať. 

Mobilné telefóny DooGee 

DooGee vyrába predovšetkým základné mobilné telefóny pre nenáročných zákazníkov. No aj tak tieto zariadenia ponúkajú veľa funkcií – čítačku otlačkov prstov, detekciu tváre, výkonný procesor, ktorý zaistí plynulosť fungovania, alebo kvalitný fotoaparát. Ku štandardom patrí aj Bluetooth alebo NFC. 

Mobilné telefóny DooGee bežia na operačnom systému Android. Veľkosť ich uhlopriečky sa štandardne pohybuje medzi 4,5 až 6,5 palca. Jedným z najväčších tromfov je tiež veľká výdrž batérie a rýchle dobíjanie. Niektoré modely budú nabité na 100% energie už po hodine a pol nabíjania. Samozrejmosťou v ponuke sú aj DooGee Dial SIM mobily.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore